Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

mortis
28. apr 2010

...my tiez chodievame vacsinou poobede dakedy az o 3-4 🙂

martapn
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
piatok3
30. apr 2010

cawte, tak skusime dopredu navrhnut 2 terminy a hadam nam to vyjde... co tak v utorok poobede okolo 15.-16.h a vo stvrtok doobeda okolo10.-11.h? komu ako vyhovuje... a miesto? neviem, pri hojdackach na strkovci? v parku pri velkej fontane? rozhodnite a pridajte sa.... inak, mortis, moja dcerka ma 13 mesiacov a ja 30 a nieco... tak sa na vas tesime!!! pekny vikend!

natalii6
2. máj 2010

ahojte...ja sa pridam v utorok o tej 15h pri hupackach na strkovci a potom mozeme ist aj inam 🙂

natalii6
3. máj 2010

Piatok prepac ale zabudla som ze uz som sa dohodla s kamoskou na zajtra tak ja by som prisla v ten stvrtok ale ak by si mohla tak streda by nebola do obeda zla ja budem v stredu tiez na strkovci okolo tej 10 pri hupackach 🙂 ak niektora z vas chce moze sa pridat

amanra
3. máj 2010

ja by som mohla v utorok (zajtra) ale az okolo 16stej, bude tam niekto?

piatok3
4. máj 2010

cawte, skoda, ze som sa nedostala skor na net, boli sme na strkovci skoro do 17. , na hojdackach, zmrzke i v piesku.. zajtra nemozeme, ale vo stvrtok okolo 10.h by nam to mohlo vyjst, ak nebude prsat... co poviete?

amanra
24. máj 2010

caute, co takto vo stvrtok(27.5) poobede?

mici1979
26. nov 2010

Ahojte hladám kamošku na kočíkovanie, ja som z prievozu a mám 3 mesačného synčeka.

kathynka
26. nov 2010

@mici1979 ahoj, aj my sme z prievozu, aj ked yoan je uz o nieco starsi, ale prechadzky v kociku ma stale rad...kde presne byvate? my blizko skolky....

laerke
30. nov 2010

Ahojte damy. My sme sice este v brusku, no.. Stale som sama doma a bola by som rada keby som mala niekoho na porozpravanie sa, pripadne caj a tak... Ja som z Ostredkov 🙂

andrejka1979
13. dec 2010

Ahojte. Rada by som sa tiez pridala ku kocikovaniu s Matusom. Sme z Ostredkov a brazdime s kocikom cele okolie... Uz to cele pozname......

vera293
15. dec 2010

@andrejka1979 ahoj a kedy chodievate na prechadzky,my tiez chodievame na ostredky a okolie a uz sa nudime sami 🙂

ivanulienka81
15. dec 2010

a je tu niekto kto brazdi Travniky?

andrejka1979
15. dec 2010

@vera293 Ahoj. Vacsinou nam to vychadza niekedy medzi 1 az 4 na dve hodiny, zavisi ako Matus papa. A co vy??

vera293
16. dec 2010

@andrejka1979 my sme uz o jednej napapany tak mozme vyrazit 🙂

andrejka1979
16. dec 2010

Ahoj, si este tam?? chystate sa aj dnes? ked je tak zima?? my budeme jest pred 12,ale okolo jednej -pol druhej by sme sa niekde mohli stretnut.. a chvilu spolu kocikovat...co ty na to??

wladymyra
2. jan 2011

Ahojte, dievcata. Je tu niekto z Niv, kto by chcel malu 4,5 mesacnu kamaratku a jej maminu na kocikovanie? 🙂 Byvame blizko Apollo bizniska.

natashkaa
13. jan 2011

Ahojte mozem sa pridat? ja som v podstate z Ruzinova babku mam na Šalviovej, a maminu na MArtinčekovej. Ale prestahovali sme sa do Bernolakova ☹ ☹ ☹ ☹ chcem sa mooc vratit... kedze som pojazdna cez tyzden velmi casto chodievam k babke aj mame ale prechadzame sa sami. Chodievam aj do parku A. Hlinku aj na Strkovec....kade tade

kathynka
14. jan 2011

@natashkaa ahoj...my sme z prievozu...sem-tam chodime aj do parku a.hlinku aj na strkovec, alebo len tak po prievoze, alebo k dunaju pri eurovey alebo do centra...proste kade-tade 🙂 tak ak by si chcela, tak sa kludne ozvi, pozeram, ze chalani su v rovnakom veku 🙂

luly13
15. jan 2011

aj my by sme sa pridali. sme zo strkovca. len nas krpec je zatial kociarovy typ. tak neviem, ci by sme vasim chodiacim drobcom stacili. a kocikujem okolo jedenastej do cca jednej 😉

kathynka
16. jan 2011

@luly13 yoan sice chodi, ale na prechadzky chodime stale s kocikom a vydrzi tam cely cas, takze toho sa ja nebojim 🙂

sslivkaa
29. apr 2011

Ahojte hladam niekoho na kocikovanie. Mam mesacnu dcerku a sme z ostredkov, najde sa niekto ??????

seminkads
30. máj 2011

@sslivkaa ahoj,ja sice nie som z BA,ale obcas by som tam skocila,tu totiz nikoho nemam,ako to mas daleko do ruzinova?

sslivkaa
30. máj 2011

@seminkads ja som z Ruzinova. Mozeme sa dohodnut na spolocnom kocikovani. Ty si odkial?

seminkads
30. máj 2011

@sslivkaa z okresu DS,do BA to mam tak 45min.cesty,ale v tom by nebol preblem ak by si obcas chcela,kedze pochadzam z daleka,tak tu nikoho nepoznam,mnam len jednu kamosku v Petrzalke s ktorou obcas chodime von,takze ak si nikoho nenajdes a budes mat zaujem budem rada,aj to sem tam pomoze,pokial nikoho nemas.

sslivkaa
2. jún 2011

@seminkads mozeme sa stretnut. ked budes v ruzinove tak daj vediet a stretneme sa.

angello11
29. jún 2011

Ahojte, som z oblasti Pošeň (kocka) a hľadám niekoho na spoločné kočíkovanie. Mám 3. mesačnú dcérku a všetky kamošky bývajú mimo Ružinova. Budem rada, ak sa niekto ku mne pridá 🙂 .

ccit
4. júl 2011

Ahojte, som z Pazitkovej ulice a hladam kamosku na kocikovanie...

ivanulienka81
5. júl 2011

@ccit Ahoj, my sme z Rumancekovej. Ake mas stare deticky?