Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

eimiky
2. júl 2009

a odkial si z Ružinova? Ja som z trávnikov. a koľko má tvoje bábo?

vcielocka1
autor
2. júl 2009

eimiky
ahoj,
ja som z konca ruzinova - exnarova a mam Lucku - 2 mesiace a hladam kamaratku - nakolko ked som sama na kocikovanie - je to take smutne 😉
inac som Denisa...

eimiky
2. júl 2009

Ja som Vlaďa, tak to sme asi daleko od seba.Máš daleko park A.Hlinku?Rozumiem aj ja chodím často sama, ale keď je už drobec teraz väčší tak mi to nevadí, už aj on so mnou debatuje 😉

vcielocka1
autor
3. júl 2009

myslis park co je pri poliklinike Ruzinov?
no moja mala okrem spania a obcasneho kricania mi moc toho nepovie 😉 to uz mas lepsie... ak myslim spravny park - tak tam som asi za 10 minut pesi s kocikom - nie je to tak daleko...

eimiky
3. júl 2009

ano myslím ten,tak sa niekedy môžme dohodnúť len teraz som ja chorá mám angínu 😉 tak asi budúci týždeň najskôr

vcielocka1
autor
3. júl 2009

budem rada, mozeme si vymenit na seba aj telef.cisla? - pokial ti to nebude vadit... 😉
hlavne sa vyzdrav a potom bude vsetko ostatne

piatok3
3. júl 2009

ahojte, baby, mozem sa k vam obcas pridat? tiez chodim kocikovat do hlinkovho parku a hladam spolocnost... teda okrem mojej 3mesacnej dcerky...

zucha
3. júl 2009

baby, sme susedky a Vlada, my sa pozname, len sme este spolu nekocikovali 😉

vcielocka1
autor
4. júl 2009

baby, to by bolo super, keby sme sa vsetky stretli - co vy nato? 🙂

eimiky
5. júl 2009

baby tak môžme dať budúci týždeň nejaké stretko v tom parku čo vy na to?Ja tam chodím často 😉 😉
Zucha poznáme sa? Odkial? ja netuším... pripomeň mi

paola.o1
5. júl 2009

caute, tak my sa pridavame 😅 kedy mate to stretko?

susann11
5. júl 2009

Ahojte, ja by som sa tiez pridala...

claudinka
5. júl 2009

ja tiez dobehnem, ak budem stihat 😉

eimiky
5. júl 2009

Tak nás je už kopec... pekná partia tak teda ktorý deň sa dohodneme, nejak v stredu? Alebo navrhnite?Ja sa prispôsobim.Napíšte každá kedy možete a niečo podnikneme. Paola ty by si kedy mohla dobehnúť?

claudinka
5. júl 2009

ja som skor za stvrtok alebo piatok 😉

vcielocka1
autor
6. júl 2009

ahojte,
ja navrhujem stretko vo stvrtok - cas napiste vy - co vy nato? dufam, ze nam vyjde pocko 😎

claudinka
6. júl 2009

jasnacka, ja som urcite za poobedie, okolo druhej - tretej, ak bude veeelmi teplo, tak skor okolo tretej - stvrtej

eimiky
6. júl 2009

ok vo štvrtok môže byť ak by bolo škaredo tak aj piatok 😉 tak napíšte čas kedy mne to je jedno, hádam sa nejako zladíme

eimiky
6. júl 2009

zucha a už vieeeeem , však podľa detí som spoznala 😉

eimiky
7. júl 2009

inak baby má byť dosť chladno koncom týždňa akurát nemá pršať, mne sa zmenili plány, prídem s dvoma deťmi na stretko, lebo tu budem mať aj manželovho syna od štvrtku, takže o zábavu budem mať postarané 😀

bibi1711
7. júl 2009

ahojte, ja mam ľ mesacnu dcerku, mozem sa pridat? Ja najcastejsie chodim kocikovat okolo strkovca a tiez mi byva smutno...Biba

eimiky
7. júl 2009

halo tak kedy či nič z toho nebude???

paola.o1
8. júl 2009

tak baby,mne je jedno kedy, mozme napriklad stvrtok o 14:00? a kde sa stretneme? na strkovci pri jazere, alebo v tom parku hlinkovom? ked bude zimsie nevadi, hlavne nech neprsi nie 😀 tak piste piste kto kedy kam pridete

eimiky
8. júl 2009

ja by som došla vo štvrtok o 14 vyhovuje,do parku by sme mohli, Paola neviem či zas nebudeme len mi dve ako naposledy 😀 ked sa už nikto nehlási.Baby halóoo.... 😕

susann11
8. júl 2009

Ahojte, ja sa k vam pridam inokedy, zajtra o pol tretej idem cvicit, takze niekedy nabuduce...ale celkom rada by som nekocikovala sama 😉

paola.o1
8. júl 2009

ok, tak stvrtok o 14:00 v Hlinkovom parku pri tej velkej fontane? nechame sa prekvapit ci baby pridu🙂

claudinka
8. júl 2009

ktory je ten Hlinkov park? 😝

eimiky
8. júl 2009

ten kde je taká tá veľká fontána, je to skoro pri električkovej trati, kúsok od môjho domu.Ak by si nevedela,môžme sa pri mne stretnúť a potom vyrazíme 😉

claudinka
8. júl 2009

eimiky dohodnute 😉 hod mi do ip-cky cislo, nech sa vieme lepsie dohodnut.. uvidim, ako bude maly zajtra spat

eimiky
8. júl 2009

ok claudi už mám aj na paolu 😉 aj s ňou som dohodnutá na sms 😉