Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

lucia963
4. apr 2009

Dadka nemusíš sa cítiť previnilo,skor si myslím že je nespravodlive ked hociake fetačky a ine stvorenia rodia každý rok ako čerešne a všetko ukladaju do domovov alebo ustavov kedže maju potom následky a poctivý slušný ludia za oplodnenie vyhadzuju kopu penazí a nedari sa... 😒

dadka212
4. apr 2009

Luci presne ja viem 😔 ale aj tak sa niekedy tak cítim pri tých lepších kamoškách, lebo viem ako ich to trápi a ja im nemôžem pomôcť 😝

lucia963
4. apr 2009

HM,to je tak každý by rád pomohol ludom ktorých má rád no niekedy to nejde 😉
Jedine keby si požičala manžela 😀 (ale to je samozrejme len fór)

dadka212
4. apr 2009

veď jasné 😉

bože ten môj syn neviem kde berie energiu asi zo mňa, celý deň behal spal iba 1,5 hodiny a teraz ne a ne spať 😠 mňa normálne z neho trafí šlak...uložila som ho do postele vypil mlieko a teraz tu pobehuje jak bláznivý, keď ho pošlem do postele robí sa že spí asi minútku (chrápe ako tato) a potom s rehotom vybehne a znova tu poletuje 😔

katavinka
4. apr 2009

Lucia, náš je 13. 9. Neviem, prečo to tak ukazuje

mishka711
5. apr 2009

ahojte co sa deje ze sylvie tu uz straasne dlho nepisala neviete??

aida
5. apr 2009

Ahojte.
Konecne je tepluckoooo. 😀
Aj moj manzel je kazdy den od rana do vecera v robote tak sme same. V sobotu som bola aj ja v robote prvy krat sa Vaness varovala cely den a bolo mi za nou hroozne smutno a zajtra idem znovu. 😒

krajcoanka
6. apr 2009

no čo máte nového okrem kočíkov a kapustnice? 😀

mimikyky
7. apr 2009

anka, my bacily,decká si ich medzi sebou prehadzujú,že ich to ešte baví 😀 😀 😀

greta24
7. apr 2009

My sme boli v zoo, malemu sa velmi pacilo, ale najkrajsie zvieratko bola miešačka ! 😀 😀 😀

dadka212
7. apr 2009

aj my sme boli v ZOO 😀 v nedelu, ale malému sa páčilo všetko 😵

Gretka teba som včera videla pred tescom ste sledovali ako sa cigáni bijú 😀 si ma asi nevidela som sedela v aute...

mimikyky
7. apr 2009

aj my sme boli vtedy v tescu 😉

anickacelistka
7. apr 2009

Miska, neviem, preco Silvia tak dlho nepisala, stretla som ju naposledy v decembri v lekarni v Modre, ale strojim sa jej niekedy zavolat, ked vyzdravieme. Ja som tu zase dlho nebola, pytala si sa na malu, ako znasala tie kiahne. Tak teraz uz viem to celkom posudit, lebo uz ich dostal aj jej o rok starsi brasko, ktory je ovela viac vysypany, chudak, aj na chodidlach to ma. Asi je fakt pravda, ze lepsie dostat tie kiahne cim skor. Ale kazdy to asi znasa uplne inak. Ak by ste niektora mamina chceli nas virusik, este sme zrejme infekcni. Ma to od piatku.

greta24
8. apr 2009

Anickacelistka, dobra ponuka, my sme este nemali 😀
Dadka, ti cigani robili taky rev, ze sa nedalo nepozret. Ale teba som nevidela 😔

mimikyky
8. apr 2009

ale my dve s Dadkou sme sa dnes stretli, ja som bola akurát s Radkou vonku

lucia963
9. apr 2009

Ahoj Katavinka,ako zajtra dame to stretko?

aida
9. apr 2009

ahhojte ja idem dnes po 100 rokoch von idem na desmod 😀

lucia963
9. apr 2009

Joj Katavinka,zabudla som že je zajtra sviatok,manžela maš asi doma tak sa niekedy ozvi že kedy by ti to vyhovovalo.. 🙂
Aida tak príjemnu zábavu! 😀

mishka711
9. apr 2009

anicka no aj nas to mal vsade na chodidlach pipiku v puse v uchu no vsade este ma stopy po nich aida uzi si desmod aj my mame sviatok idem do prace az v utorok tak fajn 😀

katavinka
10. apr 2009

Lucia, ahojček; veru mám, ale je to náhoda, lebo inak robí aj sviatky a víkendy. Teraz mu to tak vyšlo a mal by byť doma až do pondelka-utorka, mení sa im to zo dňa na deň. Ale šla by som aj dnes; ibaže mám toľko roboty, musím dnes všetko stihnúť, hoci som jak mátoha, lebo malý bol nepokojný celú noc a stále sa budil. Aj v utorok, ale to sme mali aspoň výsledok, ráno nás čakal 1. zúbok 🙂

lucia963
10. apr 2009

Tak gratulujeme k prvému zúbku,my ešte nemáme žiadny,no aj ja som plánovala doma niečo dnes porobiť,ale bola som s malou chvílku vonku a chitila ma taka alergia že som ledva prišla domov a bola som nemožna 😖

katavinka
11. apr 2009

Ďakujeme 🙂 Nevadí, že nemá, aspoň jej neskôr vypadnú 😀 Uf, a načo máš alergiu 😒 ???

mishka711
11. apr 2009

baby aj ja ma laergiu v noci sa mi upcha nos a 2hodiny nemozem spat svrbia ma usi vsetko hruza a ko tehu nemozem nic takze oto horsie juj nech uz prejde inak my budeme mat 15mes a mame stale len 4zuby uz si myslim ze idu a stale nic 😀 takze este nas to caka a to som myslela ze kym sa druhe narodi bude mat uz pomaly vsetky a nie co uz xixi 😀

lucia963
11. apr 2009

No ja mam alergieu na kvety, stromy, trávy, prach,takže ked je takto slnečno a všetko kvitne tak mam o zábavu postarane,ale naštastie v piatok som objednaná k alergológovi tak mi dúfam da niečo silnejšie.. 😵
Mishka ja som uživala lieky aj v tehotenstve,vraj musí byť najprv zdrava mamička,aby sa mohol plod dobre vyvíjať a že alergicke lieky niesu take že by poškodzovali plod 😒

mishka711
11. apr 2009

no ja som tu bola v lekarni a tu ked si tehu nemozes nic no hruza pri maom vsetko ok teraz toto a spravil sa mi aj herpes sakra citala som rozne nazory no dam si zistit sa trosku bojim aj ked verim ze bbao je ok len preistotu 😉

greta24
13. apr 2009

Krasnu Velku noc, vela vody a sibacov ! 😀 😀 😀

mishka711
15. apr 2009

ahojte tak ako ste sibackovali u nas prsalo takze ani oblievat nemuseli 😀

greta24
15. apr 2009

My nijako, muz bol v Nemecku a syn v praci...

katuskak
16. apr 2009

ahojte, tak my chvalabohu v úplnom kľude 😉 poobede na vychádzke takže super, ja tú šibačku vôbec nemusím, ale asi niesom jediná...
baby ako Vám zvládli Vaši drobci krstinky? V nedeľu nás to čaká a naša malá je dosť aktívna tak si to dosť nevieme s mužom predstaviť ako tam vydrží 😀 ešteže ju bude držať manžel 😅

mishka711
17. apr 2009

kuk 😀