• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

16. marca 2017 
Ahojte.. Nájde sa tu niekto z Ružovej doliny? Mám 7,5 mesačného synčeka :slight_smile:
24. júl 2012 o 09:14  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca10 ahoj, ja byvam pri hoteli nivy, to nemame daleko ;)
26. júl 2012 o 12:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza ja pri dulaku len uz mam starsie deti cize nekocikujem co je skoda :slight_smile:
26. júl 2012 o 20:22  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza Tak to je fajn.. ;)) Určite chodíte asi aj k Štrkovcu :slight_smile:
27. júl 2012 o 09:30  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@majca10 ano ano, na strkovec chodievame :slight_smile: btw. ja mam skoro rocnu slecinku doma :slight_smile:
27. júl 2012 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majusa4444 my sa este sem tam kocikujeme, ale uz sa jej nechce sediet :slight_smile:
27. júl 2012 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
my ho od 15 mesiacov nepouzivame vobec :slight_smile: takze tak xixi.. a to prvy sa vozil tri roky :slight_smile:)
27. júl 2012 o 21:54  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majusa4444 chodite sa hrat na strkovec???
29. júl 2012 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
obcas..velmi malo..ustriehnut tam dve deti je nanic..su tam nebezpecne preliezky...my skor na budovatelskej tam pri nivach chodime alebo do medickej :slight_smile:
30. júl 2012 o 05:49  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@zizza tak to sa mozme niekedy na Strkovci aj stretnút.. ktovie ci sa náhodou pri kočikovaní aj neobchádzame ;)) aj ked my sme na určitý čas prestali tam chodiť nakolko mi malý odmietal byť v kočíku, takže sme chodili len neďaleko paneláku aby sme po prebudení boli čo najskor doma.. Ale už sa to dalo do starých koľají, takže už opäť "boduje" Štrkovec :slight_smile: Máte už za sebou aj prvé krôčiky?
30. júl 2012 o 09:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@majca10 budem rada ak sa stretneme ;) asi aj dnes tam zajdeme sa troska pohojdat :slight_smile: krociky este nie, iba popri nabytku, cakam kedy sa odvazi pustit...
1. aug 2012 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nám to ani včera ani dnes nevyšlo... :( Zajtra cestujeme na dovolenku, takže sme zhanali nejake vecičky a pomaly balíme...A k tomu sa ešte nášmu drobcovi konečne ukázali prvé zúbky takže si "užívame" výkyvy jeho nálad..;))
2. aug 2012 o 15:28  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,, obnovujem opat tuto temu. Mamicky ktore hladaju spolocnost na kocikovanie v Ruzinove sa ozvite :slight_smile:
27. okt 2013 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Som mamička 6 týždňového dievčatka a rada by som našla inú mamičku, ktorá tiež hladá spoločnosť pri kočíkovaní. Rady sa prechádzame v okolí Štrkovca a ak máte takú istú trasu možme ich prežívať spoločne.
5. máj 2014 o 19:23  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@senajka ahoj, ja mám 9-týždňového a chodievame von síce v šatke, ale práve v tom okolí. V nedeľu sme prvý krát boli aj pri Štrkovci. Takže môžeme sa niekedy dohodnúť :slight_smile:
5. máj 2014 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni problém. Budeme len rady. Ak chceš môžeš mi dať na seba kontakt do emailu a zavolame si. helena.ivancik@gmail.com
6. máj 2014 o 09:12  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Je tu niekto, kto by sa rad stretol? :slight_smile:
18. júl 2014 o 16:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja by som sa rada stretla. predošle stretnutie dajako nevyšlo ale stále mám záujem o spoločné kočíkovanie. bývame v okolí štrkovca tak ak maš ešte záujem možme sa dohodnut. Moja emailová adresa je vyššie tak v klude mi možeš napísat na seba tel
18. sep 2014 o 14:36  •  čaká bábätko, termín má v marci 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj hladam spolocnost na ihrisko pre mojho 3 rocneho syna,kedze ho nezobrali do skolky,tak mu hladam spolocnost,mam este aj 3 mesacneho chlapca,takze mozme aj spolocne kocikovanie,dakujem
18. sep 2014 o 22:23  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v júni 2014  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, najde sa nejaka mamicka na spolocne kocikovanie v Ruzinove? Najlepsie Posen a okolie, ale s kocikom prejdeme aj dalej :slight_smile:
18. feb 2015 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, v Ružinove pri DK su teraz kolotoče, tak sa chcem opytať, či náhodou niektorá neviete,kedy ich pušťaju, dakujem !
9. apr 2015 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, hladame mamicku a maleho drobca kamosku al kamosa na Tomasikovej ul blizko OC Retro..mame 4 mes :slight_smile:
17. apr 2015 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, mam 10 mesačnú dcérku. Som z Ružinova. Je tu niekto kto by vítal spoločnosť pri kocikovani? :thumbsup::smile:
23. nov 2015 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@andreaas ahoj, ja by som sa pridala:slight_smile: mirkakochanova@gmail.com
6. dec 2015 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andreaas oprava:kochanovamirka@gmail.com
7. dec 2015 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@vcielocka1 ahoj ja som z obeznej to je na konci ruzinova a mam 3 mesacne babo.Tiez chodievam sama kocikovat.Ak by si niekedy chcela mozeme ist spolu
14. dec 2015 o 08:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. Tiez sme sa prednedavnom prustahovali do Ba (Trnavka). Mam 3,5 r. syna, ktory navstevuje skolku a 8 mes. syna, ktory by potreboval partaka na brazdenie po byte :D
10. jan 2016 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte maminky, my byvame na Ostredkoch, ak by niektora chcela pokocikovAt spolocne a vymrznut tejto kose :slight_smile:
15. jan 2016 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@andreaas ahoj! Ja mam 13 mes dceru a ak este hladas spolocne kocikovanie ozvi sa mi :slight_smile:
16. jan 2016 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Cauky, je tu niekto kto nema s kym kocikovat deturence? My stale spacirujeme same a obcas je to nuda... Sme z Ruzinova, blizko ruzinovskej polikliniky... Dcerka ma 13
Mesiacov.tak sa kludne ozvite ak mate zaujem :slight_smile: budeme sa tesit
7. jún 2016 o 16:47  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2015  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok