• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

26. mája 2017 
ja som bola vonku aj s malym a celkom to uslo a musela som ist si dat potvrdit papier na plavanie a isla som si aj pre vysledky a povedali mi ze ma maly alergiu na mlieko :frowning2: tak teraz musim vylucit vsetko kde je mlieko ma ide :angry:a ja mam doma nakupenych jogurtov a kasi a teraz som akoze vyhodila peniaze do luftu :angry:no ale co uz idem kupit sojove vyrobky :wink:
28. jan 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
natali vsak popredavaj :wink:
28. jan 2010 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte :slight_smile: , je tu niekto z okolia kúpaliska Delfín?
31. jan 2010 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, to s tou alergiou je hrozna smola a ako sa to prejavovalo predtym, nez na to prisli doktori? my sme s jogurtami prave zacali a zatial sare velmi nechutia :frowning2: so zimou bojujeme statocne a chodime von kazdy den...
v utorok sa chystame do mc hojdana, neprida sa niekto? pekny vecer....
31. jan 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ked sa stretneme potom ti poviem lebo mam okolo toho vela nezrovnalosti a skoro nijaka informovanost tak som is vela toho nasla na nete a tak idem zajtra k doktorovi na hodinu otazok a odpovedi :grinning: ...a do hojdany v utorok nemozem lebo ideme konecne na to plavanie ibaze by ste isli az v stredu :wink: idem spat lebo som vyradena Davidko je dneska od 4 rana hore a je stale mrzuty proste mam to hekticke :angry:
31. jan 2010 o 20:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte nechces sa nejakej ist zajtra kocikovat na strkovec? :wink:
2. feb 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry, az teraz som sa dostala na net, ale dnes sme aj tak kempovali doma... vcera som bola v tom mc a sare sa pacilo, tak asi pojdeme aj v piatok doobeda. nepridate sa? zajtra asi nic, ze? predpokladam, ze plavate. ako to ide davidkovi?
3. feb 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok3: ahoj..aj my sme boli dneska cely den doma..uvidim ako bude ale mozno pojdeme...Davidko najprv bol v pohode ale potom bol nejaky uplakany tak hadam zajtra bude dobre..a o kolkej si isla do tej hojdany?
3. feb 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, vraj ma byt dnes polojasno, ale neviem kde... kedze vonku je taka hnusna hmla, ze sa mi tam nechce ist... v mc sme boli v utorok po 16.h a bolo tam pokojne, len par deti, ziadny natresk, tak uvidime v piatok okolo 10.h... tak vesele kupanie a pekny den!
4. feb 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok3:ahoj ja ti rano dam vediet ci pojdem ok :wink:
4. feb 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko, navsteva mc sa presuva na buduci tyzden... nieco na saru zas lezie, tak uvidime, aky bude vikend... majte sa krasne!
5. feb 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute ruzinovcanky, ja chodim tiez na strkovec skoro kazdy den... by som sa k vam pridala v utorok, alebo stvrtok, mame modry kocik, teutoniu. a von chodime okolo stvrtej poobede. :slight_smile:
a v piatok ideme do MC domcek (pri polus), budem tam robit prezentaciu latkovych plienok.
tu je viac info, dojdite sa kuknut. :slight_smile:
http://www.latkovky.sk/index.php?akcia=prezentacie&PHPSESSID=0522f8508729b63ad939995aea4922f6
7. feb 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok3:ahoj..dufam ze je uz Sare lepsie..vcera sme boli na strkovci aj som ta vykukala ale nic tak sme sa poprechadzali a isli domov..kedy dame stretko?(okrem utorka a stvrtka) :wink:
7. feb 2010 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak az teraz na nete :unamused: sara uz je zas ok, zvlastna choroba, trvala jeden den, ale dobre, nestazujem sa... :slight_smile: na strkovci sme neboli ani nepamatam, mozno zajtra poobede... stretneme sa? znovu sa chystame do hojdany, vo stvrtok alebo piatok doobeda... pridate sa?
9. feb 2010 o 18:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cawte, tak v piatok doobeda bolo v hojdane fajn, a kedze ma zacat prsat, asi si to tento tyzden zopakujeme... no zajtra sa chystame doobeda na prechadzku k strkovcu poratat labute, tak kto chce, si nas tam najde... (ciernobiely bodkovany perego) inak sara skusa prve kroky, ako sa dari davidkovi? pekny vecer!
16. feb 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj...este som daka rozospata lebo som ti isla pisat ze uvidim ci sa mi bude chciet poobede ist von a kuknem lepsie a ono je to doobeda :grinning: :grinning: ..tak to pojdeme lebo mam tadial cestu ..davidko je ok len je lenivy nechodi a ani zubu este nema :unamused:
17. feb 2010 o 06:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok3:chcela som prist ale rozbolelo ma brucho tak ideme obaja spat :unamused: tak na buduce
17. feb 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
piatok3:ahoj bola si kocikovat? lebo ja som predsa len isla ale prisla som tam pred 11h a teba som nikde nevidela..a som rada ze Sara robi take pokroky :wink:
17. feb 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, bola som kocikovat, ale dala som si len jedno koliecko okolo jazera a sli sme domov, tak sme sa asi minuli... dnes sme boli zas v centre, sara je tam vzdy najmensia a vobec sa neboji... buduci tyzden sa urcite musime stretnut! pozrieme predpoved pocasia a v nedelu to naplanujeme... zatial pekny vikend!
19. feb 2010 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joooj, ale bolo dnes krasne! navrhujem stretko na strkovci v utorok poobede okolo 15.30 alebo streda/stvrtok doobeda okolo 10.30, tak si vyberte a pridajte sa... hadam toto pocko vydrzi... dost bolo snehu a zimy!!!!!!!!
21. feb 2010 o 18:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...mozem sa aj ja niekedy pridat? my sme sice z prievozu, ale na strkovec to mame 10 min busom...
21. feb 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kathynka kolko ma tvoje babenko? :grinning: kde v prievoze byvas?
22. feb 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som isla napisat ci nietko nepojde zajtra poobede na strkovec ale piatok ma predbehla..tak my sa pridame okolo tej 15:30 :wink:
22. feb 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
claudinka...v stredu ma 5 mesiacov a v Prievoze sme na Farebnej ulici...
22. feb 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej tak malilinkate babenko :dizzy_face: :dizzy_face: mne byvaju svokrovci pri Lidli
22. feb 2010 o 19:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to sme hned tam blizko... :slight_smile:
23. feb 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sa ospravedlnujeme, ale vcera sme boli na ockovani a sara to velmi zle znasala... dostala teplotu, plakala, vracala atd., tak sme museli ostat doma. nejaky nahradny termin prechadzky?
24. feb 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto chodi pravidelne na strkovec?
25. mar 2010 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ja chodim casto na strkovec
25. mar 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte tiez chodim na strkovec dost casto :slight_smile:
26. mar 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok