Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

katka76
7. máj 2009

tak minuly predlzeny vikend sme si s mm a kamosmi uzili na chate v zap. tatrach. decka sme nechali u nasich, hlavne ja som nacerpala novu energiu, ktoru mi mozu teraz obaja svojou max rychlostou vycuciavat 😀
no a terajsi sa chystame stravit na zahradke - opekacka, este chcem omrknut, ze co robi mesto ku dnu matiek, ze by sme sa aj kulturne zabavili

katavinka
7. máj 2009

Lucia, dnes a zajtra sme u našich, prídeme až večer; kedy zvykneš chodiť von? Doobeda alebo po...? V sobotu by som asi najskôr mohla. Muž bude mať kopu roboty, tak by som vybehla.

lucia963
7. máj 2009

v sobotu asi skor po obede...

iinuska
8. máj 2009

Ahoj, volam sa Adamko, narodil som sa 1. 5. o 14.15 hod, moje miery 3020 g, 50 cm. 🙂

katavinka
8. máj 2009

iinuska: krááááásné, tak sa Vám narodil drobček zrovna vo sviatok 😀 Blahoželám a prajem Vám, aby Vám robil iba radosť a rástol v zdraví do krásy 🙂 !

lucia963
8. máj 2009

Blahoželáme Inuska a Adamkovi vela,vela zdravička!!!! 🙂

lucia963
8. máj 2009

Ako katavinka ako zajtra?dame to stretko?

mishka711
8. máj 2009

inuska gratulujeme vela zdravicka prajeme 😉

mimikyky
8. máj 2009

iinuska, gratulujéééém 🙂 🙂 🙂

anavi85
9. máj 2009

ahojte, tak po dlhej dobe som dosla kuknut... 😉 ako sa dari???chcem sa opytat ci tu nieje niektora tehulka z vinicneho...
a gratulujem k drobcekovi 😀

greta24
9. máj 2009

Iinuska, gratulujem 🙂 🙂 🙂

dadka212
9. máj 2009

ahojte 🙂

Inuška blahoželááááááám 😵 hlavne nech ste zdraví 😉

mimikyky
10. máj 2009

dadka, aj Tebe sa to veru kráti 😉

katuskak
10. máj 2009

Pripájam sa ku gratulácií Inuška, prajem veľa veľa zdravíčka a nech ste šťastní 🙂

lucia963
10. máj 2009

Ahojte, dnes som čítala v pezinsku,že budúci týždeň je v modre burza detského oblečenia a potrieb na záhrade materskej škôlky.... 😎

ssiska
11. máj 2009

Ahojte Pezincanky, byvame tu len par mesiacov a potrebujem surne poradit detskeho lekara,maly je momentalne bez lekara, ake mate skusenosti, je ich tu dost vela, tak si necham radsej poradit.

katavinka
11. máj 2009

Ahojky 🙂
Sisska, my chodíme k Dr. Orlickej; niežeby som nebola spokojná, ale štve ma, že tam väčšinou nie je 😠 Dnes sme mali poradňu, ale neprišla. 2x sme boli na pohotovosti, potom nás poslali ešte k nej ako ku svojej pediatričke, ale zas dačo mala. Hmmm; inak je milá, len tá "absencia" u nej mi vadí. Potom si celkom chvália Dr. Vargicovú.

katavinka
11. máj 2009

Lucka, väčšinou šupnem Pezinsko rovno do koša 😀 ; nie som moc na burzy, vlastne som bola asi raz v živote..., ale možno pôjdem pozrieť tak zo zvedavosti.

mimikyky
11. máj 2009

my chodíme Križanovej,ale ona už berie len ak k nej patríš podľa ulice,inak som veľmi spokojná, a Gulovú nemusíme,br

stellaartois
11. máj 2009

Caute baby z Pezinka, poradte kde sa dobre byva v Pezinku ( myslim tym byty a nie domy ). Pozeram na reality bytiky v Pezinku a neviem sa orientovat. A co u take normalne ceny za 3-izbak v Pezinku?

dadka212
11. máj 2009

ahojte 🙂

bože veru už sa mi to kráti 😵 a dnes mám také divné pocity v podbrušku stále mi tvrdne a dosť ma to zospodu pichá 😝 žeby??? 😀 už by som to aj prijala 😝

My chodíme k doktorke Orlickej a ako Katavinka písala presne iba to mi vadí, že tam často nie je 😝 ale inak som spokojná...som aj uvažovala, že ju zmením, ale nakoniec som si to rozmyslela, lebo aj tak nemám ku akej inej ísť a v podstate som spokojná až na tú absenciu...

Stella no to je diskutabilné, podľa mňa sa celkovo všade v Pezinku býva dobre 😉

stellaartois
11. máj 2009

🙂 tak to teda vyborne 🙂

dadka212
11. máj 2009

Stella no a k cenám podľa toho, či je to novostavba alebo starší byt a záleží aj na lokalite 😝

katavinka
11. máj 2009

Stella, my sme na Severe a sme veľmi spokojní, lebo máme všetko "pod hubou". Obchod, poštu, lekáreň, školu, škôlku... A krčmu 😀

mimikyky
11. máj 2009

ja bývam v centre 😉 a som stráááááááááááášne spokojná, lebo ja som inak z Petržky 😀 😀 😀

stellaartois
12. máj 2009

tak fajn, chcela som bytik v centre v malej tehlovej bytovke v prostredi plnom zelene, ale vyzera ze to sa byva dobre vsade v PE, tak dakujem..pozriem sa aj na ten SEVER

dadka212
12. máj 2009

Stella no ja kebyže si mám vybrať, tak na prvom mieste by som chcela bývať v centre alebo Za hradbami potom na Juhu ešte celkom aj na Muškáte...Sever by bol až na poslednom mieste z vlastnej skúsenosti (ale to je môj subjektívny názor)

stellaartois
12. máj 2009

Dakujem, budem sa teda orientovat na centrum, Juh, Muskat a za hradbami 🙂

katavinka
12. máj 2009

dadka, a čo Ti vadí na Severe? U mňa by Juh neuspel, už vôbec nie Starý dvor, keď tak za Hradbami a Muškát.

dadka212
12. máj 2009

Katavinka no čo poznám teraz je tam dosť pubertálnych feťákov, žiadne poriadne detské ihrisko, preplnená škôlka kam musíš dieťa zapísať pomaly už keď sa narodí (síce je to tak všade, ale do tej na severe sa dostaneš asi najťažšie)....ja som tam bývala skoro 20 rokov, viem aké je to tam, mám tam aj kamarátov, nehovorím, že je to tam úplne naprd, ale podľa mňa je to momentálne najhoršia časť Pezinka 😝 ale každému vyhovuje niečo iné, mne sa páči na juhu teraz tu bývame a asi aj zostaneme máme tu všetko...ale najradšej by som šla bývať Za hradbami alebo do centra....
...Starý dvor a Muškát síce nemajú tú vybavenosť ako Sever, Juh alebo centrum, ale podľa mňa lepšie ako Sever...
....Ale ako hovorím je to iba MOJ subjektívny názor 😉 každému vyhovuje niečo iné 😎 veď potom by tam nikto nebýval 😀