Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

radoslava
23. okt 2008

Ona sa vola Radoslava Križanová
to ako ja za slobodna 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

radoslava
23. okt 2008

Ake utopenie dietatka ?
To je teraz čerstve,mala je chora a ani telku moc nekukame teda len DVD ona chce svoje rozpravky.

anickacelistka
23. okt 2008

Radka, tu v Modre na vrskoch len o par ulic dalej sa v sobotu utopilo 1,5-rocne dievcatko. Vraj sa hrala so surodencami na schovavacku. Mala ju na starosti vlastne 15-rocna sestra. Udajne spadla do jazierka, inak vobec nie hlbokeho. Surodenci ju isli hladat az po chvili. Neviem blizsie, co sa stalo, ani sa vlastne nepozname, ale sa mi zda, ze raz som sa rozpravala s jej mamou na ihrisku, kedze mala Lauru v priblizne rovnakom veku ako moj Samo a mamina bola starsia a bola z vrskov, myslim, ze to mohla byt prave ta Laura.

radoslava
23. okt 2008

To je hrozne, si nič take neviem ani nechcem predstavit. Cela rodina musi velmi trpiet. Uprimne mi to je luto ale to urcite kazdemu. 😢

radoslava
23. okt 2008

Anka dnes rano som tu videla novy album pre Lilianku a je tam sviečka a napisane sladko spinkaj. To moze byt pre to dievčatko.

dadka212
23. okt 2008

To musí byť strašné stratiť takto bábo 😔

Radoslava to nie je pre to dievčatko, to je pre dcérku užívatelky Kotenko tu z MK, dievčatko sa jej narodilo predčasne a malo tuším mozgovú obrnu a bolo v bdelej kóme a zomrela asi pred mesiacom 😔

radoslava
23. okt 2008

Jaj nevedela som , tak to mi je luto chuda Kotenko. Aj si ju pamatam som si s nou tusim niekde pisala na nejakej teme.

mimikyky
23. okt 2008

avojte 😉
my sme dnes strávili 4,5 hodky na poliklinike, skoro ma piclo!!!!!!!!!!!!!!začali sme s lulu na očkovaní tbc, potom preventívka u zubára, dokina, a nakoniec 2,5hodky u očného!!!!!!!!!!!!!!!

tuším máme čoskoro 100strán zapísaných, sme šikuľky 😀

mimikyky
23. okt 2008

ešte nie, ale bude 100vka 😀

krajcoanka
24. okt 2008

ahojte, idem dnes do pezinka na nákupy.Budete sa niektorá túlať po meste? 😕 😅

krajcoanka
24. okt 2008

pezinčanky kde ste? 😕

krajcoanka
24. okt 2008

Tak ja idem, budem sa potulovať okolo plusu, keby dačo 😉 🙂

mimikyky
24. okt 2008

my sme zase potulovali po poliklinike, Lulu bola u ortopéda, pred chvíľou sme prišli 🙂

greta24
24. okt 2008

my sa budeme potulovat az poobede 🙂

radoslava
24. okt 2008

My sme chory. Takze okolo plusu sa budem ponahlat okolo 17,00 a to na poštu 😀

krajcoanka
24. okt 2008

no, tak už som došla, minula som 3500,- sk 😖 .
Adi, u vás som bola na zmrzke (teda som ju ani nemala 😀 ) a bola tam len tvoja svokra a hovorila že si tam bola kolo 1,30.Takže som ťa tam zase nestretla 😖 Kukali na mňa jak na šiši.Keď som sa tam jedného za pultom pýtala na šefovu ženu, tak mi ukázal na svokru 😀 😀 😀 tak som sa jej pýtala či chodí na koníka, lebo sa mi to nezdalo -kukala na mňa.... 😀 😀 a potom že: "to bude asi aďa!"

aida
25. okt 2008

Ahojte.
Anka to si bola ty? Vcera mi mamina hovorila ze ma tam niekto hladal z modreho konika 😉
to bola moja mamca a ta co si sa pytala to bola moja segra. 😀 Ja s manzelom sme boli gratulovat 😀 No skoda tak nabuduce a uz zmrzku nemame mame kolaciky. 😀

mimikyky
25. okt 2008

ahojte kočky 🙂

Anka, ospravedlňujem sa za ten trapas dnes v pluse 😔 😀
nabudúce daj vedieť dopredu, a sadneme niekam na kafčo, o.k??? budem rada 😉

greta24
26. okt 2008

My sme vcera boli malemu zhanat bundicku na zimu, ale ziadnu sme nezohnali. Neviete, kde nejaku maju ?

