Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivanulienka81
9. jan 2012

@natashkaa no tak to vyzera, ze takmer na mesiac ideme 😅
Miska uz ma termin sekcie?

natashkaa
9. jan 2012

@ivanulienka81 no ona tusim spominala ze tyzden pred povodnym terminom teraz som si nie ista povodny ma ale tusim 28

ivush
10. jan 2012

@natashkaa Tak ako ide ucenie? Zdialky som videla babku s Dominikom santit vonku, tak mi hned napadlo, ze iste si ostala doma sa poctivo ucit 🙂
Ja som bola s kamoskou na caj v mamal. Sara sa mi tam chvilu zahrala...skoda len, ze ta hracia area je taka mini a aj tie hracky tak pre decka do max 2.5r 😅

ivush
10. jan 2012

@ivanulienka81
@natashkaa
@kralicica
Pocuvajte nechcete sa pridat-dnes od 18h do Retra? Zvazujem ci ich tam oboch na tu hodinku nevezmem vysantit...hmm?

kralicica
10. jan 2012

@ivush myslis do retro kids?

kralicica
10. jan 2012

@natashkaa zajtra idem na poradnu, termin porodu mam vyratany na 28.1. ale ak mi daju planovanu, tak pojdem asi o tyzden skor, zajtra budem mudrejsia...

ivush
10. jan 2012

Ano

ivush
10. jan 2012

Ak nie, tak tam s nimi poslem muza

ivush
10. jan 2012

Tak nakoniec boli spolu s manželom a celkom fajn, ja som si aspoň v kluse nakúpila potraviny...🙂)
Zajtra sa už tešíme na divadielko...;)

ivanulienka81
10. jan 2012

@ivush nasi drobci sa o 18hod uz kupu 😅

kralicica
10. jan 2012

@ivush
@ivanulienka81
@natashkaa ahojte kocky. chcem sa vas spytat a zaroven poprosit, ci neviet o niekom (alebo ci vy sami nevlastnite vajicko, prip. deku na hranie pre babatko. vajicko sme nekupovali kedze mala bude v autolezacke najskor a potom ju dame do sedacky co ma teraz ondrik (ta je od 0-18kg) a jemu uz kupime velku... keby ste nieco vedeli dajte mi vediet, diky

ivanulienka81
11. jan 2012

@kralicica ja mam este vajicko autosedacku a interaktivnu deku s hrazdickami

kralicica
11. jan 2012

@ivanulienka81 a nechcela by si bud predat alebo pozicat?

zizza
12. jan 2012

@kralicica
Ahooj, mame aj vajicko aj hraciu deku aj hrazdicku ;)

kralicica
12. jan 2012

@zizza ahojky, akurat tebe som nepisala, lebo som myslela, ze to prave este pouzivate... nie tak?

zizza
12. jan 2012

@kralicica
Este ano ale kym budes potrebovat tak myslim ze klarka sa uz nebude chciet hrat pod hrazdickami ;) sak uvidime

natashkaa
13. jan 2012

Baby tak ja som obe dala asi za A 😀 😀 teda piatok 13 nepoprel moj najstastnejsi den lebo keby som dostala druhe varianty testov nevedela by som ani ceknut to co mali susedy som len ocami gulala...to co som dostala ja kazda otazka so skript huuuraaaa.

ivush
13. jan 2012

@natashkaa Paráda!!! To je radostný pociiiit, žeee? 🙂

ivanulienka81
14. jan 2012

@natashkaa super, bifloska 😀

ivush
14. jan 2012

Baby, nemáte náhodou tu v BA kontakt a referencie na niekoho, kto pečie chutné a pekné torty ? 🙂

natashkaa
15. jan 2012

a v vies ze ja mam?
@ivush

natashkaa
15. jan 2012

@ivush pani nam robila tortu aj na prve aj na druhe nikove narodky a bola skvela najma visnovo cokoladova na umretie skvela. mam fotky prvej torty aj v albume na FB (nemo torta) a aj druhej len tu som uz zdobila ja takze preto nieje taka genialna 😝 kazdopadne tu su jej prace http://www.tortyodmamy.sk/user/999/images a mas tam aj mailovy formular mozes jej napisat

natashkaa
15. jan 2012

@ivush aha a tu nasu ma aj v albume http://www.tortyodmamy.sk/user/999/images?page=6 jezis aku chut som dostala

eli00
15. jan 2012

Ahojte maminy som tu nova, tiez som z ruzinova a rada by som sa k vam pridala s dcerkou niekedy 🙂

zizza
16. jan 2012

Ahojte dievcata, tak my sa dnes vraciame do BA ;) drzte palce nech malinka zvladne cestu ;););)

@eli00 vitaj medzi nami ;) ako staru dcerku mas??? Moja ma 5. mesiacov ;)

ivush
16. jan 2012

@natashkaa Díkes. Ešte stále čakám na odpoveď od jednej kočky a keď z toho nič nebude tak sa zrejme ozvem tejto tvojej keď si s jej tortami bola spokojná 🙂

@zizza Šťastnú cestu a návrat domov 🙂 Maličká to iste zvládne na 1* a snáď vám väčšiu čast cesty krásne prespinká 🙂

eli00
17. jan 2012

@zizza Moja ma 2 roky 🙂

ivanulienka81
17. jan 2012

@eli00 z ktorej casti Ruzinova ste?

eli00
17. jan 2012

@ivanulienka81 kusok od centrum rafael

kralicica
18. jan 2012

@ivanulienka81 ahojky, mm pre to stale nebol, akosi nestiha z prace. vyzera to ze pojde kym ja budem v nemocnici. v piatok nastupujem. je tvoj muza kazdy ten okolo 20.00 doma?