Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

minitrouble
17. okt 2011

caute baby, neviem ci ste uz zaregistrovali ale otvorili nam v PK super novu kaviaren pri Hyperke 😵 😵 😵 normalne ze som z toho nadsena, lebo tento styl nase baby mozu - je tam ihrisko v style toho ako je v BA v OC Danubia, fakt super a aj pre mensie deticky tam su rozne veci, fakt ze super potesujuca sprava takto pred zimou 😵 😵
...ak by si dakto myslel ze reklamu robim alebo co tak nee, len sa fakt tesim z toho ze tu konecne mame nieco na chladne dni kde mozeme s detmi vybehnut 🙂

dadka212
18. okt 2011

@minitrouble ano má to kamoška a volá sa to ZAHRAJKOVO 🙂

kucina1
18. okt 2011

@minitrouble prosim ta je tam aj trampolina, pripadne skakaci hrad?

minitrouble
18. okt 2011

@kucina1 je tam trampolina ale skakaci hrad tam nie je, ale je tam take to niekolko poschodove preliezacie "ihrisko" alebo neviem ako to nazvat a v strede toho je trampolina, v pohode tam vylezie aj nasa mladsia dcera - 20mesacna, starsie decka jej pomozu ak nahodou treba
potom su tam take velke auticka a aj taka "autodraha" na vozenie sa, skakaci konik a kopec hraciek pre male deticky (tie som ale neskumala)

kucina1
18. okt 2011

@minitrouble dakujem a velmil sa tesim, lebo moj starsi mi stale pili usi ze kedy pojdeme do hopla v tej danubii tak sa vytesujem, lebo on miluje trampoliny aj take ihrisko. na tom ihrisku aj moja 15 mesacna uz trosku lozila v tom hopla za mojej asistencie 🙂

minitrouble
18. okt 2011

@kucina1 no to je presne take ako v Hopla to co je priamo pri okne - taka ta poschodova preliezacka, u nasich bab to malo v Hopla najvacsi uspech, tam behali stale dokola a tak isto aj tu
navyse tu su aj gulocky v ramci tej "preliezky" takze aj mensie deti si tam pridu na svoje 🙂

cora73
20. okt 2011

Dnes sme tam boli a bolo SUPER !!! Takze aj ja odporucam a este to idu rozsirovat-trampoliny pre vacsich,karnevaly,Halloweeny,oslavy narodenin,chceli by tam dotiahnut aj nejaku kadernicku,pedikurku,manikurku na ZL,takze baby hlaste sa !! 😀 opatrovanie,atd-vsetko samozrejme casom-ale mame sa na co tesit.. V piatok by mal byt pred Hypernovou velky skakaci hrad a zdarma malovanie na tvar-aspon tak mi povedala obsluhujuca..A som sa pytala,mozu sa aj doniest hracky,co uz nepouzivate-neposkodene,nech tam toho maju decka co najviac.. 🙂

kucina1
22. okt 2011

aj my sme tam dnes boli a bol vonku aj skakaci hrad ale 4 hodiny tam okrem nas nikto nebol. nastastie tam bol majitelov synator tak moj syn mal aspon jedneho kamosa. zajtra tam pojdeme zas 😀

sofialujza
23. okt 2011

Ahojte maminy. Najdem tu kamošku na voľný čas z okolia Modry?

greta24
30. okt 2011

@minitrouble , kde prosim ta presne je ta kaviaren ? Chceli by sme tam zajst s malym 🙂

den22
31. okt 2011

ahojte, je tu niektora z vas tehotna z PK? Alebo nepoznate niejake baby co cakaju babo, najlepiesie niekedy na jar? Aby som mala s kym chodievat kocikovat 🙂 dakujem

minitrouble
31. okt 2011

@greta24 je to pri hyperke v tej druhej budove - na jednom konci je Barrel krcma a presne na opacnom konci za rohom je to detske ihrisko 😉 🙂

kohutovci
3. nov 2011

@den22 ahojky.. ja som priamo z Pk a termin mam 5. ferbruara 🙂

anaxamon
3. nov 2011

@magimary som dnes videla vylepeny plagat na dalsiu burzu🙂) tesim tesim🙂)

greta24
3. nov 2011

@minitrouble dakujem, musime sa tam niekedy zajst pozriet 🙂

magimary
7. nov 2011

@anaxamon tak, tak 🙂
tu je viac info:
---
Burza sa uskutoční v Spoločenskej miestnosti Kultúrneho centra na Holubyho ulici č. 42 v PK.

