Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

sylvie
9. aug 2007

no ja som pisala, ze zatial mozem len cez vikend a kedze ste to dali na pondelok, tak ja nemozem..

radoslava
9. aug 2007

Ano Sylvi uz si spominam skoda. Ja mam zase vsetky vikendy az do druheho septembroveho obsadene.Ale baby urcite urobia aj cez vikend. 😉

leva
9. aug 2007

ahoj kocky,tak stretko je na pondelok,no ideme na vykend prec,neviem ci sa nevratime az pondelo,manzel ide az vecer na nocnu tak neviem ci tam nebude chciet ostat do pondelka,no hodim snim rec a zajtra napisem 😉

lenusa
9. aug 2007

AHojte babulky, môžem sa vás skúsenejších opýtať na názor aký krém by sa mal používať proti striám a aké sú cenové variácie...a mali ste niektorá z Vás v tehu bledunko biely výtok nie veľa?

leva
9. aug 2007

mimikyky,na to kupko chodievame s barjou,ked pojdeme,napisem ti a dohodneme sa 😉 kocky ak budete mat cas,budeme radi ak sa pridate.

leva
9. aug 2007

Ahoj lenusa,ten vytok som v tehu mala,no ja som mala dost a dostala som aj cipky,no lekarka ma ukludnila ze to je v tehu v pohode. 🙂 Gel na strie som mala len raz,no neviem ako sa volal,bol z lekarne,bol to taky ruzovy kelimok,no hrozne palil,tak som ho nepouzivala,brusko som mazala olejcekom aj prsia,brusko mam hladucke bez strii,no na prsiach mam strie,asi je to individualne.

mimikyky
9. aug 2007

ahoj lenusa

ten výtok som mala aj ja v tehotenstve, ale len slabý
a na strie som používala krém z lekárne, bonela, ružová tuba, okolo 130sk tuším stál, a striedala som ho s nivea q10tým hustým krémom v kelímku. Tatinko ma natieral každý večer 🙂 , pri troch starších deckách som sa nenatierala, a v každom z prvých troch tehotenstiev som sa niekde na brušku potrhala, vo štvrtom tehu som sa teda mazala ako o život, a nepotrhalo sa mi vôbec bruško, a dokonca bolo aj po pôrode krajšie, pružnejšie. a teraz ho mám po schudnutí ako vysušenú slivku, deti sa aspoň pobavia keď sa v plavkách zohnem, klokaní vak, ale to zato, že všetci štyria boli obrovské mimina 🙂

sylvie
9. aug 2007

ahoj lenusa, aj ja som mala ten vytok a bolo ho dost.. ale citala som, ze to je normalne v tehotenstve..
co sa tyka strii, tak aj o tych som citala.. uz si nepamatam ako to presne bolo napisane, ale nieco v tom zmysle, ze aj ked si budes brucho natierat, neznamena to, ze strie nebudes mat.. kamoska si nemazala vobec a strie nemala..
ja som si vsak mazala odusu az 2 krat denne.. pouzivala som Dove mlieko spevnujuce a potom od Garnier ten cerveny, ten bol taky dobry mastny.. ale niekto mi spominal, ze si kupoval nejaky krem na strie v lekarni, tusim sa to volalo Elasti Q, alebo tak nejak, uz si presne nepamatam..

sylvie
9. aug 2007

este som vam zabudla napisat, ze dnes mam 31, som stara korytnacka ☹ 😉

elliana
9. aug 2007

sylvi, vsetko naj, naj, naj...a ze korytnacka????? Clovek je tak stary, ako sa citi

ja som sa nemazala kremom vobec, nejako som nestihala, prerabali sme byt a vecer som uz nemala silu nejako sa venovat svojmu bruchu...a strie nemam, ale mozno to je aj preto, ze som mala asi "elasticke" brucho, lebo pred tehu som schudla 22 kg...a tiez si myslim, ze sa to kremovanim az tak moc neda ovplyvnit...

radoslava
9. aug 2007

Silvie vsetko naj k narodkam vela vela lasky zdravia a vsetkeho.
Aj moja kamoska z plaveckych jasli ma dnes 30. Sme to boli oslavit v cukrarni, baby ze oslava raz revalo jedno dieta potom druhe a ked tie dve zaspali tak ich tretie placom zobudilo. 😀

Lenuska vytok som aj ja ale doktor mi hovoril ze pokial bude bezfarebny a bez zapachu tak je to OK.
A masticku som pouzivala Garnier na tvar v oranzovom tegliku.
Nebol na srie ale asi pomohol lebo nemam ale mam na prsiach no co uz.

leva
9. aug 2007

Silvie,vsetko njlepsie k narodeninkam,zdravicko,stasticko a lasku do zivota 🙂

leva
9. aug 2007

Radka aj ja mam brusko ciste,no ako som pisala na prsiach mam tiez,tie sa mi urobili uz pri prvom tehu,veru co uz 😒 No ale v plavkach nevidno 😀

mimikyky
9. aug 2007

Silvie,
všetko najlepšie k narodeninkám 🙂
ja mám dnes meniny 🙂
a na Silviu 27.8 mám naroky 🙂 🙂 🙂

mimikyky
9. aug 2007

nie naroky, ale narodky 😉

radoslava
10. aug 2007

Mimikyky ty si teda Lubka tak vsetko naj k vcerajsim meninam vela vsetkeho ti prajem ale hlavne zdravia a lasky.

albertova
10. aug 2007

ahojky babule, ako sa máte? ja som tiež z tohto reg. 😉

leva
10. aug 2007

Albertova ahoj,vitame ta 😉

sylvie
10. aug 2007

ahojte kocky, dakujem za gratulacie.. 🙂

eliana, s tou korytnackou som to zase tak nemyslela, to bolo len zo srandy 😉 navyse, vela ludi mi vacsinou hada ovela menej rokov.. 😉

mimikyky, tak prajem vsetko najlepsie aj ja.. to je ale sranda s tymi nasimi datumami.. 😉

albertova, vitaj.. odkial presne si?

mimikyky
10. aug 2007

Ahojte kočky 🙂 🙂 🙂

dik za gratulácie 😉

Sylvie, naozaj je to sranda 😉
a stará korytnačka som aj ja 🙂
vitaj albertova 🙂

radoslava
11. aug 2007

Ahojte babulky
Vitaj Albertova.
Chcela som sa dohodnut na tom case co sa stretneme v pondelok 13.8. komu vyhovuje o 17,00 v zamockom parku?

sylvie
11. aug 2007

tak a zase je to tu.. v inej teme som tiez spomenula ze mam 31 a niektore baby mi tam napisali, ze vyzeram na 18-21.. tak to som fakt necakala.. kedysi ma to dost vytacalo, teraz ma to celkom tesi.. 😉

zavidim vam to stretko.. zamocky park je pekny.. natacali sme tam videoklip na DVD z nasej svadby.. 🙂

mimikyky
11. aug 2007

Sylvie, ja mám 32 🙂

sylvie
11. aug 2007

no tak to sme rovesnicky.. 😉 az na to, ze ty si toho stihla ovela viac ako ja.. ze 4 deti.. ja len jedno.. ale nestazujem sa.. 😉

aida
11. aug 2007

Ahojte.
Sylvie aj ja sa pripajam ku gratulacii.
Radoslava nestiham stretko ani o 17 lebo som v robote do 21 hod. tak mozno nabuduce vsak nieje urcite prve ani posledne. 😀
Lenusa ja mam tiez vytoky a brusko si natieram kremom od Vichy. 🙂

mimikyky
11. aug 2007

ahojky kočky 🙂 🙂 🙂

radoslava, u mňa by ten pondelok mal byť v pohode 🙂
a ostatné kočky ako?

sylvie
12. aug 2007

ahojte, no my zatial nic, ako som pisala..

akurat som dnes citala v pezinsku, ze materske centrum mamatataja sa prestahovalo do zamockeho parku do cvc.. chodite tam niekto?

aida, dakujem za gratulaciu... 🙂

radoslava
12. aug 2007

Sylvie ja som tam bola ale len som darovala plienky. Aj by som tam niekedy zasla ale doobeda nestiham a oni su otvoreny len doobeda.
Mimikyky vyzera to ze prideme len my dve.
BABY NO CO TEN PONDELOK KTO PRIDE?

sylvie
12. aug 2007

radka, tak to je dost blbe, ze su len doobeda.. 😒

radoslava
12. aug 2007

To teda je. Ja doobeda velmi nestiham tam ist a chcela by som velmi.