Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Som slobodná mamina a hľadám si kámošku - Bratislava, Senec, Šamorín

turbuliatko
22. feb 2013

Som slob.mamina 3r.dcerky....mam za sebou 2rozchod a je to pre mna velmi tazke neverim ze raz budem i ja stastna :( Hladam si kamosku s ktorou bi sme popisali ktorru tiez trapi to iste....alebo najlepsie bi bolo keby sa dalo aj stretnut a vyjst niekam ....kedze sa mi vsetky kamaratky nejak postracali.....uz vsetky maju svoje deti a podobne tak ani jedna ktopra bi obcas isla von a pokecala aby som sa jej mohla vyrozpravat.....Budem rada ak sa mi naeka mamina ozve slobodna......piste prossim okolie.Ds,GA,Ba,Sc.Samorin....dedinky .....janiky,eliasovce,jelka,ulany a vsetky ostatne

miska743
27. feb 2013

🙂

fitka
2. mar 2013

ahoj, my byvame v slovenskom Grobe a nikoho tu nepoznam, ak chces napis🙂

hela31182
6. mar 2013

ahoj 🙂 ja som z janikov ... a ty?

miskaa87
27. mar 2013

Ahoj ja som z Ba - Trnavka pri Avione ak chces ozvi sa 🙂

lucilla29
26. nov 2013

ahojte mamicky, aj ja hladam kamosku..ale mam syna,ktory ma 1,5r a zatial som s nim doma, takze hladam niekoho na stretavanie aj cez den
som z BA-Zahorska Bystrica

luccyliu
6. dec 2013

ahojte, tiez som sama s dcerkou (v januari bude mat rok), sme z ivanky pri dunaji

lussy461
6. dec 2013

@turbuliatko ahoj, idkial si?

zuzanawll
13. dec 2013

Ahojte, posielam len pre inspiraciu kam chodit kocikovat: https://www.facebook.com/pages/Na-kolieskach/66...

Budem sa tesit na vase tipy!

daduska033
29. dec 2013

Ahoj, ja som z Dubravky a rada by som stretla a zoznamila sa s niekym s kym by som si mohla pokecat, pripadne niekam vyrazit, mam 3 rocnu dcerku.

leeenka26
5. jan 2014

@daduska033 ahoj ja som z lamaca, mozme sa stretnut ked chces mam 20 mes. syna a kopec porozchadzanych kamaratok 😅

daduska033
6. jan 2014

Ahoj rada sa niekedy stretnem, lamac nie je daleko. ja som sa nedavno prestahovala do dubravky a nikoho tu nepoznam. Takze ked budes mat cas, mozme sa dohodnut. Ja tento tyzden som este dost vytazena, tak niekedy buduci tyzden

dhabi
10. nov 2015

Ahoj 🙂 My s dcérkou bývame v Starom meste. Mala ma strasne rada deti, tak by sa potešila , aj ja kamoške 🙂 Radi Vas spoznáme. Môj mail : romankask@hotmail.com

makatarinak
7. jún 2017

@turbuliatko ahoj este zijete v Samorine?

Tu začni písať odpoveď...

Odošli