greta24
26. okt 2008

Fiha, nacala som 100. stranku 😀 😀 😀

dadka212
26. okt 2008

Gretka my sme kúpili bundu v BA v C&A a celkom fajn cena 650,- a teplučká 🙂

krajcoanka
26. okt 2008

Mimi, aký trapas? 😕 To sme sa len tak z brachom vybrali-nečakane, takže som ani nepísala do konika.
A bola som bez Dávidka, ten dlho bezo mňa nevydrží 😝 , takže som sa dosť ponáhlala....

Dadka, to ste mali štígro, lebo aj ked zásobujú až na víkend každý deň novým tovarom, tak väčšinou majú o chvílku vypredané 😠
Mne kupila kamoška o 15 v sobotu( hm )overal a v nedelu o 10 už nemali ani jeden kus.Chcela som ho vymeniť, lebo mu bol malý. 😠

dadka212
26. okt 2008

Anka ja som väčšinou nasratá na to, že keď tam už idem, tak nemajú pre chlapcov skoro nič a pre dievčatá plné regále 😠 ako keby mali chlapci chodiť nahatí 😝
ale máš pravdu keď niečo majú tak je to hneď fuč vypredané 😠

mishka711
26. okt 2008

ahojte babule aj tu v irl je to tak ze viac veci maju pre dievcatka ale inak maju krasne veci a celkom lacne ale my malo nakupujeme lebo mame strasne vela veci od znamych a co sme podostavali takze ked sa nieco kupilo ako dnes sme mu kupili dress teda costym na halloween pumkina tekvice 😀 nech je sranda potom hodim fotky a potom overal santa clausa a cena 12euro plus kostym 14e ale maju tu fakt veci za 5-8 bundy teple krasne a vela ze sa nestane ze by ste nedostali no asi si otvorim obchod nejaky nakupim tu a budem predavt doma 😀 srandujem aj ked verim ze by sa predali vsetky veci ........ale na svk sa nechystam mozno raz..........

mimikyky
27. okt 2008

ahojte kočky 😉
tak k tomu zásobovaniu obchodov, na baby je fakt milion krát lepší výber 😒 😠 ,behali sme včera po obchodoch,zháňala som Lulu čižmy, a my máme napr. problém s chalanským pyžamom,všade majú babské 😢

dadka212
27. okt 2008

Mishka to máš šťastie s tým oblečením 😉

Mimi no ani my nemôžeme zohnať malému pižamo ☹ buď sú obrovské alebo s bárbijami 😀 no hadam niečo zoženiem lebo už sa pýta na nočník a vyzliekať ho z overalu je hrozné, takto by som stiahla galoty a je to...

krajcoanka
27. okt 2008

no babeny asi tích našich chlapcov budeme musieť obliekať do babského 😀
My sa chystáme práve pre to do rakuska..., lebo ma to už štve....Zároveň urobíme nieaký nákup pre deti(na vianoce)

dadka212
27. okt 2008

Anka aj ja som rozmýšlala, že zbehneme niekam do Viedne a hneď aj na vianoce mu pokukám nejaké veci a hračky 🙂

greta24
27. okt 2008

Ten rozdiel medzi babskym a chalanskym sortimentom je fakt velky, chalani ako keby nemuseli nosit oblecenie 😠 Napr, ked rastol starsi syn, tak bol obrovsky problem kupit poltopanky c. 5 ! Detske su po 4. a dospele od 6. Asi si vyrobcovia myslia, ze im tak rychlo rastu nohy, az je to skoda vyrobit. No, na Zlatych pieskoch sme nepochpdili, v Pezinku je to uplne vybrakovane, skusime ten Avion, ked dojde drahy. Drzte palce !!!!!!! 😀

mimikyky
27. okt 2008

gretka, držím palčeky 😉

dadi,náš Majki si ešte k tomu strááášne vyberá,keď konečne zoženieme, nepáči sa mu 😀 😀 😀

anka, ja nemusím, Majki je aj tak všade vraj dievčatko, aj keď je oblečený typicky chalansky 😀


Radka, SABINKE prajeme všetko najlepšie k meninkám 😉