Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

krajcoanka
26. mar 2008

diki! 😒

radoslava
26. mar 2008

Cafte dakujem baby velmi pekne inak je to Marcela som to maličko poplietla. Ale asi ani tu nepoznate byva na Mierovej

mimikyky
26. mar 2008

nepoznám

radoslava
27. mar 2008

Ani ja 😀
Mimiky ako sa ma rodinka a ty hlavne?

katka76
1. apr 2008

radi, ak ma dievcata saru a sonicku, tak ja ju poznam

mimikyky
6. apr 2008

mŕŕŕtvo ☹

radoslava
7. apr 2008

Katka ja neviem ja ju osobne nepoznam.

nika2
8. apr 2008

ahojte kocky, chcem sa spytat ci niektora nepoznate Senkvice a ci tam je obchod happy baby? dakujem moc 🙂 nika

dadka212
8. apr 2008

Nika nepoznám šenkvice ☹ aĺe skús napísať IP krajcoanke ona je asi zo šenkvíc 😉

Fíha Lubi čo si pridala fotečky ako super si schudla 😵 normálne si ma inšpirovala a ako som sa doteraz nevedela dokopať do diéty tak zajtra začínam 😉 dúfam, že to aj dodržím 😅

mimikyky
8. apr 2008

avóój dadka, včera som Ťa zase videla na "našom" mieste 😀 😀 😀 v tescu 😉

dadka212
9. apr 2008

😀 tam stretávam väčšinu ludí 😀 paradoxne v meste nestretávam nikoho 😝

mimikyky
9. apr 2008

ahoj 🙂

dadka212
9. apr 2008

ahoj 🙂
no aj dnes som sa musela kuknúť na tie tvoje fotky a furt sa neviem vynadívať 😀 to je inšpirácia jak hovado 😀 asi sa dnes odfotím a potom sa odfotím keď schudnem tých 10 kilo som zvedavá na výsledok...

mimikyky
9. apr 2008

no mne to pomáhalo 🙂

krajcoanka
9. apr 2008

ahojky! Dadka ty si aj s kamoškou dnes išla tuším skorej z cirkusu,že?Inač o nič ste nedošli. 😝

mimikyky
9. apr 2008

my radšej do cirkusu nechodíme, by sme nemuseli skorej odchádzať 😀 decká to nikdy nebavilo ☹
ale je pravda, že kedysi ten cirkus aspoň aj za niečo stál, no nie?

dadka212
10. apr 2008

Ahojte 🙂

Krajcoanka no odišli sme po fotení so slonom, aj to som bola naštvaná lebo mám tú fotku rozmazanú, ale drobci tam nevydržali pozerať sa na to, oni by len kukali na nejakých havov z ulice 😀 tak sme odišli...
ja osobne nemám rada cirkusy, je mi lúto tých zvieratiek, ale sestra mi dala 2 voľné vstupenky tak, že čo prepadnú 😀 chcela som vidieť čo bude malý robiť na zvieratá, akurát tá levica a tiger ho zaujímali ale hulákal, že havo 😀

krajcoanka
10. apr 2008

mimikiki, to máš úplnú pravdu! Ja si pamätám , že ked som bola v cirkuse ako školáčka,tak tam toho bolo viace.Boli tam aj artisti na húpačkách,aj hoci čo iné. No dnes je to malo hudby za veľa peňazí. 😠

dadi, mala si tu fotku reklamovať. však aj stála! 😖 Môj starší pozeral, aj teda vydržal do konca, ale najviac ho bavili pukance, vystúpenie s tigrami,slonom a havami.Mne bolo tiež ľuto toho slona, chudá,stále priviazaný ☹ .Aj tie tigre,ktoré potrebujú poriadny výbeh! 😖

dadka212
10. apr 2008

no len kým sa mi objavil ten obrázok, tak sme boli už vonku 😖 sme sa tešili aj na havinkov ale už sme to tam nevydržali 😒 radšej pôjdeme do ZOO tam sa môže popozerať na "havov" koľko chce 😉 u neho je všetko menšie havo a keď je to väčšie tak koník 😅

krajcoanka
10. apr 2008

dadi, 🙂 .ak by si mala možnosť ísť do viedne do zoo, tak tam je taka ohrada, kde su malinke kozičky , kačičky a ovečky a deti tam môžu ísť a krmiť ich. ale zas tvoj je ešte malinký-neviem či by to vnímal. Ja som tam pozvaná na návštevu, v máji, tak skočíme aj do zoo. 🙂

katka76
10. apr 2008

ahojte, my sa chystame do cirkusu zajtra, aj ked to bude asi onicom, malemu som to uz slubila. z fotenia vsak nic nebude, to nam stacilo pred 3 rokmi, ajskor vystat rad a potom ho na tej tave nebolo ani vidiet.
pevne verim, ze manzel zajtra stihne prist z roboty skor a pojdu s kubkom sami, lebo si neviem predstavit, ako by to vydrzala nasa herecka

dadka212
10. apr 2008

to musí byť zlaté 😵
my pôjdeme asi iba do BA, ale možno jeden víkend prehovorím tatina do Dvorca Králové tam je nejaká vééélikanská ZOO tak pôjdeme možno aj tam, keďže tento rok dovolenka nehrozí 😒 vo Viedni by sme sa nedohovorili 😅

leva
10. apr 2008

Ahoj kocky.Dadka,minule som bola na ihrisku s detmi,mam taky pocit ze som ta tam aj videla 😉 Bola si tam s niekym,ja tiez,tak som nechcela otravovat,hned som si vsimla tie tvoje nadherne vlasy,tak som so pomyslela,ze to budes ty,aj s Matuskom,mala si taku bundu s cislom na chrbte,tak ze sa ta opytam 🙂

dadka212
10. apr 2008

Ahoj Levi 🙂

bola som so sestrou a potom aj mama prišla, no aj mne sa zdalo, že som ťa tam videla, ale nemám vôbec pamäť na tváre, ale bola si tam tuším z mužom a deťmi...som ťa spoznala podľa malého lebo ste naňho volali Romanko 😀 tak pozerám, že blondínka má malého Romanka tak že to budeš určite ty 😉 veď sa tam určite ešte stretneme teraz už je teplo a Maťo je už väčší tak tam budeme chodievať 😉 a potom sa poprípade prihovoríme 😀 a ako sa vlastne voláš "normálne"??? ja som Dana 😝

leva
10. apr 2008

No az teraz ma sem mala pustila,bo dnes nesla do skoly.Ano bola som tam aj s muzom,veru uz teraz tam budeme aj my castejsie,konecne teplucko,tak sa potom ozveme 😉 Ja som Jana.

dadka212
10. apr 2008

ok 😉

mimikyky
10. apr 2008

ahojte kočky, páchate rande? 😀

leva
10. apr 2008

Ahojcek mimikyky,tak veru,ved uz je teplejsie,tak mozme niekedy nieco viacere poriesit 😉

mimikyky
10. apr 2008

no, také plány už tu boli aj na jeseň, a prišla som len j a radka, a tá už sa terz tiež ulieva ☹

leva
10. apr 2008

😀 No viem,uz sa tu min.rok robilo stretko,ale teraz uz prideme,najlepsie ked este bude mala v skole,bo ju stale nozky bolia,ked moc chodi 😀