Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

renatka737
5. jan 2012

@natashkaa Dakujem mozem kupit listky ked tam pojdeme ale treba dopredu? alebo da sa cez IB zaplatit?

natashkaa
5. jan 2012

@renatka737 treba ist tam lebo kedze je to mala kaviarnicka su limitovane miesta

renatka737
5. jan 2012

@natashkaa jasne velmi pekne dakujem

ivush
5. jan 2012

@renatka737 Naša dcérka má takmer 23mesiacov a ja by som ju v pohode vzala....ale nakoľko mám ešte 4ročného synátora tak vezmem jeho pretože on túto rozprávku zbožňuje a predpokladám, že si to predsalen vychutná viac resp. už tak ináč 🙂 😵

ivanulienka81
6. jan 2012

ahojte dievcata... tak my sme dnes nakoniec zakotvili v RetroKids, ale uz aky trapas.... boli sme tam asi 5min a Misko sa pokakal, tak som ho sla prebalit a chapete takeho velkeho kona na tom traslavom prebalovaku 😅 potom sme si sli kupit pit, ale nevedel vydrzat a zobral si zo stola cudziu flasku a veselo sa napil 🙄 tak som ho zobrala na ruky a uchmatol z pulta kindervajce, rozpucil, tak sme ho museli kupit 😠 nechcel ist domov, normalne hysacil a hadzal sa mi dozadu a hryzol, hanba ☹ a perla nasho vyletu, doma som zistila, ze som mala krasne diery na ponozkach na patach na oboch, muselo sa mi to tam vysuchat alebo co, ale aj tak hanba, ja tam uz nepojdem 😅 a kolko tam bolo ludi vela 😅
@ivush o kolkej je to vystupenie?

renatka737
7. jan 2012

@ivush ASI JU VEZMEM len sa pokazilo auto a to jeproblem, neviem ci stihnem kupit listky... Nahodou nevies aky autobus tam stoji?

renatka737
7. jan 2012

@ivanulienka81 ahoj, s tim pitim mam podobnu skusenost,raz som bola v avione a zabudla som jej doma obedarik s jedlom tak som jej sla a ako sme staly v rade tak mala ukradla z taniera nejakemu panovi hranolky . On bol akurat otoceny a nevidel to ale vsetci naokolo to videli a pozerali namna ako na d......, ta mila pani predavacka mi povedala ze vsak to nevidel🙂 no v takej chvili som nevedela co robit

ivush
7. jan 2012

@ivanulienka81 Vystupenie jd o 17h. Uz mas listky? Chapem, ze to bol pre vas taky den blbec, ale nic si z toho nerob....podla mna vsetko co sa vam prihodilo pozna v akejsi podobnej forme kazda mamina...Takze nikto si nic o vas zle nepomyslel...🙂

ivush
7. jan 2012

@renatka737 Fuha, tak s autobusom ti ja neporadim kedze ich nevyuzivam...

renatka737
7. jan 2012

@ivush nevadi aj tak dakujem odvezem sa taxikom

ivanulienka81
7. jan 2012

@ivush ten Mamaland je na Drienovej? Vy uz mate listky? Som sa akurat spytovala muza, ci by prisiel v stredu skor z roboty, tak ze ano, tak by som s Miskom aj isla....
@renatka737 ty tam ides odkial? my tam pojdeme asi buginou, za polhodku od Retra v pohode rychlou chodzou, dufam, ze nebude prsat, pojdes kupit listky?

natashkaa
7. jan 2012

@ivanulienka81
@renatka737
@ivush

Ivka presne nic si z toho nerob. Inak k tomu kakaniu mne sa tam minule Dominik dva krat talt pokakal a presne bola tam mamina aurat prebalovaa mae babo a ja tam takeho velkaca
my ideme tiez asi peso jedine ze by som isla z ber. dnes nastupili robotnici takze vyzera to slubne a spravila som porchy ucenia v piatok mam posledne dve skusky huraaaa
tesim sa na vas vsetky 11 😉 😉

ivanulienka81
7. jan 2012

@natashkaa ja teraz kukam aky tam ide spoj, tak od kostola ide 66 na Drienovu... moze byt, nie?

ivush
7. jan 2012

@renatka737
@ivanulienka81

Áno, je to na Drieňovej...Ale švihnite si s kúpou lístkov, slečna mi povedala, že je veľký záujem... 🙂 My teda už máme.

ivanulienka81
7. jan 2012

@natashkaa vy uz mate listky?

ivush
7. jan 2012

@natashkaa
@ivanulienka81

Ak by ste chceli, jednu z vás môžem od domu zobrať autom, mám tam Sarinu sedačku... 🙂

ivanulienka81
7. jan 2012

@ivush este nemam listky, tak si nemozem nic dohadovat ☹

natashkaa
7. jan 2012

@ivanulienka81 mam, zavolaj tam zajtra nech Ti rezervnu alebo zbehni Tel.: + 421 2 20 40 02 17

ivanulienka81
7. jan 2012

@natashkaa dakujem, skusim tam najskor zavolat

renatka737
8. jan 2012

@ivanulienka81 no odvezem sa tam taxikkom. Ja idem z podunajskych biskupic. Ja som tam tiez volala a rezervovala ta pani ci slecna hovorila ze je dost velky zaujem tak volaj este dnes🙂

renatka737
8. jan 2012

@natashkaa Drzim palce

renatka737
8. jan 2012

@ivush Uz mame aj my v rezerve🙂

ivanulienka81
8. jan 2012

baby ja som fakt uz pripad, ja som dnes na to zabudla 😅 zajtra rano tam hned volam!

natashkaa
8. jan 2012

@ivanulienka81 😀 😅

ivanulienka81
9. jan 2012

Ahojte dievcata. Mam zlu spravu. Volala som dnes hned rano do Mamalandu a uz nemaju volne listky ☹ Som smutna. Takze tentokrat bez nas. Prajem vam prijemny zazitok.

ivush
9. jan 2012

@ivanulienka81 jooj :( to ma mrzí....škoda, že si nevolala včera...ale inak mne povedali, že pre veľký záujem je možné, že v dohľadnej dobe bude aj ďalšie predstavenie... 😅

natashkaa
9. jan 2012

@ivanulienka81 kurnik 😖 na to dalsie dufam stihnes

ivanulienka81
9. jan 2012

@ivush ivi aj mna to mrzi... no ale kto zavaha, nema... inac aj mne chlapik v telefone hovoril, ze este bude dalsie predstavenia, ale ja som to pochopila ako dalsie ine a nie dalsie o Medovnikovej chalupke...
@natashkaa podla toho kedy budu tie dalsie predstavenia, lebo v polovici januara uz asi ideme prec

ivush
9. jan 2012

@ivanulienka81 Nuz neviem, veď uvidíme či dajú to iste alebo iné...každopádne ti dáme spätnú väzbu aké to bolo 🙂

natashkaa
9. jan 2012

@ivanulienka81 a kedy sa vraciate? ked sa vratite Miška uz bude mat malinku doma pri sebe a ja po skuskach a v Bratislave 😉