Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivush
1. dec 2011

Tak čaute, rada som vás dnes spoznala kočky....ivka, škoda, že sme nestihli viac pokecať, ale pri rozlietaných deckách je to naozaj častokrát ťažké - nabudúce bude opäť príležitosť 🙂
Teším sa, že konečne aj ja poznám niekoho sympatického z blízkeho okolia 😉

ivush
1. dec 2011

@abbie Inak presne pre detičky ako je tvoj drobček je hernička v Mamalande, tam je to naozaj vhodné aj pre ešte nechodiace bábätká...

kralicica
1. dec 2011

@ivanulienka81
@ivush
@natashkaa baby rada som vas dnes spoznala, som rada, ze sme sa konecne nasli a stretli a bude super ked si nieco zopakujeme 🙂 kto sa kedy chysta najblizsie do retrokids? natashka a my ako s tym rafaelom zajtra?

natashkaa
1. dec 2011

@kralicica
@ivush
@ivanka

teraz sme prisli domov tak hned utekam k netu. Dakujem aj ja za krasne doobedie hned som mala poobede lepsiu naladu 🙂

@kralicica mozeme tak okolo pol 11? lebo rano ma prist este poistovatel takze neviem ci bude kolona z Bernolakova ked vyrazime v iny cas. Muz mi vravi ze o 10 sme urcite v BA ale ja mam radsej rezervu. Mozeme sa stretnut pred rafaelom alebo pred Tvojou ci mojou branou (jasom na 50) u okolo 10:15 keby som meskala tak mozno len par minutiek. Ak by sa niekto este chcel pridat tak bude vytany. Upozornujem ze oproti Retro kids je rafael slaby odvar je tam fakt malinka hernicka. Miška daj mi prosim vediet dnes vecer alebo zajtra skoro rano lebo po 9 rano som uz na ceste a bez netu.

kralicica
1. dec 2011

@natashkaa oki tak zajtra. aj mne lepsie vyhovuje neskor, takze kludne o 10.30 napriklad pred nasou branou (je to vlastne po ceste, je to vchod hned na rohu pri tych rodinnych domcekoch. cislo 26. ked tu budes kludne zazvon zvoncek kralik, nech viem, ze uz si tu, lebo cisla sme si zatial nevymenili 🙂 moze byt?

natashkaa
1. dec 2011

@kralicica oki 🙂 tesime sa papa

ivanulienka81
1. dec 2011

ahojte dievcata... @natashkaa @kralicica @ivush tiez som rada, ze sme sa konecne vsetky stretli, ste si fajne pokecali, ja som nemala sancu sa zapojit do debaty ☹ tak aspon vidite preco sme stale sami 🙄 ale tak snad este dame RetroKids 😉

@natashkaa a v Rafael od kolkej je otvorena herna a ktore dni? My by sme sa radi pridali, ale nam je o 10:30 trocha neskoro, takze my by sme vsade museli chodit v predstihu 😅

natashkaa
1. dec 2011

@ivanulienka81 v Rafaeli tusim od 9 az do 18:00 cely tyzden (okrem sob a ned)

ivanulienka81
1. dec 2011

@natashkaa mozno zajtra dobehneme pozriet, aj tak som tam spekulovala ist niekedy pozriet 😉

abbie
1. dec 2011

@ivanulienka81
@natashkaa dnes som sa bola pozriet v Rafaeli a celkom sa mi tam pacilo, zajtra by som tam chcela ist s malym na 9.00, ale vsetko zavisi od toho, kedy vstane ... 😕 maju to tam pekne a program maju pre deticky uz od 5 mes.

natashkaa
1. dec 2011

@abbie tak sa tam urcite stretneme 🙂

abbie
1. dec 2011

@natashkaa ides tam zajtra rano?

ivanulienka81
1. dec 2011

@natashkaa @abbie tak my tam asi zajtra tiez nabehneme kolo 10hod, ale neslubujem na 100%

abbie
1. dec 2011

@ivanulienka81 a budete v hernicke alebo idete na baby balance kurz?
@natashkaa

natashkaa
1. dec 2011

@abbie nie na kurz nie my sa mame este stretnut s @kralicica a budeme v hernicke

ivanulienka81
1. dec 2011

@abbie tak my len do herne, kedze mam dve deti... dufam, ze ich tam ustriehnem.. a tak ak by bolo zle, pojdeme domov 🙄

kralicica
1. dec 2011

@ivanulienka81 tak sa zastavte po ceste u nas na salviovej 26 alebo sa stretneme rovno tam?

kralicica
1. dec 2011

@ivanulienka81
@abbie
@natashkaa aha takze my 3 zajtra v rafaeli 🙂 tesim sa

ivanulienka81
2. dec 2011

Dievcata idete aj do tohto pocka? MM ostal doma, nesiel do roboty, tak mu necham malu a pojdem iba s Miskom, tak snad s kecneme trocha 😉

ivush
2. dec 2011

My sme dnes tiež všetci doma...vzala by som malého na stretko s vami, ale keď píšete, že tá hernička je malinká tak neviem či by tam on mal čo robiť.. 😕

kralicica
2. dec 2011

@ivush je to naozaj dost male bola asom tam dnes a bolo to tak pre 3-5 detí. retro kids v tomto boduje, navyse tam je to pre take deti skor do 1,5 roka, nie viac, starsie si tam neuziju, retro nema chybu.

kralicica
2. dec 2011

@abbie ahoj bola si tam dnes-? my sme tam boli vsetky 3 :D ale nespoznali sme ta... asi si isla na balance, lebo my sme boli v herni.

abbie
2. dec 2011

@kralicica no nebola som, pretoze milost pan sa zobudil o 8:30 😀 kym sa poriadne preberie a naranajkuje, tak je aj 9 ... takze som to nestihla

ivanulienka81
2. dec 2011

@ivush vsak aj Miskovi tam uz bolo zadlho a zacal vymyslat a robit zle 😝

natashkaa
2. dec 2011

Ahojte Dakujem za pekne stravene doobedie. Dajte vediet kedy buduci tyzden urcite sa pridame. 😉

ivush
4. dec 2011

Ahojte maminy, na zajtra už máte nejaké plány ? Pozerala som predpoveď počasia, hlásia síce občasné prehánky, ale ak sa bude dať rada by som išla s malinkou doobeda von na vzduch 🙂 Pridáte sa k nám? 😵

ivanulienka81
5. dec 2011

@ivush ja neviem ako bude s nami tento tyzden, krpana mi soplikuje

ivush
6. dec 2011

A vy, ostatné kočky, žiadne plány na dnes, zajtra ?
Teba sme @kralicica včera zazreli z okna v čase obeda 🙂
Chodil u vás už Mikuláš ? 😉

kralicica
6. dec 2011

@ivush jeej 🙂 sranda, my sme išli pred obedom do retra do lekárne, DM a pre mikuláša do terna.chcela som s malým vybhnúť aspoň na chvíľu von, lebo tiež má soplíky a ja sa tiež necítim moc fit. ale včera som si písala s
@natashkaa , že v piatok by sme išli doobeda do retro kids. pridáte sa?
@ivanulienka81

olifcek
6. dec 2011

ahojte mamicky, ja len na skok.. snad sa od marca mozeme pridat i my s Olivkou 😉