• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

2. októbra 2016 
...my tiez chodievame vacsinou poobede dakedy az o 3-4 :slight_smile:
28. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Príspevok bol upravený adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Fórum nie je pre firmy".
29. apr 2010 o 22:58 • martapn
cawte, tak skusime dopredu navrhnut 2 terminy a hadam nam to vyjde... co tak v utorok poobede okolo 15.-16.h a vo stvrtok doobeda okolo10.-11.h? komu ako vyhovuje... a miesto? neviem, pri hojdackach na strkovci? v parku pri velkej fontane? rozhodnite a pridajte sa.... inak, mortis, moja dcerka ma 13 mesiacov a ja 30 a nieco... tak sa na vas tesime!!! pekny vikend!
30. apr 2010 o 19:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...ja sa pridam v utorok o tej 15h pri hupackach na strkovci a potom mozeme ist aj inam :slight_smile:
2. máj 2010 o 18:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Piatok prepac ale zabudla som ze uz som sa dohodla s kamoskou na zajtra tak ja by som prisla v ten stvrtok ale ak by si mohla tak streda by nebola do obeda zla ja budem v stredu tiez na strkovci okolo tej 10 pri hupackach :slight_smile: ak niektora z vas chce moze sa pridat
3. máj 2010 o 14:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ja by som mohla v utorok (zajtra) ale az okolo 16stej, bude tam niekto?
3. máj 2010 o 18:10  • Odpovedz  • Páči sa mi to
cawte, skoda, ze som sa nedostala skor na net, boli sme na strkovci skoro do 17. , na hojdackach, zmrzke i v piesku.. zajtra nemozeme, ale vo stvrtok okolo 10.h by nam to mohlo vyjst, ak nebude prsat... co poviete?
4. máj 2010 o 19:06  • Odpovedz  • Páči sa mi to
caute, co takto vo stvrtok(27.5) poobede?
24. máj 2010 o 22:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte hladám kamošku na kočíkovanie, ja som z prievozu a mám 3 mesačného synčeka.
26. nov 2010 o 11:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@mici1979 ahoj, aj my sme z prievozu, aj ked yoan je uz o nieco starsi, ale prechadzky v kociku ma stale rad...kde presne byvate? my blizko skolky....
26. nov 2010 o 18:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte damy. My sme sice este v brusku, no.. Stale som sama doma a bola by som rada keby som mala niekoho na porozpravanie sa, pripadne caj a tak... Ja som z Ostredkov :slight_smile:
30. nov 2010 o 13:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte. Rada by som sa tiez pridala ku kocikovaniu s Matusom. Sme z Ostredkov a brazdime s kocikom cele okolie... Uz to cele pozname......
13. dec 2010 o 22:32  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejka1979 ahoj a kedy chodievate na prechadzky,my tiez chodievame na ostredky a okolie a uz sa nudime sami :slight_smile:
15. dec 2010 o 08:35  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a je tu niekto kto brazdi Travniky?
15. dec 2010 o 13:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@vera293 Ahoj. Vacsinou nam to vychadza niekedy medzi 1 az 4 na dve hodiny, zavisi ako Matus papa. A co vy??
15. dec 2010 o 21:02  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@andrejka1979 my sme uz o jednej napapany tak mozme vyrazit :slight_smile:
16. dec 2010 o 10:29  •  1 dieťa  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj, si este tam?? chystate sa aj dnes? ked je tak zima?? my budeme jest pred 12,ale okolo jednej -pol druhej by sme sa niekde mohli stretnut.. a chvilu spolu kocikovat...co ty na to??
16. dec 2010 o 10:43  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, dievcata. Je tu niekto z Niv, kto by chcel malu 4,5 mesacnu kamaratku a jej maminu na kocikovanie? :slight_smile: Byvame blizko Apollo bizniska.
2. jan 2011 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte mozem sa pridat? ja som v podstate z Ruzinova babku mam na Šalviovej, a maminu na MArtinčekovej. Ale prestahovali sme sa do Bernolakova :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: chcem sa mooc vratit... kedze som pojazdna cez tyzden velmi casto chodievam k babke aj mame ale prechadzame sa sami. Chodievam aj do parku A. Hlinku aj na Strkovec....kade tade
13. jan 2011 o 22:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@natashkaa ahoj...my sme z prievozu...sem-tam chodime aj do parku a.hlinku aj na strkovec, alebo len tak po prievoze, alebo k dunaju pri eurovey alebo do centra...proste kade-tade :slight_smile: tak ak by si chcela, tak sa kludne ozvi, pozeram, ze chalani su v rovnakom veku :slight_smile:
14. jan 2011 o 19:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj my by sme sa pridali. sme zo strkovca. len nas krpec je zatial kociarovy typ. tak neviem, ci by sme vasim chodiacim drobcom stacili. a kocikujem okolo jedenastej do cca jednej :wink:
15. jan 2011 o 22:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@luly13 yoan sice chodi, ale na prechadzky chodime stale s kocikom a vydrzi tam cely cas, takze toho sa ja nebojim :slight_smile:
16. jan 2011 o 11:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte hladam niekoho na kocikovanie. Mam mesacnu dcerku a sme z ostredkov, najde sa niekto ??????
29. apr 2011 o 19:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sslivkaa ahoj,ja sice nie som z BA,ale obcas by som tam skocila,tu totiz nikoho nemam,ako to mas daleko do ruzinova?
30. máj 2011 o 17:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seminkads ja som z Ruzinova. Mozeme sa dohodnut na spolocnom kocikovani. Ty si odkial?
30. máj 2011 o 21:00  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@sslivkaa z okresu DS,do BA to mam tak 45min.cesty,ale v tom by nebol preblem ak by si obcas chcela,kedze pochadzam z daleka,tak tu nikoho nepoznam,mnam len jednu kamosku v Petrzalke s ktorou obcas chodime von,takze ak si nikoho nenajdes a budes mat zaujem budem rada,aj to sem tam pomoze,pokial nikoho nemas.
30. máj 2011 o 21:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@seminkads mozeme sa stretnut. ked budes v ruzinove tak daj vediet a stretneme sa.
2. jún 2011 o 20:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som z oblasti Pošeň (kocka) a hľadám niekoho na spoločné kočíkovanie. Mám 3. mesačnú dcérku a všetky kamošky bývajú mimo Ružinova. Budem rada, ak sa niekto ku mne pridá :slight_smile: .
29. jún 2011 o 20:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte, som z Pazitkovej ulice a hladam kamosku na kocikovanie...
4. júl 2011 o 23:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
@ccit Ahoj, my sme z Rumancekovej. Ake mas stare deticky?
5. júl 2011 o 16:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok