Snažilky, tehuľky a mamičky z okolia Pezinka. Dáme stretko?

kalupinka
21. aug 2006

Ahojkajte uplne nahodne som nadabila na tuto stranku...vacsinou chodim na ine mamickovske fora
inak som Sonka mam 3 a pol rocnu dcerku a byvame v Modre ja mam 24r
uz robotkujem
keby sa tu nasla nejaka mila fajn maminka budem rada mozme si popisat o com kolvek
po pripade hodit stretko 😅
tak sa teda ozvi 😉 oki?
PA PA PAAA

kamilka22
12. máj 2011

@dadka212 hehe, s ohovnenim sedacky si ma rozosmiala. Ja to nechcem zakriknut, ale Kamilke to utieranie ide vcelku dobre - na to, ze sa to az teraz zacala ucit. A dokonca sa jej podarilo aj zips si zapnut. Tak to do septembra snad zmakne. A pevne verim, ze aj ked sa jej ten zips nepodari zapnut, tak ju v skolke nenechaju behat v zime rozopnutu - aspon dufam.

dadka212
19. máj 2011

@kamilka22 no teraz už aj Maťko začal...akoby znova dostal rozum a začína byť velký chlapec vo všetkom 🙂 zmenil sa mi k lepšiemu asi dobré obdobie, len dúfam, že bude pokračovať 😅

cukasika
26. máj 2011

ahojte maminy, neviete mi niektora poradit niekoho, od koho by sme mohli kupovat sezonne ovocie a zeleninu zo zahradky pre deti? Hladame niekoho z okolia Modry alebo Pezinka.
Dakujem.
Veronika

anaxamon
26. máj 2011

@cukasika ahoj, take ako trh so zeleninou a ovocim co byva v sobotu ti nevyhovuje? chces priamo od nejakeho domaceho pestovatela?

cukasika
26. máj 2011

trh je super, chodievame, mame radi, ale rozmyslam nad tym, ze by som chcela tych ludi aj trochu poznat a vediet, ako to vypestovali🙂

anaxamon
26. máj 2011

@cukasika na trhu su vacsinou ti isti ludia, staci sa ich popytat....ale samozrejme ze zo sukromnej zahradky to je ine ale ja nepoznam veru nikoho, my si tento rok prvy krat pestujeme vlastne uvidime ako dopadneme lebo mame neumorne vela slizniakov☹

zoa
26. máj 2011

Na trhu sa predava 80 % zeleniny kupenej vo velkoskladoch 😢 Pozri si ked je zlý rok ako bol minulý tak ju mali pekne balenu a ešte uloženu v bedničkach s rakuskymi vygnetkami.Minuly rok velmi pršalo,kto mal mrkvu vypestovanu doma mala škareda vnať.Neverím že teraz sa dá dopestovat melon Ja som kupila včera v Pezinku na trhu a bol hnusny bez chuti.Niekedy bol trh celý týžden,lebo ten čo pestuje tak sa mu to rodí celý tyžden a nie len na sobotu.V Slovenke bol minuly rok rozhovor a tychto pestovateloch, vela sa na to vykašlalo,čo sa im ani nečudujem 😖 Dufam že som niekoho neurazila ale to je moj nazor

jankaslamka
27. máj 2011

@zoa mas pravdu..ja kupujem na trhu a musim hladat 🙂 aj ked uz poznam kam mam ist ... ale ja chodim vacinou na vajicka 🙂

cora73
13. jún 2011

Ahojte,neviete,kde by som este v pezinskom okrese dostala kupit jahody? Neskoro som sa zobudila ☹ ☹ a v sobotu na trhu uz nic nemali...Pripadne,ak by ste niekto mali este na predaj...

magimary
13. jún 2011

@cora73, už asi ani veľmi nikde , jedine možno niekde pri Šaštíne, kde je tá samozberacia "farma"

babulky, Pezinčanky, prepáčte, že vás poprosím o hlasy,
ale chýba nám ešte kúsok:
kliknite nám, pls.:

https://www.modrykonik.sk/forum/volne-diskusie/archiv-jun-2011-mesiac-so-samsung-vyhraj-fotoaparat-samsung-v-planeo-elektro-bratislava-raca/
🙂 😉 😵

dadka212
13. jún 2011

@magimary zahlasované 🙂

magimary
13. jún 2011

@dadka212 ďakujeeeeeeeem!!! 🙂

heni79
13. jún 2011

@cora73
Sklamem ťa, ale ozaj už je po nich. Naša babka mala kópec, ale už nájdeš iba tak za hrsť. Iba ak by mal niekto neskoršiu odrodu. Ale čerešní je teraz požehnane. 😉 Tak neprepásni aj tie. 🙂

heni79
13. jún 2011

@magimary
Tiež som dala hlas. 🙂

cora73
13. jún 2011

@heni79 ok ,skoda..dik za info... 🙂

katulienka.
25. jún 2011

ahojte. rozmyslam, ze by sme si na leto zobrali k nam domov este nejakeho drobceka na strazenie, resp. by nam ani nevadilo chodit k niekomu. nemate zaujem? alebo neviete o niekom, kto hlada strazenie pre svoje dietatko tu v Pk alebo okoli? dakujem KATKA

magimary
28. jún 2011

prepáčte, že budem chvíľu off topic, ale musím vám poďakovať 😵 , lebo:
ľudkovia, vyhrali sme!!!!! 😨 😅 😵 😵 😵 😵 😵
foťáčik v súťaži!!!
som vám nesmierne vďačná!!!!
odovzdajte moju vďaku všetkým, ktorých ste v mojom mene poprosili o hlasovanie 😅 😎 😵 😵 😵
neviem celkom, ako sa vám všetkým takto na diaľku odvďačiť 😅 😕 😵 ,
tak vám aspoň zo srdca prajem to, čo mám v pase 😉 😎 😵 😵 😵
ešte raz ĎAKUJEEEEEM!!!!

danka86
28. jún 2011

Ahojte, vie mi niekto poradit ako je to v PK s krstom? Teda uz mame termin na ponaucenie a dali nam terminy, kedy krstia a mame si vybrat. Otazka znie 🙂 Kolko deti pokrstia v jeden den, alebo ci je limitovany pocet krstov na den? Dakujem 😉

dadka212
29. jún 2011

@danka86 my sme krtiť v kostole nedali ale na krste sme boli a vtedy krstili naraz tuším 5 detičiek, neviem či je to limitované...

danka86
29. jún 2011

@dadka212 my ked sme starsiu, tak sme boli 3.. totizto na ponauceni sa ma nahlasit termin krstu a ponaucenie je 9.7. a my by sme chceli dat pokrstit 10.7. a pokial je limitovany pocet krstov, tak to nemozem risknut, ze ja dam na 10.teho tortu objednat, zajednat restiku a nakoniec nas nepokrstia.. neviem, ci som to zrozumitelne popisala 🙂

dadka212
29. jún 2011

@danka86 no tak to áno....skús si tam zavolať, že či by ti nerezervovali termín...

danka86
29. jún 2011

@dadka212 takze som zistila, ze to nie je limitovane.. 🙂

dadka212
30. jún 2011

@danka86 tak super, môžete chystať oslavu 🙂

jankaslamka
30. jún 2011

@danka86 my ked sme krstili tak tam bolo skoro 10 deti 🙂 sice uz asi neskoro, co? 🙂

danka86
30. jún 2011

@jankaslamka dakujem za odpoved 🙂 a trvalo to potom asi dlho, nie? A mali ste aj s omsou?

magimary
30. jún 2011

@danka86 ak môžem, odpoviem 😉
ak je viac detičiek trvá to dlhšie, ale len o kúštik... 😉
a ak je takýto "mnohopočetný" krst, tak NIKDY nie je so sv.omšou (výnimkou je krst dospelých na Bielu sobotu 😉 ),
Krst so sv.omšou je len na vyžiadanie a na 90% individuálny (veeeľmi ojedinele by sa mohli stretnúť na omši dva páry s detičkami) 😉

jankaslamka
1. júl 2011

@danka86 nie nemali sme to s omsou..omsa bola normalne predtym o deviatej a my sme mali prist tak na 9:45 a o desiatej sa to cca zacalo a trvalo to cca pol hodinku aj ked nas bolo tolko 🙂

kamilka22
9. júl 2011

baby, v akom stave je to kupalisko tu v PK? My sme dnes zbehli do Vincovho lesa, akoze, nebolo zle, len je to dost daleko. Toto by bolo "za rohom".

dadka212
10. júl 2011

@kamilka22 neviem ale zajtra sa asi vyberiem...potom ti dám vedieť 😉

dadka212
11. júl 2011

@kamilka22 dnes nám nevyšlo počasie, tak sme nešli, ale v najbližšej dobe pôjdeme...