Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

natalii6
28. jan 2010

ja som bola vonku aj s malym a celkom to uslo a musela som ist si dat potvrdit papier na plavanie a isla som si aj pre vysledky a povedali mi ze ma maly alergiu na mlieko ☹ tak teraz musim vylucit vsetko kde je mlieko ma ide 😠a ja mam doma nakupenych jogurtov a kasi a teraz som akoze vyhodila peniaze do luftu 😠no ale co uz idem kupit sojove vyrobky 😉

claudinka
28. jan 2010

natali vsak popredavaj 😉

byggyt
31. jan 2010

Ahojte 🙂 , je tu niekto z okolia kúpaliska Delfín?

piatok3
31. jan 2010

ahojte, to s tou alergiou je hrozna smola a ako sa to prejavovalo predtym, nez na to prisli doktori? my sme s jogurtami prave zacali a zatial sare velmi nechutia ☹ so zimou bojujeme statocne a chodime von kazdy den...
v utorok sa chystame do mc hojdana, neprida sa niekto? pekny vecer....

natalii6
31. jan 2010

Ahoj ked sa stretneme potom ti poviem lebo mam okolo toho vela nezrovnalosti a skoro nijaka informovanost tak som is vela toho nasla na nete a tak idem zajtra k doktorovi na hodinu otazok a odpovedi 😀 ...a do hojdany v utorok nemozem lebo ideme konecne na to plavanie ibaze by ste isli az v stredu 😉 idem spat lebo som vyradena Davidko je dneska od 4 rana hore a je stale mrzuty proste mam to hekticke 😠

natalii6
2. feb 2010

Ahojte nechces sa nejakej ist zajtra kocikovat na strkovec? 😉

piatok3
3. feb 2010

sorry, az teraz som sa dostala na net, ale dnes sme aj tak kempovali doma... vcera som bola v tom mc a sare sa pacilo, tak asi pojdeme aj v piatok doobeda. nepridate sa? zajtra asi nic, ze? predpokladam, ze plavate. ako to ide davidkovi?

natalii6
3. feb 2010

piatok3: ahoj..aj my sme boli dneska cely den doma..uvidim ako bude ale mozno pojdeme...Davidko najprv bol v pohode ale potom bol nejaky uplakany tak hadam zajtra bude dobre..a o kolkej si isla do tej hojdany?

piatok3
4. feb 2010

dobre rano, vraj ma byt dnes polojasno, ale neviem kde... kedze vonku je taka hnusna hmla, ze sa mi tam nechce ist... v mc sme boli v utorok po 16.h a bolo tam pokojne, len par deti, ziadny natresk, tak uvidime v piatok okolo 10.h... tak vesele kupanie a pekny den!

natalii6
4. feb 2010

piatok3:ahoj ja ti rano dam vediet ci pojdem ok 😉

piatok3
5. feb 2010

dobre ranko, navsteva mc sa presuva na buduci tyzden... nieco na saru zas lezie, tak uvidime, aky bude vikend... majte sa krasne!

labutka
7. feb 2010

caute ruzinovcanky, ja chodim tiez na strkovec skoro kazdy den... by som sa k vam pridala v utorok, alebo stvrtok, mame modry kocik, teutoniu. a von chodime okolo stvrtej poobede. 🙂
a v piatok ideme do MC domcek (pri polus), budem tam robit prezentaciu latkovych plienok.
tu je viac info, dojdite sa kuknut. 🙂
http://www.latkovky.sk/index.php?akcia=prezenta...

natalii6
7. feb 2010

piatok3:ahoj..dufam ze je uz Sare lepsie..vcera sme boli na strkovci aj som ta vykukala ale nic tak sme sa poprechadzali a isli domov..kedy dame stretko?(okrem utorka a stvrtka) 😉

piatok3
9. feb 2010

ahojte, tak az teraz na nete 😒 sara uz je zas ok, zvlastna choroba, trvala jeden den, ale dobre, nestazujem sa... 🙂 na strkovci sme neboli ani nepamatam, mozno zajtra poobede... stretneme sa? znovu sa chystame do hojdany, vo stvrtok alebo piatok doobeda... pridate sa?

piatok3
16. feb 2010

cawte, tak v piatok doobeda bolo v hojdane fajn, a kedze ma zacat prsat, asi si to tento tyzden zopakujeme... no zajtra sa chystame doobeda na prechadzku k strkovcu poratat labute, tak kto chce, si nas tam najde... (ciernobiely bodkovany perego) inak sara skusa prve kroky, ako sa dari davidkovi? pekny vecer!

natalii6
17. feb 2010

Ahoj...este som daka rozospata lebo som ti isla pisat ze uvidim ci sa mi bude chciet poobede ist von a kuknem lepsie a ono je to doobeda 😀 😀 ..tak to pojdeme lebo mam tadial cestu ..davidko je ok len je lenivy nechodi a ani zubu este nema 😒

natalii6
17. feb 2010

piatok3:chcela som prist ale rozbolelo ma brucho tak ideme obaja spat 😒 tak na buduce

natalii6
17. feb 2010

piatok3:ahoj bola si kocikovat? lebo ja som predsa len isla ale prisla som tam pred 11h a teba som nikde nevidela..a som rada ze Sara robi take pokroky 😉

piatok3
19. feb 2010

ahoj, bola som kocikovat, ale dala som si len jedno koliecko okolo jazera a sli sme domov, tak sme sa asi minuli... dnes sme boli zas v centre, sara je tam vzdy najmensia a vobec sa neboji... buduci tyzden sa urcite musime stretnut! pozrieme predpoved pocasia a v nedelu to naplanujeme... zatial pekny vikend!

piatok3
21. feb 2010

joooj, ale bolo dnes krasne! navrhujem stretko na strkovci v utorok poobede okolo 15.30 alebo streda/stvrtok doobeda okolo 10.30, tak si vyberte a pridajte sa... hadam toto pocko vydrzi... dost bolo snehu a zimy!!!!!!!!

kathynka
21. feb 2010

ahojte...mozem sa aj ja niekedy pridat? my sme sice z prievozu, ale na strkovec to mame 10 min busom...

claudinka
22. feb 2010

kathynka kolko ma tvoje babenko? 😀 kde v prievoze byvas?

natalii6
22. feb 2010

prave som isla napisat ci nietko nepojde zajtra poobede na strkovec ale piatok ma predbehla..tak my sa pridame okolo tej 15:30 😉

kathynka
22. feb 2010

claudinka...v stredu ma 5 mesiacov a v Prievoze sme na Farebnej ulici...

claudinka
22. feb 2010

jeeej tak malilinkate babenko 😵 😵 mne byvaju svokrovci pri Lidli

kathynka
23. feb 2010

no to sme hned tam blizko... 🙂

piatok3
24. feb 2010

ahojte, my sa ospravedlnujeme, ale vcera sme boli na ockovani a sara to velmi zle znasala... dostala teplotu, plakala, vracala atd., tak sme museli ostat doma. nejaky nahradny termin prechadzky?

amanra
25. mar 2010

kto chodi pravidelne na strkovec?

natalii6
25. mar 2010

Ahoj ja chodim casto na strkovec

zuzankaro
26. mar 2010

ahojte tiez chodim na strkovec dost casto 🙂