Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

eimiky
24. aug 2009

ahoj moa27 občas sa stretávame najskôr na štrkovci alebo v parku A.Hlinku? odkial si ty, z ktorej časti? a aké máš staré bábo?

lemge
24. aug 2009

ahojte,aj ja sa rada pridam.my sme z posne,a v stredu by sme sa hadam aj zatulali do parku 🙂 ak niekto pojde.... 🙂

moa27
25. aug 2009

ja byvam blizko pri parku. moj maly ma 3 mesiace. tak dajte vediet kedy a kde sa stretavate 🙂

eimiky
25. aug 2009

Ja tento týždeň nemôžem, ale budúci týždeň by sme mohli niečo spáchať a teda v parku to by bolo fajn, moa aj ja bývam pri parku, možno sme susedky 😉
baby stará partia aj vy sa ozvite sa kedy môžete???

claudinka
27. aug 2009

ja tiez skor buduci tyzden 😉 streda-piatok 🙂

lemge kedy mate rocik?

lemge
27. aug 2009

claudi,3.9mame rocik.aj vy cochvila 🙂 ako to ubehlo.tento vikend robime oslavu s priatelmi,a buduci s rodinou.ak sa spravi nejake stretko buduci tyzden,pokusime sa prist 🙂

moa27
31. aug 2009

Caute baby tak ako to vidite tento tyzden??? Date nejake stretko??? Kedy kde??? Mozem sa pridat??,

piatok3
31. aug 2009

cawte, my mozeme aj tento tyzden vo stvrtok poobede, alebo buduci tyzden, tak sa dohodnite na case napr. v stredu a my sa pridame, len dajte vediet kedy a kde... pekny den vsetkym...

eimiky
31. aug 2009

Tak streda by mne celkom vyhovovala,štvrtok veľmi nie.

moa27
1. sep 2009

Eimiki tak zajtra v priebehu dna daj vediet kedy pojdete von a kde budete, pripadne nejake poznavacie znamenie ako ta spoznam (napr. farbu kocika ...) ak si to stihnem dostatocne skoro precitat tak dobehnem aj ja. Mozno zistime ze sme ozaj susedky🙂 budem sa tesit. pa pa

eimiky
2. sep 2009

Moa ja presne neviem kedy tam budem v parku, ale teraz sme sa vrátili zo štrkovca,tak v parku asi až tak neskôr okolo piatej možno budeme.Ja mám kočík čierny.Príde ešte niekto?

moa27
2. sep 2009

Oki. aspon nebude tak teplo. Tak o piatej pri fontane? ja neviem cii este niekto pride. Baby halooo pridate sa???

eimiky
2. sep 2009

Moa ja neviem či s to stiheš prečítať ale my sme boli už teraz von amalý ma teplotu, tak sme boli len chviľku, nechce mi byť ani v kočíku

moa27
2. sep 2009

Nevadi...hlavne sa drzte a rychlo sa vyliecte 🙂

eimiky
3. sep 2009

moa to máme zo zúbkov, neviem posledné dni nás poriadne trápia ☹ .ja chodím skoro každý deň do parku, tak hádam niekedy aj natrafíme na seba.A aký máš ty kočík? keby náhodou... 😉

moa27
3. sep 2009

ja mam cerveny. budes to mat jednoduchsie ako ja lebo v parku su same cierne 🙂 tak ma potom drgni

eimiky
4. sep 2009

no ale aj červených tam chodí veľa, napíš typ to možno skôr budem vedieť 😉 ja mám športový casualplay S4 trojkolku 😉 Ty máš ešte hlboký?

claudinka
5. sep 2009

tak kedy bude to slubovane stretko? tento tyzden? kam pojdeme, ak bude skaredo? nieco vymyslime 😀

moa27
6. sep 2009

caute baby, nam padla siet tak preto pisem az teraz. Bola by som rada keby sme nieco tento tyzden vymysleli. dajte nejaky navrh

toris
6. sep 2009

ahojte, som tiez z ruzinova a rada by som sa pridala ku spolocnemu kocikovaniu, ak by to slo, tak niekedy doobeda resp. okolo obeda pocas pracovneho tyzdna.

eimiky
7. sep 2009

tak čo teda streda? komu vyhovuje?

piatok3
7. sep 2009

ahojte, nam streda vyhovuje...

moa27
7. sep 2009

streda je super 🙂

eimiky
7. sep 2009

ok taksuper ešte hodinu, komu aká vyhouje?

claudinka
7. sep 2009

a to myslite tuto stredu? sakris babule, musime sa dohodnut aspon tyzden dopredu, aspon so mnou, ja som uz do buducej stredy obsadena 😒 😒 tak si to uzite, ked to bude tuto a potom sa dohodneme

eimiky
7. sep 2009

no Claudi túto, škoda už som chcela vidieť Ľubka ako bežká... 😉

piatok3
8. sep 2009

najviac nam vyhovuje doobeda medzi 9. a 12. alebo poobede po 15.-16.h. vy sa dohodnite, my sa nejak prisposobime... a kde? pri fontane v parku?

eimiky
8. sep 2009

mne vyhovuje nejak okolo 11.30 , lebo predtým mi malý väčšinou spí a tebe moa kedy vyhovuje?

moa27
8. sep 2009

mne maly papa kazdy den inak. este nema rezim. tak mne je jedno kedy, ja ho v pohode nakrmim aj skor a mozme ist. vy sa dohodnite.

eimiky
8. sep 2009

Tak piatok3 okolo tej 11tej???Môže byť?