• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

26. mája 2017 
@tinulienocka85 Ahoj, kludne napis spravu, kedy chodievas vonku a odkial presne ste a mozeme sa dohodonut :slight_smile:
7. jún 2016 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hladam kamarata pre 4rocneho syna sme z okolia Strkoveckeho jazera no vieme prist aj do Medickej ci Sadu Janka Krala. Zaroven mam 8mesacneho chlapceka tak mozme aj pokocikovat :slight_smile:
23. jún 2016 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry den! Hladam kamarata ci kamaratku pre 4 mesiacne dievcatko ;) Byvame vedla Racianskeho myta, ale vieme prist do Kuchajdy, Medickej ci Sadu Janka Krala.
30. aug 2016 o 13:41  •  čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte. My sme z Ruzinova-Trnavka. Starsi syn ma uz sice 4 roky a navstevu skolku, no je velmi spolocensky a zboznuje tenis. Mladsi ma 17mes. a najradsej by bol cely den von. No samej mi cas plynie pomaly, tak hladam kamosku, s ktorou mozeme postebotat a obcas aj kafe vypit bez drobcov :slight_smile:
2. okt 2016 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHojte ja mam 3 rocneho syna a 14 mesacnu dceru, sme s ostredkov tak sa ozvyte kto by sa chcel pripojit na prechadzky :grin:
2. okt 2016 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, ja mam 4.5 mesacneho synceka. Rada by som si tu nasla mamicku, mamicky, kt. tie hladaju tiez partacku na kocik. Zvacsa chodime okoko obeda von, ale vieme sa aj prisposobit. Sme z Travnikov. Budem rada, ak sa mi nejaka mamicka ozve aj prostrednictvom spravy.
30. jan o 09:34  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahojte, niekto na kocikovanie z ruzinova - travniky?
16. mar o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj martulienka1, ja som z Travnikov pisala som vyssie. Mozeme sa dohodnut, ak by si chcela.
16. mar o 16:17  •  čaká bábätko, termín má v októbri 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
Ahoj kat13s prepac ze az teraz odpisujem no mali sme troska vela povinnosti.tak to by sme sa mohli dohodnut na kocikovanie :slight_smile:
4. apr o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamaratka alebo kamarat pre 2,3 rocnu slecnu Ostredky?
23. máj o 07:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte my sme s Ruzinov- Trnavka, mam 4 mesacnu dcerku a tiez si hladame partakov na spolocne kocikovanie a podobne. :slight_smile: Niekedy nam uz je dlho, tak by sme sa spolocnosti potesili. :slight_smile:
25. máj o 21:25  •  čaká bábätko, termín má v januári 2017  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj,ak chodievas aj na travniky resp okolo strkovca kludne sa mozme dohodnut.moja mala ma 3,5 mesiaca. :slight_smile:
Včera o 01:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok