Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

greta24
9. aug 2008

Aida, ak to stihneme, tak dnes dojdeme na zmrzku. Zajtra odchadzame na dovolenku, tak balim a upratujem, je tu chaos 😀

mishka711
9. aug 2008

greta uzite si dovcu 😉

radoslava
9. aug 2008

Sylvi 120 km takze ako sa to vezme 😀

sylvie
9. aug 2008

radka, dostatocne blizko ale zaroven dostatocne daleko, ako pre koho, ze ano? 😀

mishka, opat su to klebety.. 😉 svadba urcite nebude, aspon nie teraz a s tym druhym je to asi tak, ze predstav si, ze by si zrazu pribrala a hned by vsetci zacali hovorit, ze si tehotna.. takze asi tak.. nic nie je iste.. 😉

gretka, prajem krasnu dovolenku.. 🙂

my sme boli tiez na zmrzke vcera, s anickou celistkou tu u nas v Modre.. maju tam vybornu cokoladovu, ostatne druhy ani nepoznam, lebo vzdy si davam len tuto.. 😉

mishka711
9. aug 2008

sylvi no tie klebety dosli priano od isteho co s nimi byva 😝 takze mozno si vsimol ze pribrala a on si to domyslel stava sa no nie?ja mam este na sebe 8kilo co musi dole a nie anie tzko ide hlavne brucho 😠 snad sa dockam a to sa vyhybam sladkemu 😒

krajcoanka
9. aug 2008

miša, no dnes som bola s adou na skype, ale nič mi o dovolenke nehovorila 😕 .tajnostkarka jedna.
My mame od včerajška nové, rodinne auto, tak sa všetci tešíme, hlavne Lubko. Musíme robiť načierno 2x do dňa jazdu po ulici, ešte totiž nemame značky. 😖

aida
9. aug 2008

mishka kazdy znasa inac zubky tie prve dva som nevedela ani kedy vyliezli a pri tychto je mrzuta este ze nemame horucku.
Gretka prijemne dovolenku.
anka aj my sme si kupili auticko a tiez este nemame znacky. 😉

anickacelistka
9. aug 2008

Radka, zistila som, ze mame rovnako stare dietky (vlastne mlade). My mame daleko zas mojich rodicov, takze ti k nam chodia malo a je to trochu skoda, lebo mama je uz na rozdiel od svokry na dochodku a rada by sa velakrat postarala. Ale nevadi. Ked potrebujem ist k lekarovi a celkovo mi pomaha muzova babka, ktora ma 74 rokov. Mame dost skoro po sebe deticky, takze obcas treba postrazit (ked som napr. potrebovala chodit do tehot. poradne). Chodi k nam ale kazdy den prakticky vozit Sama a ja mam zatial cas trochu nieco spravit, napr. uvarit. Myslim, ze je to aj pre nu dobre, aspon ma program nejaky cez den. Inak by myslela iba na to, co ju boli a kedy zomrie.
Sylvia, som rada, ze nam to pocasie napokon vyslo a stretli sme sa. Ked bude dobre pocasie, ozvem sa Ti aj bud. tyzden.
Miska, na chudnutie odporucam druhe dieta 😀 Ja mam od druheho porodu (druhe babo bude mat bud. tyzden 3 mesiace) 2 kila navyse a to sa vobec v jedle neobmedzujem. Len pri tych dvoch detickach clovek aj vybeha veru 🙂 Ale zacinam rozmyslat nad tym, ze ci si zvyknem jest v mensich davkach, ked uz nebudem ani tehotna, ani dojciaca 🙂 Od maja 2006 kvoli tehotnosti alebo dojceniu samozrejme i abstinujem a to moj svokor ma vinohrad a robi super vinko 🙂

sylvie
10. aug 2008

mishka, radsej nebudeme nad tym spekulovat, zajtra pride svagor a snad nam to objasni ako to je.. 😉
a co sa tyka problemikov so zubkami, tak ked isli Ejkovi prve, tak to nebol az taky problem, sice plakal, ale stacilo potriet zubky zubnym gelom, my sme pouzivali Calgel. Az ked mu isli zubky tie dalsie, ocne a stolicky, tak to boli ine zachvaty placu. Ale to sa vas asi zatial netyka..Na zaspavanie je nejaky sirup, ale nemam skusenosti, ani neviem ako sa vola, len som videla reklamu v Mama a ja..