zber: 11.11.2011 od 9,00 do 17,00
predaj: 12.11.2011 od 9,00 do 16,00
vyzdvihnutie: 14.11.2011 od 9,00 do 11,00 a od 15,00 do 17,0

Maximálny počet predávaných položiek je 50 ks. Prosíme predávajúcich, aby priniesli
veci označené značkou, poradovým číslom a cenou v €
---
😉

na sobotu večer (balenie) potrebujeme pomoc 😉
kto by mohol, pls.IP 🙂

kohutovci
9. nov 2011

Ahojte Pezincanky 🙂
ohladom tej burzy.. daju sa tam kupit aj vecicky a potreby pre babatka? ja som este na ziadnej nebola.. a nechcem sa tam zbytocne s bruskom tlacit.. 🙂

dadka212
9. nov 2011

@kohutovci ja som bola raz a dá sa hlavne pre malé detičky kúpiť 😉 pre tie staršie je to už trocha problém, ale aj tak idem popozerať 🙂

kohutovci
9. nov 2011

@dadka212 tak to je super.. dakujem 🙂

anaxamon
9. nov 2011

@kohutovci je to vyborna akcia a kupis tam skvele veci za par susnov, len sa priprav ze sa budes hodne musiet prehrabavat a ze kupis viac ako si naplanujes lebo neodolas, dalsia vec je do dobre ked tam pojdes este s niekym najloepsie manzel alebo iny chlap, postavis ho do radu kym ty budes prehabavat handicky lebo si inak v rade postojis aj hodku a pol aj dve...teda aspon doobedu byva taky rad a ja chodim doobedu kym su este velke kopy a je z coho vyberat, aj ked myslim ze je z coho vyberat aj poobede... 😉

dadka212
9. nov 2011

ja som tam bola s deťmi a skoro som zošalela 😀 teraz idem sama, tak by to malo byť lepšie, inak kopu vecí som objavila ako som stála v rade 😎

kohutovci
9. nov 2011

@anaxamon fuha.. to az tak tam bude plno? ja sa davom od vinobrania vyhybam 😠 skoro ma rozpucili 😀 chlapa berem urcite.. ale uz ho pocujem ako hundre ze radsej nic nepotrebujeme akoby tam mal stat pol hodku 😀

anaxamon
9. nov 2011

@dadka212 ja som mala dcedrku v kociku mala mesiac a bola som jej strasne vdacna za to ze cele tri hodiny co som tam stravila spinkala a nic odo mna nechcela🙂))) neviem aka bude teraz ale sak snad to dajako zvladnem lebo ja chodim sama a teda si to tam aj cele v tom rade sama odstojim

@kohutovci ono nie zeby tam bolo vela ludi ale tym ze pri "pokladni" to ide pomaly sa rychlo vytvara dlhy rad. no a pri pokladni to ide pomaly z objektivneho dovodu, ze vsetky veci maju menovku a cenu a tieto menovky a ceny si ony nahadzuju do pc aby bol v tom poriadok ale aj tak na to kolko veci si tam kazdy nahadze do kosika a kupuje im to ide sikovno ale tak ako som pisala ja som stala hodku a pol v rade
a chlapovi kup dajaky casopis abo co nech cita🙂

dadka212
9. nov 2011

@anaxamon ja som tam bola s mojimi satanmi, všade lietali,všetko chytali, potom sa nudili, nejako som nečakala, že to bude také plné, boli už aj hladní, smädní...des 😝
ale teraz som dohodnutá, že tatino povaruje takže sa môžem poprehrabovať 😀

kohutovci
9. nov 2011

este jedna otazocka.. ako casto byva tato burzicka?

dadka212
9. nov 2011

@kohutovci myslím že 4x ročne jarná, letná, jesenná a zimná 😉

kohutovci
9. nov 2011

@dadka212 tak to je parada.. 🙂
dakujem za infosky kocky.. ste zlate 😉

elvirkams
9. nov 2011

zucastnila som sa aj minulej burzy ako predavajuca....teraz opat, ak stihem dat veci dokopy....spokojnost max......kto by potreboval na ten cas postrazit drobcov, mozem🙂

juranka
9. nov 2011

Ahojte babenky, najdem tu aj nejaku maminku z Jura? nikoho tu nepoznam, mam 8 mes.babu 🙂

heni79
9. nov 2011

@magimary
Mini otázka. Táto burza je na aké oblečenie? Opäť zimné?
Alebo už jar a leto? Lebo je veľmi rýchlo po predošlej, ani som nestihla zaregistrovať.
Alebo všetko? Bez ohľadu na ročné obdobie?
Vďaka za odpoveď.