Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

natalii6
19. nov 2009

lemge..ano je tam ihrisko a ta cinska restika je na opacnej strane od ihriska..tak sa na teba tesime

natalii6
21. nov 2009

caute lamage a piatok 3...ako travite vikend? my sme boli dneska v Ruzinove na tych Ruzinovskych zabyjackovych dnoch 😉 peknu nedelu Vam zelam

lemge
22. nov 2009

cau natali.my sme boli vcera na narod.oslave neterke 🙂 danielka bola unesena -mali tam ziveho zajaca.aj tam bol nejaky kulturny program na tych hodoch?dnes som s malou sama -hrozne pocasie je. 😒 manzel je v praci...

natalii6
22. nov 2009

ahoj lamge:ano hrala tam ziva hudba ale kedze to bolo pod plachtov tak tam bol velky hluk a maly sa zobudil tak muzicek sa snim isiel prechadzat lebo ja som stala v rade na masove vyrobky(vyse pol hodky) 😠 uz mi aj zima bola...moj muzicek ide do prace az vecer a mas pravdu pocasko je pod psa tak dneska budeme radsej doma 😉 super ze ste sa zabavali 😉

natalii6
22. nov 2009

☹ 😉 😉 😉 😉 😉 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝 😝 😝 😝 😝

natalii6
22. nov 2009

tie smailiky to nie su odomna ale moj manzel sa nudi 😠 a kym som ktrmila maleho tak mi tu robi sarapatu 😀

natalii6
24. nov 2009

Caute zieky 🙂 ako sa mi mate? ja som bola vcera kocikovat z jednou mamickou v medickej a dnes sa chystam do toho materskeho centra Presporkovo 😉 kedy dame stretko?pekny den zelame aj z Davidkom 😲

piatok3
27. nov 2009

ahojte, tiez sme boli trochu rozlietane, ale buduci tyzden si najdeme cas na stretko... kedy? utorok alebo streda doobeda? prijemny vikend vsetkym....

eimiky
27. nov 2009

aj ja sa pridám ak sa bude dať... 😉

lemge
27. nov 2009

ahojte baby,my v pondelok cestujeme na tyzden k babine.mikulasovat 🙂 my sa pridame potom nabuduce.
natali ako bolo v tom presporkove?ja som aj chcela ist vo stvrtok do tej hojdany ale ked bolo take pekne pocasie boli sme radsej vonku s malou.

natalii6
29. nov 2009

ahojte...ja mozem prist okrem stvrtka hocikedy 😉

piatok3
30. nov 2009

ahojte, tak co dame stredu o 10.h na strkovci ako minule?
komu to este vyhovuje? pekny den vsetkym... 🙂

natalii6
30. nov 2009

ahoj..tak ja sa v stredu pridavam o 10h tam kde minule..pekny dnik

barbisha
8. dec 2009

podte s nami cvicit od noveho roka 🙂 do miracle na nitrianskej, je to pri mileticke.nove kurzy pre rok 2010 su uz pridane ;)

natalii6
8. dec 2009

ahoj piatok a lemge ak by bolo vo stvrtok dobre pocasie tak by sme mohli dat stretko 😉 😉

piatok3
9. dec 2009

ahoj, ja tento stvrtok nemozem... sorry...co takto v pondelok?? inak pekny vecer...

lemge
9. dec 2009

ahojte.no mne tiez skor pondelok.uvidime ako bude pocasie.len ja uz musim rozmyslat ako malu zabavit,ked mi v kociku neobsedi 😀

eimiky
9. dec 2009

lemge ved prave,ja mam to iste,preto sa na kocikovanie nehlasim 😖

natalii6
9. dec 2009

Ahojte..kedze ste sa neozyvali tak som si spravila iny plan ale ked v pondelok bude dobre pocasie a nic mi do toho nepride tak ok tak ako vzdy o 10h 😉 a eimiky mohla by si prist aj ty aby som videla ako ste narastli a tak 🙂 pekny vecer ci uz skor noc 😀

lemge
9. dec 2009

ja uz to vidim skor na nejake materske centrum ,niekedy sa mozme vsetky dohodnut a niekam ist 😉 ale ak sa v pondelok niekde stretneme ako minule ,a nebude moc zima,tak aby sa mohla moja krpata napr.trochu na hojdacke pohupat.pridem.no len co som pozerala pocasie-ze 0 az -2°C 😅 brrrrr.uvidime.dobru noc

lemge
9. dec 2009

natali ty si tu?ahoooj

natalii6
9. dec 2009

ahoj..aj som aj nie..citala som si konecne casaky co mi muzicek nosi z prace..ako sa mate?

eimiky
10. dec 2009

no mohli by sme aj do MC ale ja tu už budem asi najskôr až po sviatkoch,ideme k našim.Natalii aj ja by som vás už rada videla, tak hádam sa to niekedy ešte podarí.papa

claudinka
12. dec 2009

este furt ste sa nestretli? odpadnem 😀 tak to vidiim po sviatkoch 😉

paola.o1
13. dec 2009

😉 ked sa konecne dohodnete, plesknite to sem verejne, nech sa mozme aj my zucastnit🙂

claudinka
13. dec 2009

😀 😀 paoliiii 😀 musime stihnut do februara, lebo eimiky sa stahuje do prievidze 😝

piatok3
13. dec 2009

ahojte, vidim, ze sa to tu rozbehlo... do toho mc sa pridavame, ale az v januari, ked sa vratime do ba...
zajtra o 10. tam, kde vzdy, ak vam nevadi, ze je vonku strasna zima... dnes mi takmer zamrzli ruky v rukaviciach, ale my zas nevydrzime doma a musime von aspon raz denne... tak pekny vecer vsetkym...

natalii6
13. dec 2009

Ahojte...ak sa nic nezmeni tak zajtra pridem ale az tak 10:15😉 dufam ze bude pekne nasnezene 🙂

lemge
13. dec 2009

baby, kde ako vzdy?na strkovci?pri cinskej?napiste kde presne.je sa budem snazit prist,mala sa teraz zobudza rano ako kedy,neviem kedy sa prebudi??ak to budem stihat, dojdem.

piatok3
14. dec 2009

dobre rano, tam pri tom domceku pri cinskej ako minule.... budeme tam o 10.15... pekny den, ostatnym...