• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

16. marca 2017 
@ivush @natashkaa @kralicica aj ja potvrdzujem ucast, ok, tak o 20hod pred Bioobchodom...
27. dec 2011 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa juuj tak držím palce nech mu to prejde (samozrejme predovšetkým, aby sa on cítil fit)...verila som, že to má len tak nárazovo-jednorázovo...ale asi sa mu to ťahá dlhšie, drobček :frowning2:

@ivanulienka81 @kralicica áno, o 20h pred Bio, verím teda, že v plnej zostave.... :sweat_smile:
27. dec 2011 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kralicica
@ivush
@ivanulienka81
@natashkaa
Kocky aj ja by som sa k vam rada pridala ;) ale ja mozem az tak o 21.00 dorazit, to ste pisali ze vas odtial uz minule vyhodili ze??? Ako viem niektorej z vas poslat tel cislo aby ste mi dali vediet ak sa budete presuvat??? Nechcem ho tu takto verejne davat ;)
27. dec 2011 o 16:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza jasnacka prid :slight_smile: budeme veeelmi radi, kludne prid neskor. minule sme museli skoncit skor lebo sme zistili ze parcafe zatvaraju v nedelu a pondelok uz o 22.00 ale dnes to nehrozi :slight_smile: takze ta budeme cakat. hladaj 3-4 vyrehotane baby za jednym stolom pri flasi vina :slight_smile:
27. dec 2011 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kralicica
@zizza
@ivush
@ivanulienka81

je mi luto, ze nam to tento krat nevyslo :unamused:
27. dec 2011 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj mňa to mrzí, ale nebola som schopná ísť napriek tomu, že som sa veľmi tešila ... :rolling_eyes: :confounded: :frowning2:
27. dec 2011 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zvazujem, ze by som s oliv sla na desiatu hodinu do toho retrokids... x;o) na ktorom poschodi to je?
28. dec 2011 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@olifcek uplne hore
28. dec 2011 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte dievcata...
@natashkaa @ivush nevadi, nabuduce dame kompletku :sweat_smile: ja som tak strasne unavena nonstop, ze mam dojem, ze uz neviem dat ani jednu suvislu vetu, kurnik, isla som spat o pol noci a o pol tretej uz k nam dobehol Misko a on spal na 2/3 posteli a my s mm sme sa tlacili pod jednym paplonom na 1/3 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a skore uzdravenie prajem
@kralicica @zizza dakujem za vecer :wink:
@olifcek ja som sa dnes chystala do RetroKids, ale krpana mi o 10 zalomila , tak trcime doma....
28. dec 2011 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 my sme pustili spievankovo 2, tak sme este doma, hehe.
28. dec 2011 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 Všetko naj k dnešným meninám :dizzy_face:
Plne Ťa chápem, súvislý, aspoň 6-7hod. spánok je totálna nutnosť. Bez toho naozaj človek funguje len tak akosi manuálne, mozog vypína...Ja som tak fičala 4roky a už som mala pocit, že sa takto zvädnuto budem cítiť azda navždy...ale nebooj, ono príde deň keď sa to zmení a potom sa budeš cítiť naozaj ako znovuzrodená :wink: :sweat_smile:
28. dec 2011 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kralicica
@ivanulienka81 rada som vas spoznala a tesim sa na dalsie stretko ;););)

Ivankam vsetko najlepsie k meninam ;););)
28. dec 2011 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivush @zizza dievcata dakujem
a @ivush tak isto, vsetko naj k dnesnym meninam :wink:
28. dec 2011 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Baby, ako sa mávate? My nič extra, vtedy večer som sa cítila úplne zle ja, na druhý deň som bola už ok, no a dnes sme boli ráno s malým korčuľovať a bol úplne taký otrávený, len domov sa ťahal...prídeme domov, zmeriam mu teplotu a bum 38.5...Paráda :confounded: Neviem čo to u nás straší - pritom nemá žiadne príznaky ...
29. dec 2011 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivush
@zizza
@ivanulienka81
@olifcek
@kralicica

Ahojte my sme uz ok. :wink: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Homeopatika opat zabrali. My sme vcera odviezli maleho k babke (aj ivush som videla :wink: ) a isli sme poctivo do kniznic v BA. Teda musim povedat Univerzitka totalna slabota ale nasla som zaujimave knihy v Pedagogickej.

Inak mohol by niekto hodit do placu termin dalsieho TAPAS :grinning: :grinning:
@ivush nech ste vsetci cim skor ok
30. dec 2011 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@natashkaa to je super, že takto pekne postupuješ v písaní....Ako už teraz pôjdeš ďalej tak to budú strany oveľa ľahšie pribúdať a zrazu to budeš mať hotové :slight_smile:
Nooo inak tapas...ja som bola na rychlovku včera večer, ochutnala som asi z 2-3druhov, celkom mňamka :wink: Tak kedy spoločne privítame r. 2012 ? Čo tak v utorok 3. januára ? :wink:
30. dec 2011 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivush
@natashkaa
@ivanulienka81
@zizza ja suhlasim s tym 3. januarom, moze byt o 20.00, co vy na to? my sa zajtra vraciame od nasich z trencina a budeme silvestrovat papucovou kulturou :grinning:
30. dec 2011 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@kralicica
@ivush
@ivanulienka81
@zizza

tesim tesim 3tieho ako na koni aj my budeme papučovať ved co ine pri drobcoch
30. dec 2011 o 22:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja sa teším :slight_smile:
No a papučová kultúra to istí aj u nás doma :slight_smile: :sweat_smile:
30. dec 2011 o 23:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivush
@natashkaa
@kralicica
@ivanulienka81
Stastny Novy rok 2012 prajem ;););)

Ak ma dcerka pusti tak mozem aj ja toho 3ho ;) snad do deviatej dorazim ;)
1. jan 2012 o 21:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza
@ivush
@natashkaa
@ivanulienka81 caute kocky, tak toho 3.1. ? super. inak, mame vela kolacov, robime dojedacku. mam plny lavor salatu zemiakoveho a nestihame to vsetko zjest. ak by mal niekto zaujem, radi sa podelime, pride niekto? alebo niekam donesieme?
1. jan 2012 o 22:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ...chcela by som sa opytat ci by sa niekto obcas nepridal na kocikovanie v ruzinove...muza mam furt v robote tak by sa mi zisla nejaka kamaratka , pokecat o nasich pokladikoch , vymenit si skusenosti , tipy a triky pri vychove nasich anjejlikov :slight_smile: obcas nejaka ta kavicka a stretnutia :wink: ahojte
2. jan 2012 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulietka
Ahoj ;) radi sa pokocikujeme spolu ;) z ktorej casti si??? Ja vacsinou kocikujem na strkovci ;)
2. jan 2012 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Stastny novy rok!
Cez sviatky som tu nebola, nebolo kedy.
Zavidim ten Tapas. U mna nehrozi, muz by musel prist domov v normalnu dobu a Sara by to bez cici aj tak nezvladla. :unamused:
2. jan 2012 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didulka85 Juuj, škoda :frowning2:

@kralicica
@natashkaa
@ivanulienka81
@zizza

Z mojej strany zajtra o 20h platí, až sa to však bojím potvrdiť, aby sa niečo zasa nepototo... :fearful: Ale pevne verím, že nie a teda sa vidíme :slight_smile: :dizzy_face:
2. jan 2012 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@didulka85 stastny novy aj Tebe :slight_smile: skoda :unamused: ze sa vam neda.....

@ivush
@zizza
@kralicica
@ivanulienka81

aj u mna zajtrajsok plati a zaroven taktiez dufame ze sa opat nieco nepototo :grinning:
2. jan 2012 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcata.... zelam vam stasny a uspesny rok 2012 :wink:
@natashkaa @ivush @kralicica @zizza ja zajtra tiez mozem o tej 20hod, tesim sa :slight_smile:
@zuzulietka ake mas stare dietatko?
2. jan 2012 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@ivanulienka81 ahoj ivanulienka mam 10 mesacnu dcerku...velmi zivu :slight_smile: stale nieco robi niekakm lezie a zacvhilu uz bude aj chodit:slight_smile:
3. jan 2012 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza ahoj ja som s casti posen ruzivnov....ja tiez obcas idem na strkovec....a najviac sa drzujem iokolo retra a tak...no tak by sme mohli niekedy teda vybenut von? ty mas ake stare babatko?
3. jan 2012 o 08:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zuzulietka
Moja slecinka ma skoro 5 mesiacov ;) doma sa jej spinkat nechce tak chodime na prechadzky skoro kazdy den ;) vacsinou okolo jedenastej a ty???
3. jan 2012 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok