Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

andelik8
23. máj 2010

@prettybaby byvame takmer na Juhu - pri panelke, takze odtial budem vyrazat 🙂 som zvedava, ci do septembra daju park do takeho stavu, aby sa tam dalo ist poprechadzat..
idete na plavanie do Senca? kolko stoji kurz? ako dlho trva?

prettybaby
23. máj 2010

my sme na starom dvore🙂tak to budeme mat blizko🙂hej hej do senca, 99 eur, kukni stranku
http://www.aquathermal.sk/index-aquathermal.htm...
🙂

andelik8
23. máj 2010

vyzera to dobre... dobre som to pochopila, ze polhodku je plavanie s instruktorkou a potom 2hod sa tam mozte volne cvachtat - ze to je v cene kurzu?

andelik8
23. máj 2010

no kym ja budem kocikovat, vy uz zacnete chodit pomaly 😀

prettybaby
23. máj 2010

ano ano, dobre si to pochopila, teda dufam, lebo aj ja som to tak pochopila, uvidime zajtra🙂
nevadi, mozeme vonku travit spolocne cas .-)

crievicka
24. máj 2010

nejake mamicky na kocikovanie z pk?? najdu sa?? 😎

andelik8
25. máj 2010

malo nas je tu 🙂 ja budem kocikovat az v septembri 🙂

crievicka
1. jún 2010

veru malo.mamiciek je vela.ale nechodia na konika ☹

prettybaby
1. jún 2010

crievicka, ja ja ja

laxity
4. jún 2010

ahojte dievčatá 🙂

@prettybaby...len sa chcem spýtať na to plávanie...koľko sa prosím ťa čaká? To ma šoklo, ja sa už pomaly s dcérkou chystám 😕

a tie čo ste boli plávať v MOKA, tak čítala som , že ste boli spokojné....a kedy odporúčate s bábätkami začať kurz?

Ďakujem

katavinka
6. jún 2010

Ahojte 🙂
Veru, veru, zanedbávame to tu a príchodom pekného počasia to bude asi ešte horšie 😒
Ja mám tiež otázočku, kedysi tu bola téma o gynekológoch, mňa by zaujímalo, tie čo chodíte do Modry k p. Matušovičovej, má aj ultrazvuk priamo v ambulancii? Uvažujem nad zmenou gyn. a keďže ju dosť chvália, asi vyskúšam, i keď sa mi moc nechce...pri mojom šťastí na lekárov 😒

dadka212
6. jún 2010

@katavinka áno má aj utz priamo v ambulancii...

katavinka
6. jún 2010

Dadka, díky moc. Ty k nej tiež chodíš? Vieš mi nejak povedať "prečo" je taká dobrá? 🙂 Asi sprosto položená otázka, hmmm, proste podľa čoho tak usudzujete?

dadka212
6. jún 2010

@katavinka Ona je taká zlata aj sestrička páči sa mi ich prístup a aj prípadné liečenie...

katavinka
6. jún 2010

Jaj 🙂 No ja nemám dobré skúsenosti celkovo s lekármi a gynekológov som si užila teda hlavne počas tehu., preto tak dopredu uvažujem, ak by som niekedy čakala druhé, aby som zas nemusela lietať na sono do BA. A nevieš mi poradiť, ako to u nej chodí, mám sa na 1.raz objednať alebo si počkať...? Ktovie či vôbec berie nové pacientky.

prettybaby
7. jún 2010

laxity - myslis kolko sa caka v MOKU? to neviem, ja som to potom uz neriesila.Stacilo mi , ze napisali, ze maju vela zaujemcov a prednost maju mamicky, ktore chcu pokracovat v kurzoch dalsich (tie co tam uz chodia) , cize ja som si tak povedala, ze nebudem pripadne cakat, kedy sa im uvolni. V senci je to uzasne a hlavne aj teraz ked je uz tak teplo, sa tri hodinky mozeme motat po aquaparku.

kuriatko84
8. jún 2010

ahojte, aj ja budem kocikovat od septembra
@andelik8 a tiez budem vyrazat z juhu 😀 aj ja dufam ze ten park stihnu spravit. inak mne sa strasne paci ze pri fontane presiarov je vzdy koooopec kocikov ako na nejakej vystave 😀 , asi sa nas tam bude stretavat viac 😉

crievicka
8. jún 2010

laxity - ja som s malou zacala.od 6 mes.lebo ona je dost velky spachtos a cele dni a noci mi prespala.chodia uz od 4 mes. nam to vyhovovalo takto.kazde dieta je ine...sama sa musis rozhodnut ..chodime do MOKA. a sme spokojneee.na kurz sme necakali boli sme hned v najblizsom ktory zacal.

