Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivanulienka81
27. dec 2011

@ivush @natashkaa @kralicica aj ja potvrdzujem ucast, ok, tak o 20hod pred Bioobchodom...

ivush
27. dec 2011

@natashkaa juuj tak držím palce nech mu to prejde (samozrejme predovšetkým, aby sa on cítil fit)...verila som, že to má len tak nárazovo-jednorázovo...ale asi sa mu to ťahá dlhšie, drobček ☹

@ivanulienka81 @kralicica áno, o 20h pred Bio, verím teda, že v plnej zostave.... 😅

zizza
27. dec 2011

@kralicica
@ivush
@ivanulienka81
@natashkaa
Kocky aj ja by som sa k vam rada pridala ;) ale ja mozem az tak o 21.00 dorazit, to ste pisali ze vas odtial uz minule vyhodili ze??? Ako viem niektorej z vas poslat tel cislo aby ste mi dali vediet ak sa budete presuvat??? Nechcem ho tu takto verejne davat ;)

kralicica
27. dec 2011

@zizza jasnacka prid 🙂 budeme veeelmi radi, kludne prid neskor. minule sme museli skoncit skor lebo sme zistili ze parcafe zatvaraju v nedelu a pondelok uz o 22.00 ale dnes to nehrozi 🙂 takze ta budeme cakat. hladaj 3-4 vyrehotane baby za jednym stolom pri flasi vina 🙂

natashkaa
27. dec 2011

@kralicica
@zizza
@ivush
@ivanulienka81

je mi luto, ze nam to tento krat nevyslo 😒

ivush
27. dec 2011

Aj mňa to mrzí, ale nebola som schopná ísť napriek tomu, že som sa veľmi tešila ... 🙄 😖 ☹

olifcek
28. dec 2011

ahojte, zvazujem, ze by som s oliv sla na desiatu hodinu do toho retrokids... x;o) na ktorom poschodi to je?

natashkaa
28. dec 2011

@olifcek uplne hore

ivanulienka81
28. dec 2011

Ahojte dievcata...
@natashkaa @ivush nevadi, nabuduce dame kompletku 😅 ja som tak strasne unavena nonstop, ze mam dojem, ze uz neviem dat ani jednu suvislu vetu, kurnik, isla som spat o pol noci a o pol tretej uz k nam dobehol Misko a on spal na 2/3 posteli a my s mm sme sa tlacili pod jednym paplonom na 1/3 😝
a skore uzdravenie prajem
@kralicica @zizza dakujem za vecer 😉
@olifcek ja som sa dnes chystala do RetroKids, ale krpana mi o 10 zalomila , tak trcime doma....

olifcek
28. dec 2011

@ivanulienka81 my sme pustili spievankovo 2, tak sme este doma, hehe.

ivush
28. dec 2011

@ivanulienka81 Všetko naj k dnešným meninám 😵
Plne Ťa chápem, súvislý, aspoň 6-7hod. spánok je totálna nutnosť. Bez toho naozaj človek funguje len tak akosi manuálne, mozog vypína...Ja som tak fičala 4roky a už som mala pocit, že sa takto zvädnuto budem cítiť azda navždy...ale nebooj, ono príde deň keď sa to zmení a potom sa budeš cítiť naozaj ako znovuzrodená 😉 😅

zizza
28. dec 2011

@kralicica
@ivanulienka81 rada som vas spoznala a tesim sa na dalsie stretko ;););)

Ivankam vsetko najlepsie k meninam ;););)

ivanulienka81
28. dec 2011

@ivush @zizza dievcata dakujem
a @ivush tak isto, vsetko naj k dnesnym meninam 😉

ivush
29. dec 2011

Baby, ako sa mávate? My nič extra, vtedy večer som sa cítila úplne zle ja, na druhý deň som bola už ok, no a dnes sme boli ráno s malým korčuľovať a bol úplne taký otrávený, len domov sa ťahal...prídeme domov, zmeriam mu teplotu a bum 38.5...Paráda 😖 Neviem čo to u nás straší - pritom nemá žiadne príznaky ...

natashkaa
30. dec 2011

@ivush
@zizza
@ivanulienka81
@olifcek
@kralicica

Ahojte my sme uz ok. 😉 😵 😵 😵 Homeopatika opat zabrali. My sme vcera odviezli maleho k babke (aj ivush som videla 😉 ) a isli sme poctivo do kniznic v BA. Teda musim povedat Univerzitka totalna slabota ale nasla som zaujimave knihy v Pedagogickej.

Inak mohol by niekto hodit do placu termin dalsieho TAPAS 😀 😀
@ivush nech ste vsetci cim skor ok

ivush
30. dec 2011

@natashkaa to je super, že takto pekne postupuješ v písaní....Ako už teraz pôjdeš ďalej tak to budú strany oveľa ľahšie pribúdať a zrazu to budeš mať hotové 🙂
Nooo inak tapas...ja som bola na rychlovku včera večer, ochutnala som asi z 2-3druhov, celkom mňamka 😉 Tak kedy spoločne privítame r. 2012 ? Čo tak v utorok 3. januára ? 😉

kralicica
30. dec 2011

@ivush
@natashkaa
@ivanulienka81
@zizza ja suhlasim s tym 3. januarom, moze byt o 20.00, co vy na to? my sa zajtra vraciame od nasich z trencina a budeme silvestrovat papucovou kulturou 😀

natashkaa
30. dec 2011

@kralicica
@ivush
@ivanulienka81
@zizza

tesim tesim 3tieho ako na koni aj my budeme papučovať ved co ine pri drobcoch

ivush
30. dec 2011

Aj ja sa teším 🙂
No a papučová kultúra to istí aj u nás doma 🙂 😅

zizza
1. jan 2012

@ivush
@natashkaa
@kralicica
@ivanulienka81
Stastny Novy rok 2012 prajem ;););)

Ak ma dcerka pusti tak mozem aj ja toho 3ho ;) snad do deviatej dorazim ;)

kralicica
1. jan 2012

@zizza
@ivush
@natashkaa
@ivanulienka81 caute kocky, tak toho 3.1. ? super. inak, mame vela kolacov, robime dojedacku. mam plny lavor salatu zemiakoveho a nestihame to vsetko zjest. ak by mal niekto zaujem, radi sa podelime, pride niekto? alebo niekam donesieme?

zuzulietka
2. jan 2012

ahojte ...chcela by som sa opytat ci by sa niekto obcas nepridal na kocikovanie v ruzinove...muza mam furt v robote tak by sa mi zisla nejaka kamaratka , pokecat o nasich pokladikoch , vymenit si skusenosti , tipy a triky pri vychove nasich anjejlikov 🙂 obcas nejaka ta kavicka a stretnutia 😉 ahojte

zizza
2. jan 2012

@zuzulietka
Ahoj ;) radi sa pokocikujeme spolu ;) z ktorej casti si??? Ja vacsinou kocikujem na strkovci ;)

didulka85
2. jan 2012

Stastny novy rok!
Cez sviatky som tu nebola, nebolo kedy.
Zavidim ten Tapas. U mna nehrozi, muz by musel prist domov v normalnu dobu a Sara by to bez cici aj tak nezvladla. 😒

ivush
2. jan 2012

@didulka85 Juuj, škoda ☹

@kralicica
@natashkaa
@ivanulienka81
@zizza

Z mojej strany zajtra o 20h platí, až sa to však bojím potvrdiť, aby sa niečo zasa nepototo... 😨 Ale pevne verím, že nie a teda sa vidíme 🙂 😵

natashkaa
2. jan 2012

@didulka85 stastny novy aj Tebe 🙂 skoda 😒 ze sa vam neda.....

@ivush
@zizza
@kralicica
@ivanulienka81

aj u mna zajtrajsok plati a zaroven taktiez dufame ze sa opat nieco nepototo 😀

ivanulienka81
2. jan 2012

ahojte dievcata.... zelam vam stasny a uspesny rok 2012 😉
@natashkaa @ivush @kralicica @zizza ja zajtra tiez mozem o tej 20hod, tesim sa 🙂
@zuzulietka ake mas stare dietatko?

zuzulietka
3. jan 2012

@ivanulienka81 ahoj ivanulienka mam 10 mesacnu dcerku...velmi zivu 🙂 stale nieco robi niekakm lezie a zacvhilu uz bude aj chodit🙂

zuzulietka
3. jan 2012

@zizza ahoj ja som s casti posen ruzivnov....ja tiez obcas idem na strkovec....a najviac sa drzujem iokolo retra a tak...no tak by sme mohli niekedy teda vybenut von? ty mas ake stare babatko?

zizza
3. jan 2012

@zuzulietka
Moja slecinka ma skoro 5 mesiacov ;) doma sa jej spinkat nechce tak chodime na prechadzky skoro kazdy den ;) vacsinou okolo jedenastej a ty???