• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

16. marca 2017 
joj baby, mne moja mala starsia o tej hodine zvacsa este spi. Ale mozno pojdeme okolo neskor a ak najdeme niekde tlupu kocikov, tak sa pridam. Hadam to nebude nejaka ina particka :sweat_smile:
8. júl 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zucha však mňa poznáš, tak určite budeš vedieť že sme to my :wink:
8. júl 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neslubujem, ale pokusim sa, lebo ak naozaj bude pekne, neodolam vabeniu zmrzliny, takze tade pojdem aspon na tu zmrzku. Hadam to pocko naozaj vyjde
8. júl 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj ja pridem , tak teda o 14,00 pri fontane - a mozme dat potom zmrzku :wink:
a kludne sa mozete pridat aj ostatne - ja uz sa tesim :slight_smile:
8. júl 2009 o 22:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok o 14 tej pri fontáne, vcielocka1 ako ťa spoznáme, aspon farbu kočíka napíš... :wink:
9. júl 2009 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,v noci som spala mozno 3 hodky dokopy a teraz cakam na odber krvi,tak poobede velmi neslubujem,ze sa ukazem,aj tatino ma volno,teda ide doobeda k doktorovi..sak ti eimiky napisem,ci budem vladat ist z domu a podla pocasia,ale teraz skor nie ako ano,nehnevajte sa,nabuduce urcite papa
9. júl 2009 o 07:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vladka, aj ja by som sa chcela naucit tak skoro vstavat ako ty :grinning: . o 14 sa dovalime aj my k tomu vodotrysku... dufam ze nebude prsat.
9. júl 2009 o 07:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak to najdem, dojdeme aj my...
9. júl 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
paola ja by som pospala, ale čo ked malý buntoší, postaví v postielke a jačí nech vstanem :grinning:
bibi dojdi :wink:
9. júl 2009 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi uvidíš ako ti bude a čo máš s tým tlakom stále problémy? :frowning2:
9. júl 2009 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlasim sa uz aspon trosku vyspata :grinning: takze ma poobede cakajte :slight_smile: pokusim sa prist nacas, ale kedze som s malym dve hodky spala a neskoro sme desiatovali, obedik nam vychadza tak cca okolo jednej, mozno budeme trosku meskat..
9. júl 2009 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no mna spoznate podla cerveneho kocika :wink:
zatial vyzera, ze to pocasie sa drzi - dufam, ze to nezakriknem - inac aj ja budem asi 5-10 min. meskat - pockajte ma :sweat_smile:
9. júl 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no u nas to vyzera kazdou chvilou na riadnu metelicu.. sa dvihol ohromny vietor, tak snad to rychlo prefrci :frowning2:
9. júl 2009 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no teraz pozeram, ze aj u nas pocko nejako blbne - dufam, ze sa to ukludni :frowning2:
ak nie - baby dame stretko zajtra?
9. júl 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra nemozem, mam program - na cely den idem do race.. muzikovi do prace ukazat maleho, uz ho par mesiacov nevideli a potom vsetkych znamych v raci obehat a vecer s muzikom domov
9. júl 2009 o 12:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa vidime o druhej :wink: my sme obaja po obede, vytravime, nachystame sa a vyrazime :slight_smile: pa
9. júl 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes to platí, veď je celkom dobre vonku.Hlavne nech neprší, my tiež vytrávime a ideme :wink:
9. júl 2009 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my netravime, nic sme nejedli, ale tiez uz vyrazame... :dizzy_face:
9. júl 2009 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte, ako sa dnes mate?
dokedy ste este vcera kocikovai? :sunglasses:
10. júl 2009 o 12:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som bola dnes cely den v raci, najprv u jednej kamosky a potom u druhej.. tak nam den ubehol :slight_smile: :slight_smile:

vcielocka ahoooj :wink: paula odisla tusim okolo piatej a po chvilke sme aj my isli, lebo detuse uz vymyslali a vyzeralo to na dazd.. ja som este vybehla nachvilku k svokre a dosli sme domov okolo siedmej.. :slight_smile:
10. júl 2009 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré foto :wink:
11. júl 2009 o 06:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne fotky pekne. tak baby dnes pojdem tiez kocovat, ale az neskor, okolo 16:30, lebo predtym idem na pedikuru, nech mi opravi behaky. budete niekto vonku?
14. júl 2009 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes vonku vo vrakuni, o 16.00 sa otvara nove MC, tak ideme na otvorenie :slight_smile:
14. júl 2009 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pauli, eimiky - ste na FB?
14. júl 2009 o 20:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co to je FB? ja som bola na TM (trh miletic)
14. júl 2009 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: facebook :slight_smile:
14. júl 2009 o 23:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, som v ruzinove prave, nepojdete dnes niekto na prechadzku?
19. júl 2009 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dora co si mi nezavolala? by som bola doletela :wink:
19. júl 2009 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ako baby tento týždeň môžete niektorá ? mohli by sme dať stretko aj viaceré, má byť pekne :slight_smile:
21. júl 2009 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok