Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

kalupinka
autor
23. aug 2006

ahojkajteeeeee 😎 😎
uz robotkujem no co uz

pekny dnik vam prajem 🙂 😉

dadka212
23. aug 2006

ahojki...ja už robotkujem od 7,30 🙄
dnes som straaaaaašne unavená, ale ešte to vydržím a budúci týždeň mám dovču 🙂
a vy ako???

kalupinka
autor
23. aug 2006

DADKA ............juuuuuuuuuj ano ni nehovor.taaaaaaaaaaak sa mi nechcelo vstavat
mam pocit ze uz sa nikdy nedospim stale som unavena

zavidim ludom co sa cerstvo vyspia do noveho dna 😔 ☹ ☹

ja som mala minuly tyzden dovcu ale nestacilo...polku som ako zakonom schvalnosti prelezala v posteli 😒
a tu druhu som stravila s maminou lebo sa chystala do nemocnice tak aby nebola sama a nebolo jej smutno
ale uz ma po chvalabohu je to ok a dali jej prec tu neplechu skaredu 😠

potom sme vikendovali v Piestanoch v kempe bolo tam paradne
je tam krasne.....chvala starostovi 😀 nie ako tomu nasmu modranskemu 😒

no a uz asi dovca akurat tak zimna nooo......sa na vikend aspon tesim..aj ked doma asi budeme trcat 😨

lasonka
23. aug 2006

Ahojte, vcera nam vypadol internet, tak som nemohla pisat :(

dadka212
23. aug 2006

😀
teším sa že je mamine lepšie 🙂 ...

jaj tak som sa tešila mali sme ísť do egypta, ale keď sme zistili, že som tehu tak ideme iba do tatier ja sa totiž dosť bojím vycestovať aj keď je zatiaľ všetko OK.....ale užijeme si aj tatry dúfam, že nebude pršať 😒

kalupinka
autor
23. aug 2006

lasonka..ahoooooooj a ja ze kde si sa stratila 😀
vitam ta spat 😉

dadka.........aj tatry budu fajn uvidis....hlavn ze bude zmena aj ja by som sa obavala......a kedy to mas terminik? 🙂

dadka212
23. aug 2006

veď aj tam sa teším nech si trošku odpočiniem 😎

nooo a ten termín podľa doktorky 1.3. a podľa mojich výpočtov na nete 3.3.07 takže uvidíme, ale aj tak je to iba približné veď skoro nikdy sa mimi nerodí presne na termín 🙂

kalupinka
autor
23. aug 2006

dadaka ja som mala termi 25.3 a bolo to nakoniec 24.3................v roku 2003 😀

takze to bude ryba tusim?ci ako? 😉

ja mam baranku 🙂 aj tato je baran 😀

aj ja by som bral taky oddych v Tatrach 😕

lasonka
23. aug 2006

kalupinka, moja mala je narodena 2.4 - tiez baranica... poriadna 😀

kalupinka
autor
23. aug 2006

no a ja zase taka levica 😀 😀

sylvie
23. aug 2006

aj ja som levica a moj maly je baranok.. 🙂

dadka, aj my sme minuly rok chceli ist do Egypta a tiez ked sme zistili ze som tehotna tak sme nesli a rozhodli sa ist do Tatier, ale ani tam sme nesli, lebo som bola v nemocnici.. ☹

inac kalupinka, ten modransky starosta je nejaky zaspaty, vsak on nic nerobi pre to mesto, vobec sa nerozvija.. co sa o Pezinku povedat neda.. aspon ja mam taky pocit..

kalupinka
autor
23. aug 2006

sylvie aka to nahoda 😀 😀 😀 ja levica moja mala baranica 😀 😀 😀 a aj nas tato baranisko riadne 😀 😀 😀

aj ja som si polezkavala v nemocnici
pocas tehotenstva som len do prace chodila a potom rovno do porodnice nic zaujimave ziadny vodvaz prosto nic

no ja som teraz bola cez vikend v tych Piestanoch a poviem ti tam je tAK VIDIET ZE SA O TO STARAJU...JE TO TAM PRIAM ROZPRAVKA...NA mna to dojem urcite urobilo a tesim sa tam zas citila som sa tam velmi prijemne kusok co kusok prechadzka za prechadzkou 😵

sylvie
23. aug 2006

nas tato je zase levisko.. 🙂

no ja som v nemocnici stravila dokopy az 3 mesiace.. v praci som pocas tehotenstva bola necele 2 mesiace..

