Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

zizza
8. dec 2011

@natashkaa
@kralicica
Kocky velmi som sa na vas tesila, ale zajtra nam to nevyjde... Konecne nam fotografka potvrdila termin, tak sa ideme rodinka pofotit aby sme mali darcek pre starych rodicov ;););)
Ale buduci tyzden na 100% dorazime ;););)

natashkaa
8. dec 2011

@zizza jaaj skoda ale fotenie tak to ano a daj tip ze ku komu? my to planujeme uz veeelmi dlho

ivush
8. dec 2011

@natashkaa V Nitre poznám babu, ktorá robí úžasné foto...ale neviem či by sa vám chcelo cestovať za tým tak trošku ďalej 😅

zizza
8. dec 2011

@natashkaa
Fotografka sa vola Zuzka, tu je link www.zuzanakapisinska.com fotoatelier ma v Rajke, velmi prijemna a krasne fotky robi ;) fotila ma s bruskom a bola som veeelmi spokojna ;) tak sufam ze to malinka zajtra zvladne a budeme ju mat na fotkach krasne vysmiatu ;)

ivanulienka81
8. dec 2011

@natashkaa @ivush dievcata dakujem, budem zajtra na vas mysliet a buduci tyzden nam to uz snad vyda, aby sme sa pridali 😉

kralicica
9. dec 2011

@ivush
@didulka85
@natashkaa
@ivanulienka81 my sme nemohli prist, hned rano sme utekali doktorke, ondrejka to ani po tyzdni nepreslo, ma stale sople, kasle, teplotu, a to sme uz vtuzivali sinupret, cely paralen, jedny kvapky do nosa... cez den si niekolkokrat klakne na zem, polozi hlavy na podlahu a zavija, neviem co mu je :( mrzi ma to , ze sme sa nestretli, napiste aky mate plan na bduci tyzden

ivush
9. dec 2011

@kralicica ajaj, to ma mrzí, že sa Ondrejko stále nemá dobre. A čo povedala Dr. ? Ušká mu predpokladám pozerala, ale keď mu ich jemne stlačíš, neplače ? Tak skoré zlepšenie, verím, že sa uvidíme budúci týždeň..
My sme boli, zoznámili sme sa aj s @didulka85 🙂 Bolo fajn, nebolo ani veľa ľudí...

didulka85
9. dec 2011

Bolo super, kludne aj nabuduce... 🙂
Len sme to trosku presvihli. Teraz bude spat mozno do siestej. 😀

natashkaa
9. dec 2011

@kralicica
@ivanulienka81
juuj baby takito lazorovi ste. Nech je to cim skor prec.

@didulka85
@ivush
Super doobedie Dakujem. 😉 Dominik samozrejme nespal zaspal mi teraz cestou v aute do Bernolakova...nech je uz ten byt hotovy taketo pendlovacky hore dole.
Vidime sa bud. tyzden

ivanulienka81
9. dec 2011

@natashkaa @ivush @kralicica baby, ja som dnes rano ani z postele nevladala vstat ☹ a co je blbe @kralicica ani Taminke to neprechadza, minulu nedelu sa ukazali sopliky, potom den teplota, potom to preslo a sopliky sa vratili, nekasle, tak uvidim ako budeme cez vikend. Misko je zatial v pohode, asi vam ho buduci tyzden pribalim do Retra, ak my s Tamkou nebudeme moct ist.... nebojte, to bol len vtip 😅
@kralicica my sme na vit. C a morskej vode + odsavacka

kralicica
9. dec 2011

@ivanulienka81 my sme boli na morskej vode, vitamine C, odsavacke a sinupret, ale tyzden a ziadna zmena. dala nam este pamycon antibiot. kvapky do nosa a uvidime...

ivanulienka81
11. dec 2011

@kralicica @natashkaa @didulka85 @ivush dievcata ako to vidite tento tyzden? bude Retro? My v stredu a v piatok sme uz rezerve.
@kralicica uz je Ondrejkovi lepsie? Tamke tie sopliky este stale nepresli 🙄

kralicica
11. dec 2011

@ivanulienka81 baby navhujem utorok retro kids, pojdeme na 100%, lebo pride aj moja mama a pojdem jej to ukazat aby ked budem v porodnici vedela kam chodit s ondrikom. pridate sa ? utorok cca 9.30-10.00? donesiem kolaciky 🙂
@natashkaa

natashkaa
11. dec 2011

@kralicica
@ivanulienka81
utorok sme taaam. Zajtra ostavam v Be lebo cez vikend som skuskovala a mam tu binec neuveritelný 😝 🤐

didulka85
12. dec 2011

Uz zajtra? Uvidim ako stihnem. Chcem zajtra zhanat nejaky darcek pre muza.

ivush
12. dec 2011

My prídeme podľa počasia 🙂 Keď bude hnusne na to, by sme išli von, tak pôjdeme za vami. Ale ak by sa dalo byŤ doobeda trochu na vzduchu tak to zrejme uprednostním, nakoľko poobedňajšie prechádzky v tomto období už nie sú nič moc (teda niežeby tie doobedňajšie áno, všakže ?).... 😀 🙂

didulka85
12. dec 2011

My dame tiez prednost pobytu vonku. Nieco v Retre kupim a pojdem na ihrisko pri Retre. Ak nebude prsat... Kto chce, kludne sa moze pridat.

ivanulienka81
12. dec 2011

@ivush @didulka85 aj my by sme teda radsej asi vonka isli doobeda, kedze sme boli dlhsie doma kvoli chorobe, ale samoska, ak bude dobre pocko 😉

anikaerd
12. dec 2011

ahojte 🙂 radi sa pridame, mame chlapceka Ruben vo feb. mame 2r. a byvame pri restauracii Hostinec u Deda Ruzinov. Ak je nejaka mamina zo byva blizko kludne sa ozvyte alebo napiste 🙂 (hornyakova.anita@gmail.com) alebo na MK som ako anikaerd 🙂

ivush
12. dec 2011

OK, takže ja buď budem okolo 10h v okolí ihriska alebo v prípde nepriaznivého počasia vnútri 🙂 Verím, že sa teda zajtra tak či onak s viacerými vidíme ...🙂

@anikaerd kľudne sa k nám pridaj 🙂 Inak moja dcérka je tiež februárovka 😉 😵

Ok, ja bežím preč, manžel došiel domov, nech si teda vychutná potomstvo a ja si idem užívať shopping 🙂 😎

kralicica
12. dec 2011

@natashkaa
@ivush
@anikaerd
@ivanulienka81 ahojte my zajtra ideme na isto do retro kids, takze budeme radi ak sa pridate 🙂

natashkaa
12. dec 2011

@kralicica
@ivush
@anikaerd
@ivanulienka81
@didulka85

ahojte baby tak ja som zistila, ze poobede som malemu na zajtra zajednala este v Novembri pozvanku do Hojdany maju tam prist predstavovat zvieratka takze budeme vnutri. Preto by som uprednostnila doobeda pobyt skor vonku. Takze ak by ste v pripade pekneho boli vonku pridame sa. Mozno by som skocila aj na strkovec kacice pokŕmiť neviem. Dajte vediet lebo ja som potom od 9 rana bez netu nakolko cestujem k babke. Ak by som sa uz so ziadnou s Vas neskontaktovala do rana tak teda o 10 pridem na ihrisko k Retro kids.

kralicica
12. dec 2011

@natashkaa my sa rozhodneme podla pocasia, ale kedze tu mam mamu, chcem jej ist ukazat retro kids takze asi pojdeme tam dovnutra hore... skoda, dufam,ze sa aspon jedna pridate.

ivush
12. dec 2011

@kralicica Veď dojdite aj vy vonkuuuu 🙂 Chápem, že chceš ukázať herňu mamine...Ale inak len Ti chcem posunúť info pre prípad, že by si tam nechcela ostať, tak s tými dievčatami sa dá dohodnúť, že si to prišla len pozrieť a prebehnúť kútik s mamkou ...A potom prídete von 🙂

@natashkaa no ja na Štrkovec nechcem ísť peši so Sarou....Kým bola ochotná posedieŤ aj v kočiari tak nebol problém, ale teraz si myslím, že by značnú časť cesty skončila na mojich rukách a to sa mi teda eee 😉

anikaerd
13. dec 2011

my sme trochu bacilovi :( tak aby ste to od nas nedsotali, zostaneme este doma :(( radsej este 2 dni ako potom trcat doma tyzden 🙂 ale urcite sa pridame niekedy inokedy 🙂tesime sa na vas 🙂

natashkaa
13. dec 2011

@anikaerd oki tesime 🙂

baby
@ivush
@kralicica
@ivanulienka81

mozno budem trochu meskat a na ihro pridem az po 10 uvidim aka bude premavka

natashkaa
16. dec 2011

@anikaerd
@ivush
@kralicica
@ivanulienka81
@didulka85

baby drzte mi prosim palce na zajtra mam hnusnu skusku ktoru vela ludom minule nedal...je mi zle 😝
dufam, ze buduci tyzden sa vidime 😉

kralicica
16. dec 2011

@natashkaa ked urobis oslavime 🙂 co ty na to? nechame deti chlapom a pojdeme do parcafe :D

natashkaa
16. dec 2011

@kralicica oooooo jasneeee ja som uz 3 roky nikde nebola uplne vazne

anikaerd
16. dec 2011

myslime na teba DRZ SA!!!!! 🙂 (aj ked sa osobne este nepozname) ale pevne verime, ze ty to zvladnes!!! musis si verit!