andelik8
8. jún 2010

@kuriatko84 budeme vyrazat spolu 😀
mimochodom, prave som sa prihlasila v parku do skoly dojcenia... su to tri stretnutia, preberie sa tam vsetko ohladne techniky, stravy a pod. cena za vsetky je 22eur a zacina to uz zajtra o 18tej.
ak by si nahodou mala zaujem, tak sa kludne pytaj tu mamatataja@pezinskerodiny.sk

dadka212
8. jún 2010

Kamoška čakala do moka 2 mesiace potom jej mal začať kurz (bolo to dohadovane a potvrdené cez e-mail) a deň predtým než mal začať kurz tam volá že čo a ako a oni jej hovoria že im ten kurz zrušili že sa o to nezaujímali...teda mne keď niekto potvrdí že áno začnete vtedy a vtedy a ja poviem ok platí tak jasne že už im ďalej nevypisujem alebo nevolám...

teda mne osobne sa moko moc nepáčilo chodili sme jeden kurz...viac mi vyhovovalo cvičenie na fit loptách ale každému vyhovuje niečo iné...

prettybaby
11. jún 2010

kuriatko andelik, tak potom sa stretneme niekde na pol ceste juh, stary dvor.!

poppy1
14. jún 2010

Ahojte baby- Pezincanky! 🙂 Nie je tu naaahodou babenka, ktora ma termin okolo novembra az januara? Hladam niekoho, s kym by som mohla chodit kocikovat a pozeram,ze ste tu najma take, co uz deticky mate alebo sa vam coskoro narodia... ja som teraz "len" v 12tom tyzdni 🙂

andelik8
14. jún 2010

ja som septembrova.. tak sa urcite stretneme niekde vonku 🙂

lucia20
14. jún 2010

ahoj baby, mozem sa k vam pridat??? my byvame v pk uz treti rok, ale v podstate tu poznam len velmi malinky okruh ludi. v septembri sa nam narodi dievcatko a v oktobri uz budeme doma. starsie baby uz budu obe v skolke, tka by bolo super, keby som mala nejaku kamosku na kocikovanie a obcasnu kavicku. je tu niekto kto by sa nas "ujal".? 😀

andelik8
14. jún 2010

@lucia20 to vies ze sa niekto najde 😉 .... tretie babo... kolko mas rokov ak sa smiem spytat?

lucia20
14. jún 2010

@andelik8 no tretie. :D ja mam 24.

andelik8
14. jún 2010

@lucia20 vazne? 😨 tak to mas predomnou riadny nadskok co sa deti tyka 😀
juuu tri baby... to je super. ja som tiez z troch sestier. akurat ze medzi mnou a nimi je rozdiel 11 rokov 🙂 takze som vzdy bola taky "stupel" pri nich. podla mna je lepsi co najmensi vekovy rozdiel medzi surodencami. Tak ste si to pekne zariadili 😉

lucia20
14. jún 2010

@andelik8 hej vazdne, ja viem, ze sokujuce, ale my sme to tak chceli. s muzom sme spolu 9 rokov, tak ked prisla pred piatimi rokmi prva, tak sme nemali co riesit. a muz chcel maly rozostup, tak sme mali po roku druhu dcerku. ja som z troch sestier a dvoch nevlastnych bratov. som posledna a tiez ta predomnou je o 11 rokov starsia. a nase vztahy??? no nic moc, kym som nemala deti a vlastny zivot, tak sme v podstate nemali o com. ta najstarsia je az o 17, takze tam uz uplne o nicom nebola rec. ta mi robila akurat tak pestunku.

sme mysleli, ze tretie nebudeme mat, ale veci sa vyvrbili tak, ze sme si v oktobri povedali, ze ano, chceme. resp. ja, lebo muz chcel uz asi polroka dozadu. ale ten tajne dufal v syna. bojim sa ze uz aj teraz medzi babami a tou poslednou bude velky rozdiel ale pri tyhc starostiach co nas postretli som aj velmi rada, ze su samostatne a su to uz velke baby.

dadka212
15. jún 2010

@lucia20 ahoj 🙂 tak to je zlaté...ja mám 2 decká chalana a babizňu rozdiel medzi nimi je 2 roky...a teda musím pravdu povedať, že už ma to chytá na ďalšie ale stačilo aspoň zatiaľ možno o pár rokov 🙂 ja som z troch deciek mám sestru a brata som najstaršia a rozdiel je malýsestra je o 2 rokymladšia a brat o 3,5...
...z ktorej časti PK si?... Inak super že ti ich vzali do škôlky mne malého nevzali lebo som doma s dcérkou ☹ a on už tak potrebuje kolektív detí so mnou sa nudí...

andelik8
15. jún 2010

@lucia20 "sokujuce" nie je to spravne slovo. Skor "prekvapive". Nie vela 20rocnych bab totiz chce mat hned deti.
My sme s muzom spolu tiez uz 8 rokov, tiez mam 24 a keby som v 20tke mohla, asi by som tiez chcela deti, ale vtedy sa este nedalo. Nebolo kde byvat, z coho zit... ani teraz to po financnej stranke nie je idealne (skolu som skoncila iba pred par tyzdnami, zarabam iba minimum), ale mame kde byvat a rodicov ktori nam pomahaju, tak vieme ze to uz zvladneme 🙂
Neboj, vekovy rozdiel medzi dcerkami nie je velky, sestricku budu urcite zboznovat 😀