tento rok budu tusim volby na noveho primatora (Modra ma primatora, nie starostu , teraz ma to napadlo).. tak treba zvolit noveho, schopnejsieho.. 😉

kalupinka
autor
23. aug 2006

levice su dobre povahy aj levikou kamaratov mam a zatial mam pozitivny nazor 🙂
co ty na to??? 😀 😀

ked tych chlapov nepozna clovek koho zvolis vies?kazdy slubuje

a ako sa ma malinky Erik? 😉

sylvie
23. aug 2006

dobre povahy, ale niekedy tvrdohlave a neustupne.. vsak levy, chcu vladnut.. 😉
Ericko ma teraz popoludnajsi spanok, ten mava najdlhsi.. niekedy spi aj 3 hodinky, vcera spal 2 hod. aj 45 min.. 🙂 a dnes som bola s nim u lekarky, lebo nejak pokasliava.. ale lekarka povedala, ze dycha cisto a ani v ustockach nic nenasla.. ale povedala, ze je nejaky bledy a ze mu spravi krvny obraz ci nie je anemicky.. tak buduci tyzden ideme rano na krv..
a Siminka sa ako ma ?

kalupinka
autor
23. aug 2006

aleluja levom 😀 😀 😀

siminka nam stale hajava poobede tie 2 hodinky i viac niekedy ale 2 hodky minimalne 🙂

aj nasa malinka je nejaka soplikova trocha to tie neustale zmeny pocasia 😖

drzkam palceky aby dobre vysledky dopadli
bezkam domkov z robotky uz...teda domkov nie ale za maminkou ju dnes z nemocnice domkov pustili tak jej idem vyvarat
tatino dnes teda uspava a vsetko

maminka je z ba a my z modry takze taak

sylvie
23. aug 2006

tak pa.. aj ja uz musim ist, lebo sa maly prave zobudil.. dnes spal len 2 hodinky..

kalupinka
autor
23. aug 2006

ZAJTRA SA TU DUFAM UVIDIME

budem tu ako sup striehnut od takej 9tej 😉
tak paaa

kalupinka
autor
24. aug 2006

HALOOO BABULE KDE STEEEE 😉 ?

lasonka
24. aug 2006

ahoooj

kalupinka
autor
24. aug 2006

LASONKA ajooooj tak tu nie som sama
ako sa majkas?a co babulka?

sylvie
24. aug 2006

ahojte, tak ja som sa sem dnes az teraz dostala.. maly je nejaky nekludny.. aj v noci dost plackal.. asi bude fakt chudokrvny.. neviem ci som pisala, ze som bola u doktorky a ta ked ho videla, povedala, ze je nejaky bledy a ze mu spravi krvny obraz, bohuzial buduci tyzden ma doktorka dovolenku, tak az ten dalsi tyzden.. ☹

kalupinka
autor
25. aug 2006

SYLVIE tak drzkam palceky aby boli vysledky dobre

ja som sa sem dostala zase teraz

lasonka
25. aug 2006

to je zase pocasie, ze? brrrr 😠 ja sa tak strasne tesim, ze uz je piatok. Dnes ide mala poslednykrat do starej skolky, od septembra ide na Ciernu vodu, tak uvidime ako. Bud. tyzden bude mat prazdninky 🙂

kalupinka
autor
25. aug 2006

lasonka aj ja chcem prazdninkyyy 😎
ma hlava strasne dneska boli nech uz mam fajrond v praci a som domka pri mojom poklade hodim sprchu a taaak

sylvie
25. aug 2006

tak mi sme dnes boli viac ako hodinu vonku a maly v tom dazdi spal ako dudok.. 😉

kalupinka
autor
25. aug 2006

boze ja chcem matersku
mna toto chodenie do prace nebavi 😀

sylvie
25. aug 2006

a mne praca zase chyba.. normalne mam niekedy ponorkovu chorobu..
vsak robis len od aprila a uz ta to nebavi ? 😉 a co robis, ak to nie je tajne ? 😉

kalupinka
autor
25. aug 2006

konzultant predajca

vymen sa ja pojdem na matersku a ty dakam robit

vies co myslim si ze to len teraz zo zaciatku tak vnimas
potom si zvyknes a prave vtedy to skonci aspon u ma to tak bolo
tvoje prve dietatko?

sylvie
25. aug 2006

no menila by som.. ano je to moje prve dietatko.. chcela by som este jedno.. a medzi prvym a druhym dietatom by som chcela ist do prace, ked len nachvilu a na polovicny uvazok..