• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

2. októbra 2016 
ahoj moa27 občas sa stretávame najskôr na štrkovci alebo v parku A.Hlinku? odkial si ty, z ktorej časti? a aké máš staré bábo?
24. aug 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,aj ja sa rada pridam.my sme z posne,a v stredu by sme sa hadam aj zatulali do parku :slight_smile: ak niekto pojde.... :slight_smile:
24. aug 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja byvam blizko pri parku. moj maly ma 3 mesiace. tak dajte vediet kedy a kde sa stretavate :slight_smile:
25. aug 2009 o 11:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tento týždeň nemôžem, ale budúci týždeň by sme mohli niečo spáchať a teda v parku to by bolo fajn, moa aj ja bývam pri parku, možno sme susedky :wink:
baby stará partia aj vy sa ozvite sa kedy môžete???
25. aug 2009 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez skor buduci tyzden :wink: streda-piatok :slight_smile:

lemge kedy mate rocik?
27. aug 2009 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudi,3.9mame rocik.aj vy cochvila :slight_smile: ako to ubehlo.tento vikend robime oslavu s priatelmi,a buduci s rodinou.ak sa spravi nejake stretko buduci tyzden,pokusime sa prist :slight_smile:
27. aug 2009 o 23:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby tak ako to vidite tento tyzden??? Date nejake stretko??? Kedy kde??? Mozem sa pridat??,
31. aug 2009 o 12:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, my mozeme aj tento tyzden vo stvrtok poobede, alebo buduci tyzden, tak sa dohodnite na case napr. v stredu a my sa pridame, len dajte vediet kedy a kde... pekny den vsetkym...
31. aug 2009 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak streda by mne celkom vyhovovala,štvrtok veľmi nie.
31. aug 2009 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Eimiki tak zajtra v priebehu dna daj vediet kedy pojdete von a kde budete, pripadne nejake poznavacie znamenie ako ta spoznam (napr. farbu kocika ...) ak si to stihnem dostatocne skoro precitat tak dobehnem aj ja. Mozno zistime ze sme ozaj susedky:slight_smile: budem sa tesit. pa pa
1. sep 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moa ja presne neviem kedy tam budem v parku, ale teraz sme sa vrátili zo štrkovca,tak v parku asi až tak neskôr okolo piatej možno budeme.Ja mám kočík čierny.Príde ešte niekto?
2. sep 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Oki. aspon nebude tak teplo. Tak o piatej pri fontane? ja neviem cii este niekto pride. Baby halooo pridate sa???
2. sep 2009 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moa ja neviem či s to stiheš prečítať ale my sme boli už teraz von amalý ma teplotu, tak sme boli len chviľku, nechce mi byť ani v kočíku
2. sep 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nevadi...hlavne sa drzte a rychlo sa vyliecte :slight_smile:
2. sep 2009 o 20:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moa to máme zo zúbkov, neviem posledné dni nás poriadne trápia :frowning2: .ja chodím skoro každý deň do parku, tak hádam niekedy aj natrafíme na seba.A aký máš ty kočík? keby náhodou... :wink:
3. sep 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam cerveny. budes to mat jednoduchsie ako ja lebo v parku su same cierne :slight_smile: tak ma potom drgni
3. sep 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale aj červených tam chodí veľa, napíš typ to možno skôr budem vedieť :wink: ja mám športový casualplay S4 trojkolku :wink: Ty máš ešte hlboký?
4. sep 2009 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak kedy bude to slubovane stretko? tento tyzden? kam pojdeme, ak bude skaredo? nieco vymyslime :grinning:
5. sep 2009 o 21:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, nam padla siet tak preto pisem az teraz. Bola by som rada keby sme nieco tento tyzden vymysleli. dajte nejaky navrh
6. sep 2009 o 15:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som tiez z ruzinova a rada by som sa pridala ku spolocnemu kocikovaniu, ak by to slo, tak niekedy doobeda resp. okolo obeda pocas pracovneho tyzdna.
6. sep 2009 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak čo teda streda? komu vyhovuje?
7. sep 2009 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, nam streda vyhovuje...
7. sep 2009 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
streda je super :slight_smile:
7. sep 2009 o 12:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok taksuper ešte hodinu, komu aká vyhouje?
7. sep 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to myslite tuto stredu? sakris babule, musime sa dohodnut aspon tyzden dopredu, aspon so mnou, ja som uz do buducej stredy obsadena :unamused: :unamused: tak si to uzite, ked to bude tuto a potom sa dohodneme
7. sep 2009 o 20:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Claudi túto, škoda už som chcela vidieť Ľubka ako bežká... :wink:
7. sep 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najviac nam vyhovuje doobeda medzi 9. a 12. alebo poobede po 15.-16.h. vy sa dohodnite, my sa nejak prisposobime... a kde? pri fontane v parku?
8. sep 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vyhovuje nejak okolo 11.30 , lebo predtým mi malý väčšinou spí a tebe moa kedy vyhovuje?
8. sep 2009 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne maly papa kazdy den inak. este nema rezim. tak mne je jedno kedy, ja ho v pohode nakrmim aj skor a mozme ist. vy sa dohodnite.
8. sep 2009 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak piatok3 okolo tej 11tej???Môže byť?
8. sep 2009 o 13:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok