Som ako si sama

sama83
20. jan 2015

Ahojte mamičky som tu nová a chcela by som sa možno aj trošku postažovať ale hlavne by som si strašne rada nasla mamičky na kamaratstvo čo je na tom rovnako.
Už som par rokov doma s detmi a nejako sa mi rozprchli vsetky kamosky, bud sa vydali daleko, alebo maju vela prace alebo zase zacali chodit do prace, a ja som zostala vpodstate sama. Muz robi od rana do neskoreho vecera, a aj ked chodime na ihrisko alebo do centier, chyba mi ta spriaznena dusa ktorej mozem hoci kedy zavolat, ktora sa u nas doma zastavi bez toho aby som ju stale ja pozývala.....
Samozrejme mam par znamých ale nemozem povedat, ze je to kamoska v pravom slova zmysle.... a rada by som spoznama nové tvare hlavne také čo su tiez same...

opicaskorica
20. jan 2015

mozno je to aj tym, ze kamaratstvo nie je len o tom, ze ked je zle, tak mas komu zavolat. ako kazdy iny vztah treba udrziavat. je vela zien, ktore cely svoj volny cas venuju detom a potom sa cuduju, preco nemaju kamaratky, partiu. ja osobne tiez nemam nejake kamosky, s ktorymi by som kavickovala a preberala znacku plienok, sopliky a ine blbosti, ktorych mam doma dost. je velmi malo zenskych, ktore maju rozhlad a tiez si chcu od deti oddychnut tym, ze sa o nich jednoducho nebudu dokola bavit. zato vsak sme partia - pariky s detmi a slobodni a s nimi varime 1-2x do tyzdna vecere.. velakrat sa mi nechce ale ta namaha stoji za to, je to psychohygieha pre vsetkych zucastnenych 🙂

dievca141
20. jan 2015

ahoj ak chces napis mi do spravy 🙂

anandachica
20. jan 2015

Ahoj,
volam sa Andrea,som na tom podobne,vratila som sa zo zahranicia a uz rok som tu celkom sama .
Skusme si zavolat ,stretnut sa a uvidime..
Zatial,ahoj...
anandachica@gmail.com

giovanna1
4. mar 2015

@sama83 Ahojki. Presne to zazivam 🙂 akoby si písala aj o mne...Janka

martina833
4. mar 2015

skus zacat navstevovat nejake materske centrum vo svojom meste, stretnes mamicky, ktore su na tom rovnako,mozes sa aj zapojit do chodu centra, urcite najdes kamaratky

sama83
autor
5. mar 2015

@giovanna1 a ako vidím tak tiež čakáš 3 babo aj ja mám 3 detičky 😉

giovanna1
6. mar 2015

@sama83 áno a koľko majú rôčkov?

meiwe
6. mar 2015

Ja mam ten isty pocit..

sama83
autor
6. mar 2015

@giovanna1 4r., 3., a 18mes prvý dvaja sú chlapci a dievčatko z ty máš aké staré deti

giovanna1
7. mar 2015

@sama83 ja mám veľkú slečnu 6 ročnú, druhú kočku 2 ročnú a teraz začiatkom mája čakám chlapčeka 😉

giovanna1
7. mar 2015

@meiwe a preto že aj ja to zažívam, tak som sa rozhodla to začať riešiť....začiatkom mája sa mi narodí drobček a šup ho na nejaké kontaktné miesta s novými ľuďmi

sama83
autor
8. mar 2015

@giovanna1 jej tak do tretice chlapček, a presne tak už konečne bude pekne počasie a môžme chodiť von

giovanna1
8. mar 2015

🙂 Veľmi sa už teším...aj tento víkend bol krásny ... Len začínam mat obavy z pôrodu 😒 blíži sa to ..... Ty to máš s tými pohlaviami presne naopak 🙂 tiež vytúžené dievčatko ?

giovanna1
8. mar 2015

@sama83 Xixi som poslala odpoved a neviem či prišla ... Kukni vyššie ... Tablet ma neposlucha 🙂

sama83
autor
9. mar 2015

@giovanna1 ahoj, hej hej prišla odpoveď a áno vytúžené dievčatko, ale zatiaľ sa správa ako chalani, taký malý nezbednik. neboj máš už za sebou 2pôrody a tento bude ešte lepší 😉

giovanna1
9. mar 2015

@sama83 🙂 🙂 snáď budeš mat pravdu.a akí sú chalani v porovnani s dievčaťom?

sama83
autor
10. mar 2015

@giovanna1 neviem aké sú tvoje baby, ale chalani neobsedia, nič ich nebaví dlhšie ako 5 min, všetko zakázané je to pravé, sú strašne živý. dlho im trvalo odnaucit sa od plienky, sú taký pohodlný. neskôr začali rozprávať, už vidím veľké rozdiely, ale tvoj bude mať doma 2 baby čo mu zo všetkých pomôžu

giovanna1
11. mar 2015

@sama83 😀 😀 😀 alebo čo ho nepustia ani k slovu 🙂 lebo to ráno začnú hovoriť a kým nezaspia, stále im tie ústočká melú 🙂 je to veľmi smiešne potom 🙂 no ved uvidíme. len dúfam že pani doktorka sa opakovane na ultrazvuku nepomýlila, lebo už sme na to nastavení že chlapec 🙂 a nežiarlili tvoji na seba keď prišla maličká? všetko sa to dalo stíhať?

sama83
autor
11. mar 2015

nie vôbec neziarlili, práve na opak moc sa tešili, a keď som sa vrátila z pôrodnice stále mi chceli pomáhať aj s prevalovanim, boli veľmi akčný, a to majú stále. a určite budeš stíhať, veď keď je malý malý tak len spí a to budeš mať čas aj navariť, a baby ti určite radi pomôžu. možno ten poriadok nebude taký ako do teraz ale to musia všetci pochopiť 😀 my sme dokonca boli minulý rok aj na 2 dovolenkách a všetko ok.

giovanna1
11. mar 2015

@sama83 jej tak to je super....veľmi si má potešila tvojou správou.a koľko mala malá keď ste išli na dovolenku?a boli ste len tu či aj pri mori?

sama83
autor
12. mar 2015

my chodíme len k more do chorvátska, a autom kvôli deťom aby sme mohli hocikedy zastaviť a matúš mal najmenej 6 mes. ja mám deti jesenné až zimné takže do leta bolo ďaleko 😉

giovanna1
13. mar 2015

@sama83 môj muž totiž vymýšľal Chorvátsko začiatkom júla ale to maly bude mat dva mesiaciky... To je asi skoro

sama83
autor
14. mar 2015

ahoj no to záleží na veľa veciach, ono to nie je až tak skoro, lebo ti aspoň celú cestu tam a späť prespi ale budeš musieť dávať pozor na slniečko keďže nemôžeš také malé dieťa na kremovat. podľa mňa aj tak, všetko zistis po pôrode či sa budeš na to cítiť alebo môžte ísť aj na začiatku septembra 😉

giovanna1
14. mar 2015

@sama83 tak už len ho zlomiť na septembrový termín 😀 😀

sama83
autor
14. mar 2015

budem držať palce, ale jeden dobrý argument je že more bude vyhriate.

dadulkas
22. mar 2015

@sama83 ahoj ja som z ruzinova a uz tri roky sa snazim najst kamaradku,s ktorou si budeme rozumiet,kedze nie som odtialtok tak tu tiez nikoho nemam a uz mi to riadne chyba sa s niekym porozpravat,tak ak mas zaujem mozme sa stretnut,ja mam dvoch chlapcov

dadulkas
22. mar 2015

@giovanna1
@giovanna1 ahoj som na tom rovnako ako vy sama,byvam v ruzinove a mam dvoch chlapcov,3,5 a 9m.ak by si chcela mozme dat stretko

giovanna1
23. mar 2015

@dadulkas Ahojki... Jasne a kde byvas v Ružinove? Ja som teraz na Pn akosi si to prenasame s deťmi 😉 klasika 😉 😉

dadulkas
23. mar 2015

@giovanna1 byvam pri sportovej hale pasienky,na trnavskej ulici a ty

danicalolica
26. mar 2015

Ahojte..tiez som z ruzinova..z trnavskej.. 🙂 tiez by som sa celkom rada pridala na daku kocikovanu 🙂 Mam rocnu princeznu.. 🙂
Daniela