Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

claudinka
1. okt 2009

nevadi 😀 tak to nechame na dalsi tyzden 😉

paola.o1
7. okt 2009

caute zenske. bola som na vikend v BA, ale ani som vam nepisala, lebo v piatok u mna zakotvila kamoska a zdvihla sa az na druhy den rano a v sobotu som isla do divadla na cinohru. tak som sa smiala, az mi gombik na gatoch uletel.... zeny tak vam zavidim, moj krpec nie a nie sa rozbehnut. tento vikend mame oslavu, ale ten dalsi dojdem, tak ked nebude prsat mohli by sme niekam vybehnut, co vy na to?

claudinka
8. okt 2009

mohli by sme.. ja som zase schudla a vsetko mi je velke 😒

paola.o1
13. okt 2009

co sa mracis, ved to je dobra sprava! fuj zeny tak sa ochladilo, uz mate kupene fusaky? ja neviem aky mam kupit, bola som v obchodaku, ale mali ich tam tolko ze som sa nevedela rozhodnut, tak som nekupila nic.

claudinka
14. okt 2009

ja mam fusak aj nanoznik, ale nehodi sa to na moj kocik 😀 😀 tak bude musiet svokor nieco zmajstrovat 😵 😵

lemge
14. okt 2009

ahojte babule,dlho som sa tu neukazala..claudi,co by ja za to dala,zhodit dake kileckaaa 🙂
no inac to pocasie hruuuza-my tak akurat pred dom popod okna teraz.
krpata sa jeduje na svooju zimnu bundu-je v nej ako medvedik 😀 tazko sa jej drzi rovnovaha-a este ten vietor do toho 😀

claudinka
16. okt 2009

asi tak, tiez nevieme naobliekani chodit, furt len pada chudacik.. my chodime iba do materskeho centra a spat, alebo ku nejakej kamoske a spat domov 🙂

eimiky
18. okt 2009

Ahojte, nemala som týždeň net tak som tu nebola.Mz zas máme soplíky, nejak sa toho nemôžme zbaviť.Paola ja mám originál fusak ku kočíku a dá sa dole pri nožičkách rozopnúť ak budeme mať topánočky.

claudinka
18. okt 2009

ja nemam original, ale hlavne, ze nejaky mam 😀 😀 ktovie, ci ho budeme potrebovat, nanoznik urcite, ale fusak - to nevidim velmi ruzovo.. uz teraz maleho dost obliekam a ked bude vonku vystrajat, aj tak ho budem musiet vybrat, aby chodil.. no sak uvidime

eimiky
18. okt 2009

Claudi ja nemám nánožník, ale ani by som ho tam nenasačkovala, lebo on je pripnutý tak natesno, s fusakom som už bola na skúšobnej jazde a zatial ok, aj som ho vyberala von a stačilo mi len jeden zips odopnúť, ale záleží asi od veľkosti a funkčnosti fusaku.Ak máš teplý nánožník, tak ten ti možno postačí 😉

claudinka
21. okt 2009

tak ja uz mam funkcny aj nanoznik aj fusak, dedo spravil, aby pasovalo 🙂 🙂

natalii6
28. okt 2009

ahojte mamicky...dufam ze si na mna este spomeniete aj ked som tu uz dlhsie nebola...ako sa maju vasi drobci a co mate nove? 😉

eimiky
28. okt 2009

ahoj Natalia, my sa máme fajn a čo vy ako sa máte? chodíš na štrkovec?

claudinka
29. okt 2009

my sa tiez mame fajn, trosku nas trapia furt zubky, ale koho nie 😀 😀

natalii6
29. okt 2009

ahojte babenky...my sa mame tiez dobre..Davidko este zubky nema ☹ ale zato slinta a pcha si vsetko do ust ale to uz dlhsiu dobu a stale nic tak len cakame a cakame 🙂 zatial este ani nelozi ale uz skoro mesiac co sedi a pekne vie uz stat s pomocou..uz bol aj raz chory ☹ ..na strkovec obcas idem aj som ta tam vzyerala ci ta nerstretnem

claudinka:a kolko uz mate zubkov?

eimiky:a vy ako zo zubkami?uz aj chodite?

eimiky
29. okt 2009

zúkov máme 6,posledný bola fuška ale už je vonku.Už bežkáme zo 2 mesiace.ja na štrkovec chodievam teraz už menej ale keď ide aj kamoška tak idem,samej sa mi moc nechce.Tak Davidko už pekne narástol...
Claudi ty sa už stahuješ, že? Mňa to tiež čaká asi...

paola.o1
30. okt 2009

caute zeny. tak som fusak zohnala, ale nevyuzivame zatial, oskar ma nejaku bacilu, tak sme zase na antibiotikach. tak snad budem moct prist na ten dalsi vikend. a kam sa vsetky stahujete? co sa tam deje? co sa blava evakuuje🙂 ?

eimiky
31. okt 2009

paola ahoooj,
my ideme do Pd, manžel dostal dobru ponuku na spoluprácu, navyše je to čo chcel vždy robiť, tak ja sa prispôsobim.Ja tam mám rodičov tak budú baviť.Vypadá to , že už od januára sťahujeme.Ale baby však ak pôjdete do zoo alebo niekde poblíž PD,tak sa stavíte aspon na kafé u mňa no nie?
Aj Tobi bol chorý, ale už je to hádam ok.

natalii6
2. nov 2009

caute mamicky...ako ste stravili vik?..ja som upratovala lebo prerabme obyvacku tak je cely byt hore nohami 😒 este nieco dneska maju dokoncit a potom tom to uz bude ok.

eimiky...a kedy ta caka to stahovanie do PB?....ked pojdeme niekedy do PB sa mozno aj stretneme 😉

este ma napadlo nebola niektora z Vas niekedy v materskom centre?rozmyslam ci do nejakeho nezajdem..nemate nejake info?

eimiky
3. nov 2009

Natali my sa stahujeme do PD nie do PB.Ale ak si dobre pamatam,ty mas muza prievidzana.ja som v centre nebola,ale tiez zvazujem to na HABURSKEJ.To je v Ruzinove.

natalii6
3. nov 2009

eimiky...prepac to bola tlacova chyba 😀 ano moj muzicek je z PD...nevedela som ze na haburskej je nejake materske centrum,viem ze je jedno v meste na Greslingovej..ja asi pojdem na buduci tyzden do toho centa lebo vidim ze ked Davidko vidi ine deti tak si ich velmi vsima a robi mu to radost a nech neni len so mnou ale nech si zvyka aj na inych...a kde na Haburskej je to centrum lebo na nete som nijake centrum na haburskej nevydela

eimiky
4. nov 2009

Mc hojdana sa to vola,daj do google a najde ti to.aj my sme radi s inymi detmi,ale my zas mame sopliky.ach jaj.uz 3 krat po sebe.

natalii6
4. nov 2009

eimiky...dik za info..pozrela som ale nepisu tam ci tam mozu prist aj deticky co este nechodia alebo co ja viem o materskom centre na tej Greslingovej tak tam mozu ale pojdem sa tam spytat...a este sa ideme prihlasit na plavanie tak sa uz tesim lebo maly miluje vodu

piatok3
15. nov 2009

caute, zienky,
dlhsie sme tu neboli... nedame buduci tyzden nejaku spolocnu prechadzku? tato jesen je tak otupna...
peknu nedelu!!! 🙂

paola.o1
15. nov 2009

cauko, ja pridem az na ten dalsi vikend, skoda! ale keby vydrzalo pocko tak by sme mohli ist nie?

natalii6
15. nov 2009

Ahoj piatok...ja ak by si chcela by som aj mohla 😉

piatok3
18. nov 2009

ahoj, az teraz som sa dostala na net, takze doobeda alebo poobede? zajtra alebo v piatok? nam to viac vyhovuje rano okolo 10.h, mala je viac v pohode... a kde, v hlinkovom parku pri fontane alebo az na strkovci? daj vediet....

natalii6
18. nov 2009

Ahoj..zajtra to neide idem do poradne ale v Piatok by sa to dalo o tej 10h a bolo by to na strkovci

piatok3
19. nov 2009

ahoj, super...tak v piatok o 10.h na strkovci pri tom drevenom domceku nedaleko cinskej restiky? mam cierny kociar s bielymi bodkami....ak sa chcete este niektora pridat, budete tam...pekny den!

lemge
19. nov 2009

baby ja by som prisla.tam je aj ihrisko ,nemylim sa?a ta cinska restika je blizko jazera??ja mam tyrkysovu buginu 🙂