Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivanulienka81
15. feb 2012

@natashkaa @ivush dievcata neviete kedy si uz mozeme ist vyzdvihnut prihlasky do MS a kedy ich treba odovzdat?????

natashkaa
15. feb 2012

@ivanulienka81 ivka na narcisku a v podstate vsade uz mozes odovzdat od 1 do 15.3 ale jasne ze prveho rano tam bud

ivanka.7
17. feb 2012

Ja mam termin az 4. aprila, ale predpokladam ze sa sem casom vratim a budem hladat spolocnost na kocikovanie 🙂
a teda som od Retra viac-menej 🙂

olifcek
28. feb 2012

zienky, spolocnost na zajtra v retrokids doobeda? Opat ma prsat totiz

olifcek
28. feb 2012

@ivush porad mi zubara, pls, i obvodak, kozny a gyneko by bodol. Najlepsie pobliz 🙂

didulka85
28. feb 2012

@olifcek zajtra mame babyfit, inak by som prisla. Skoda... A poobede mi maju prist vymenit okna. 😝

olifcek
28. feb 2012

@didulka85 😀

ivush
28. feb 2012

@olifcek môj manžel chodí k obvodnej tu na polikliniku Átrium. Je tam viacero praktických lekárov pre dospelých a zopár iných odborných amb. Každému je sympatický niekto iný, však vieš ako to je, ale lokalitou je to ozaj blízko.
A na zubné - záleží od toho čo očakávaš. Ja chodím na súkromnú kliniku, dosť sa tam síce platí, ale som spokojná..Ale tu v ružinovskej poliklinike ich je dosť, tak si skús prečítať na webe nejaké referencie..
A zajtra Retro uvidím, možno by sme aj išli, záleží od toho či pôjdem so synátorom na tréning alebo nie ... 😉

olifcek
28. feb 2012

@ivush dkujem, skocim kuk na babuskovu 2 x;o) co sa zubara tyka.. i v ke som chodila ku sukromnym... x;o)

ivush
28. feb 2012

na babuskovej je tuším aj pediatrička, ORL....

ivanulienka81
28. feb 2012

@olifcek @ivush baby nam to Retrokids doobeda zase nevyhovuje, Tamka doobeda spinkava, obycajne od 9:30 do 12hod, cize obycajne doobeda trcime doma...

ivanulienka81
28. feb 2012

@ivush ja hladam detskeho zubara

olifcek
28. feb 2012

@ivanulienka81 oliv bude v procare alebo u zubarky, kde i ja 😵 planujem retro doobeda kvoli vyhodnej cene, paq pojdeme dom na obed, paq haji 😵

ivanulienka81
28. feb 2012

@olifcek moja zubana ani mm nechcela zobrat take male deti 😠 detska zubna obvodacka bere iba skolkarov 😠

olifcek
28. feb 2012

@ivanulienka81 jejda, sranda, lebo oliv bola v ke u tej, kde i ja

didulka85
29. feb 2012

@ivanulienka81 u nas v dome ma ordinaciu zubarka, berie aj deti. Je velmi zlata, s detmi to vie.
http://www.pearldental.sk/

@ivush na Babuskovej uz ORL nie je.

ivush
29. feb 2012

@didulka85 To je aj pre mňa zaujímavá info o tej zubárke 🙂 Inak dnes som vás z auta videla ako ste si okolo 11.30 vykračovali popri kočíku 🙂

kralicica
29. feb 2012

@ivush ja som dnes bola na ihrisku pri retre 🙂 a SAMA 🙂 s dvoma detmi. tak co baby, dame nejaku akciu spolu? ci skor do retro kids v tychto vetroch?
@didulka85
@olifcek
@natashkaa
@ivanulienka81 PS baby, neviete o niekom kto predava nejake dobre auto teraz, nieco vacsie rodinne? nase stare daewoo doslo. pokazilo sa ked sa narodila mala, odvtedy sme total bez auta, viete si to predstavit? som hotova? lekarom na pohotovost na nakupy vsade taxikom alebo MHD. uz sme cosi mali zajednane 2x ale padlo to. sme s muzom hotovi z toho. leasing brat nechceme kedze o mesiac berieme hypoteku na tento byt kde sme teraz od septembra v najme... takze zatial premyslame o niecom na 2-3 roky a potom uz nieco nove... teraz zatial nieco lacnejsie. ach baby, keby ste o niecom vedeli, dajte vediet. dakujem pa

natashkaa
29. feb 2012

@ivush
@kralicica
@didulka85
@ivanulienka81
@olifcek

konecne som stihla nakuknut 😉 a aj ja som za stretko 😎

olifcek
29. feb 2012

@ivush
@kralicica
@didulka85
@ivanulienka81
@kralicica

stretkoooo, joooo x;o) my sme dnes boli v retrokids od cca 10.05-12.00 😵 😵

didulka85
1. mar 2012

@ivush isli sme z babyfitu. 🙂 Som myslela, ze ma roztrhne od jedu. Ani v kociku, ani chodit, ani na rukach. Len srdcervuci plac a krik: Spinkavaaaaaa.

@kralicica ja som tam vacsinou sama na ihrisku. Nie je tam vela blata? Som bola nedavno a bolo to tam jedno velke bahnovisko.

ivanulienka81
1. mar 2012

@didulka85 dakujem za info... uz som tam teraz volala a objednali nas 😵 zoberu mi aj Tamku (1,5r) 😵

zuzanka028
4. mar 2012

@ivanulienka81 Ivi ahoj a ta skolka ked beru aj take babtka je asi sukromna pravda? ci su MS aj pre rocne deti?

zuzanka028
4. mar 2012

@ivanulienka81 ci to je k zubarovi???

ivanulienka81
5. mar 2012

@zuzanka028 ano, k zubarovi 😀

dadulkas
7. mar 2012

Ahojte,najde sa tu niekdo na kocikovanie okolo jazera strkovec,mam 9 mesacneho chlapceka.S dietatkom tak do roka.Budem rada ked nebudem sama pri kocikovani.

dadulkas
7. mar 2012

ahoj najde sa niekdo na spolocne kocikovanie okolo jazera strkovec mam 9 mesacneho chlapceka,niekdo tak s dietatkom do roka

zizza
7. mar 2012

Ahoj ;) ja mam 7 mesacnu dcerku a rada s tebou pokocikujem ;)

zizza
7. mar 2012

@dadulkas ja mam 7 mesacnu dcerku a rada s tebou pokocikujem ;)

dadulkas
8. mar 2012

@zizza Ahoj tak to som velmi rada,ja chodim na strkovec kazdy den,tak sa mozme stretnut.