anicka, to je super, ze vam pomaha prababicka.. aj nasa sa rada zahra s malym, ale sama by sa uz nezvladla postarat, ma uz 81 rokov.. aj ked je dost ciperna, stale nieco robi, sije, pracuje v zahrade.
moj otec ma 70 rokov, tak on to zvlada v pohode.. ked som v praci, tak sa hlavne on stara o maleho.. a musim povedat, ze sa stara rad.. minule som sa ho pytala, ci nechcu peniaze za to, ze sa staraju o maleho a on mi na to, ze to oni by mi mali davat peniaze za to, ze im ho tam nosim.. 😉
anicka, tak buduci tyzden sa mozme zase stretnut.. 🙂

krajcoanka
10. aug 2008

Ahojte! No čo sa týka zubov aj mňa začali včera uase bolieť , a to mi nelezu žiadne von! ☹

mimikyky
10. aug 2008

čaute všetky

Radulík, robím, ale...
Včera na obed u nás zazvonil VILO Rozboril, a odviezli ma do BA do najluxusnejšieho salónu na kozmetiku, vlasy, make up mi robil Alex, ostatný boli z Prahy
potom ma oviezli do auparku tam ma čakal Paviel Rochniak a ten ma obliekol za cca 30tisíc+6000 cové hodiny
Vilo bol u nás do večera
V septembri musíme ešte do štúdia, a potom to bude v tv
decká totižto napísali do markízy o tej relácie o splnených snoch, pre maminku k meninám a narodkám

7zdenka
10. aug 2008

Ahojte kocky!
Tak som konecne dorazila domov. 😎 Mimoriadne som rada, ze uz vikend konci - tento bol dost narocny.
Bola som u nasich. A to bola u nas aj babka s otcovou sestrou a jej muzom. Tak ak je rec o svokrach, tak nasa mami to teda naozaj "vyhrala". Este ze je v bezpecnej vzdialenosti (500km) a vzhladom na svoj vek ju vidime raz do roka (aj to bohate staci).
Ja nastastie vychadzam so sokrou v pohode, ale myslim, ze je to tiez tym, ze je od nas 400 km a vidime sa tak raz za mesiac. Ale ked sa narodi maly, nebudeme moct uz tolko cestovat- je to dost daleko.
Nasi su sice blizsie, ale aj tam je to skoro 100. niekedy zavidim tym, co maju rodicov nablizku- aj ked vsetko ma svoje pre a proti. Rozhodne sa hlboko sklanat pred tymi, co s nimi byvaju pod jednou strechou- chce to vela toerancie a trpezlivosti.
Aj ked stari rodicia zboznuju svoje vnucata a urobili by pre nich cokolvek - a co by sme nespravili pre nase deturence...? 😎 😉
sylvie, viem si predstavit ako sa muz tesil za to meno - niekedy vie byt aspon ten moj uplny "jesita" a je skalopevne presvedceny, ze ak budeme mat este dceru, bude sa volat po mne. Tak ako volakedy moj otec. Ked som a narodila povedal mame, ze mi moze dat meno ake chce, ale aj tak ma bude volat Zdenka (tak ako mamka) 😀 a jeho starsi syn ma meno po nom. 😀
Aida, to si mala fakt perfektne, ze Ta pustili domov. Ja sa uz teraz maleho presviedcam, ze to musim najneskor do 20-teho stihnut, pretoze som ho vsetkym subila ako vianocny darcek ( a pritom bude najvacsim darcekom pre mna) 😉 Tak som zvedava ci posluchne
Apropo zuby, vdaka ze ste mi to pripomenuli, musim zavolat zubarke. Zda sa, ze sa mi zacina tlacit dalsia osmicka - to bude ale " radost" - ani sa necudujem, ze su deticky mrzute, ked im rastu. Mne rastie len jeden a idem sa z neho blaznit- a co oni chudence ☹
No idem este popracovat. Prajem Vam pekny vecer a este krajsi tyzden 🙂

7zdenka
10. aug 2008

mimikyky, teda Ty mas ale zlate deticky, ked Ti taky darcek vymysleli. Dufam, ze prihois aj nejake fotky, aby sme videli tu zmenu 🙂

mimikyky
10. aug 2008

no, handry sú fest luxusné,neviem na čo mi budú, boty na 15cm opätkoch...
foto prihodím, zajtra možno

ja viem že mám strááášne super decká 😉

aida
10. aug 2008

mimikyky waaaaauuuuuu ty mas ale zlatunke deticky tak to si teda nenecham ujst v telke som velmi zvedava. 😀

mimikyky
10. aug 2008

dám vedieť kedy to bude 😀

a pikoška:
Vilo bol v reštike v pk sa najesť, a potom blval a sr... ako besný tak spal v denisovej postely 😀 😀 😀

anickacelistka
10. aug 2008

Mimikyky, Ty si taky darcek urcite pri styroch deckach zasluzis 🙂

radoslava
10. aug 2008

Anička to je škoda ze je maminka tak daleko ze predsa mama je mama. Ale je super že svokra viem a chce pomoct.
Moja aspon pomaha mojej švagrinej ked nie mne takze som rada. Lebo švagrinu mam super.

radoslava
10. aug 2008

Lubi fakt neblazni to je super. Ty mas nenormalne deturence.
No teda a kde bol ked tak blv..
😀

mimikyky
10. aug 2008

bol v astre 😀

mimikyky
10. aug 2008

kedy dáme rande??? hááá???

krajcoanka
10. aug 2008

jééééééééééj Mimi, tak to budeš hviezda. Na koníku sú samé hviezdy. Čo viem, boli už niektoré v novom bývaní, iné vo vedomost. súťaži........
Tak daj vedieť kedy to bude. Budeme kukať! 😕
To bol koho nápad?Môj typ: 11 ročnej dcéry? 😀 😀 😀
Naozaj si to zaslúžiš! A to si si mohla vybrať tie veci? alebo ti určili .... 😵
A čo si dal ked mu bolo tak zle? Mala si mu ponúknuť štamprlík 😀 😝

radoslava
10. aug 2008

Veru si povedala ze ked vyzdraveju deti sa ozveš. Nooooooooooooo
Zajtra poobede varujem jedno dievčatko a v utorok dojdu rodičia ostava mi streda čo ty na to 😀

mishka711
11. aug 2008

mimikyky no tak super riadne prekvapko teda 😉 daj potom vedt kedy to pojde a Vilo teda dobre dopadol hihi ale tak aj on to riadne za Vas oslavil co? 😀

mimikyky
11. aug 2008

Radka,
potom som začala robiť, a to takým štýlom, že 24ky a dva dni voľno, od stredy už mám ale voľno 😀

krajcoanka,
áno, 11ročná Lulu a Denom komunikovali
veci mi nedovolil vybral, Paviel je exot ako hovado, vraj má žena chodiť inak oblečená, spoločensky...V stredu keď sa prespím po 24ke, pofotím a vložím foto
ale slnečné okuliare, jedno triko s mickey, rifle a tie hodiny sú strááášne supiš
vraj si dal nejakú kapustovú polievku......ja som doma nebola, on bol u nás celý deň a mňa doviezli zmenenú večer o 21hod
inak Vilo je super
a k tej telke, my sme tam už varený pečený: vadkerti šou,soňa šou,otec v akcii, toto, matka roka,.....

mishka,
veru prekvapko 😉

krajcoanka
12. aug 2008

mimi a to doma Vilo varoval tvoje 4 deti? 😲 😕 😀

krajcoanka
12. aug 2008

pezinčanky, kde ste? 😀

7zdenka
12. aug 2008

🙂 uf som dnes zdrhla skor z prace To teplo je tazko zvladnutelne
Vceraa sa mi podaril husarsky kusok - presvedcila somm muza, aby siel so mnou do kina na amfike (za tie 4 roky ci sa poznane to bolo treti krat) A tusim sa mu tam pacilo, pretoze teraz vymysla, ze by sme este na nieco mohli ist. 😀
V piatok a pondelok mam dofcu, tak sa vytesujem 😎
Tak sa drzte 😉

radoslava
13. aug 2008

Dobre ranko
Lubi uz sa na teba tešim vsetko mi musis porozpravat. Paviel je fakt exot 😀

krajcoanka
13. aug 2008

baby, chcem sa spýtať. Ako to bude tento rok s vinobraním? Bude v PK alebo v Modre? Kedysi sa to striedalo:jeden rok Modra, druhý rok Pk. Kde bude tento rok, neviete? 😕