SOS zháňam parťáčku z Karlovky. ZN: 3r. doma, trpím akútnym nedostatkom pravidelnej socializácie 😃

dzabena
27. okt 2018

Ahojte, moje osobne trapenie uz muselo riadne vystrelit, ked si robim zoznamku na konovi 😃 Ale prisiel na psa mraz. Isto ste to zazili viacere. S prichodom materskej akosi zacali zapadat prachom kamaratstva s bezdetnymi a v mojom pripade aj s detnymi, kedze som bola prva s dietatom a kamosky az dlho po mne, takze sme mali totalne odlisne rezimy a stretnut sa bolo nemozne. A kedze ja som clovek prudko spolocensky, tak ma to dost trapi, ze nemam na blizku pravidelnu partacku, na travenie cas s krpcami a na pokec o normalnych veciach, nielen o hovienkach 😃 Tak skusam tuto cestu a mozno motyka vystreli 🙂
Par slov o mne: som sportovo zalozena, milujem cestovanie (hlavne azia a bohom zabudnute miesta), zboznujem pecenie sladkych dobrot, venujem sa fotografovaniu, rada zajdem na dobru kavicku alebo do divadla, ale som dievca nie len do mesta ale aj do lesa 😃 Mam rada turistiku a moj zivotny ciel je drzat sa co najdalej od "systemu" 🙂
Mam skoro 3r (narodeny v januari) nezbednika, s ktorym pocas teplych mesiacov travime vela casu vonku, najma bicykel, ihriska a kupaliska. S prichodom jesene ma chyta panika, lebo sa pomaly nic z toho neda robit, tak o to viacej mi teraz chyba partacka s ktorou by sa toto obdobie dalo preklenut spolocnou prechadzkou, navstevou a ze by sa drobci zabavili. Ak mas rada kolace, tak ku nam budes chodit rada :D Moj maly moc nemusi mladsie deti ako je on, velmi si rozumie so starsimi dievcatami, ktore su akcne a vedia ho vtiahnut do hry ale ked sa najde aj akcny starsi chlapec, tak k tomu sa vie pridat tiez. Velmi by som chcela podporit jeho kolektivneho ducha, lebo na to, ze je velky extrovert, ziva vesela kopa, tak hru s detmi velmi nevyhladava, ale vidim ze mu to chyba, lebo ked ho tie starsie vtiahnu do hry, tak z toho velmi nateseny.
Zacal chodit do skolky, takze doobedia uz program mame.
Inak som tehotna a vo februari mam termin, takze coskoro budem potrebovat aj partacku na kocikovanie 🙂
Takze ak je tu podobna zbludila dusa, budem rada ak sa ozves 😉