Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

elvi00
24. nov 2011

my sme dnes boli doma,mala je chora ,az na buduci tyzden pojdeme von 😒 .

ivanulienka81
24. nov 2011

ahojte, tak my sme dnes boli od tej 14 do 15hod na ihrisku a nikde nikoho ☹
@kralicica zajtra budeme o 10 na ihrisku 😉

kralicica
24. nov 2011

@ivanulienka81 tak hadam zajtra nam to vyjde. len nas drobec dnes vstal o 9.45 takze ak tak bude aj zajtra, budeme trochu meskat 🙂 pa

ivush
24. nov 2011

Uvidím aj ja aký budeme mať od rána deň, ale je možné, že sa mi s malinkou podarí ísť prevetrať okolo 10.30 tým smerom 🙂

ivanulienka81
25. nov 2011

@kralicica @ivush no tak ako dievcata? my sme boli na ihrisku od 10 do 10:45, potom isli okolo deti zo skolky, tak Misko sa k nim prikmotril, tak sme sli s nimi 😀 Misko je velky zivan a ma rad deti a ked nie su na ihrisku deticky tak sa tam nudi a robi zle alebo bezi za kazdym dietatom co vidi 😝 takze dlhsie som ho tam neudrzala 🙄 a aj tak nam uz bola zima, lebo sme boli vonka od 9:30, boli sme v pekani a tak....
tak potom dievcata uz len na buduci tyzden....

kralicica
25. nov 2011

@ivanulienka81 my sme prisli asi 10.50 na ihrisko :( boli tam take dve mamicky - jedna s dvoma detmi a jedna so starsim chlapcekom (ona mala ruzovu ciapku 🙂 ) ak je to jedna z vas dajte vediet 🙂 to je skoda, lebo my sme dnes vstali az 9.30 lebo sme vcera mali dlhu nasvtevu tak sa nam skor nedalo... a este sedeli dve mamicky v parcafe tak nevem.

ivanulienka81
25. nov 2011

@kralicica no tak sme sa fajne minuli ☹ nam sa neda byt dlhie, lebo mala ide spat kolo 11

kralicica
25. nov 2011

@ivanulienka81 jaaj, tak jasne. no my ked vstaneme o 9.30 tak ideme spat o 13.30 takze my preto az tak neskoro chodime... hadam sa nam to posunie. len teraz my to aj vyhovuje vlastne ked so tehotna, aspon si viac ddychnem, rano sa vyspim, popoludni maly spi az do tmy, jedine vecer je s nami hore do deviatej... tak nabuduce. a nepoznas tie kocky co som spominala?

ivanulienka81
25. nov 2011

@kralicica zial nepoznam....
my mame uplne iny rezim... rano budicek medzi 6:30 - 7hod, o 11 obedny spanok a vecer sa ide spinkat o 18:30 co zase mne brutal vyhovuje, lebo vecer si viem este porobit svoje veci 🙂

natashkaa
28. nov 2011

@ivanulienka81
@kralicica
@ivanulienka81
@elvi00
@ivush

Ahojte moze niektora zajtra?

ivanulienka81
28. nov 2011

Dievcata, tak boli ste dnes niektora na tom ihrisku kolo 11hod? My sme boli rano sa spytat v kadernictve, ci nas ostrihaju a potom sme sa sli pozriet este na ihrisko, zdrzali sme sa tam len chvilu, medzi 10:40 do 11:15.
Bola tam nejaka grupa maminiek co sa poznali a my zase separe :(

ivanulienka81
28. nov 2011

@natashkaa my zajtra mozeme o tej 10:30 v pohode 😉 este keby chcelo byt take super pocko ako dnes

a dnes poobede este pojdeme na postu, tak pojdeme nakuk aj na ihrisko

kralicica
28. nov 2011

@ivanulienka81
@natashkaa fiha, zeby nam to vyslo? zajtra pride na navstevu moja babka okolo 10.00 takze neviem ci to budem stihat, mozno budem stihat a zastavim sa okolo 10.30-11.00.

natashkaa
28. nov 2011

@ivanulienka81
@kralicica

oki 😉 a teda kde sa stretneme?

natashkaa
28. nov 2011

@ivanulienka81 to uplne poznam uz sa manzela pytam ci som nejaka divna alebo co ze sme furt sami. 😀

ivanulienka81
28. nov 2011

@natashkaa tak zajtra na ihrisku pri Retre okolo 10:30 😉

natashkaa
28. nov 2011

ok 😉

ivanulienka81
29. nov 2011

dievcata ak troska nespadne hmla a aspon trocha sa neutisi ten vietor, tak o 10:30 na ihrisko asi neprideme... pockame si na popoludnajsie pocko...

ivush
29. nov 2011

Maminy, doobeda som ani ja nešla von kvôli počasiu...poobede dnes čosi mám. Napadlo mi však - ak je práve takéto nedobré poČasie, nechodievate do Retro detského kútika ?

kralicica
29. nov 2011

@ivanulienka81 my sme sa dnes stretli s @natashkaa konecne :D chybala si nam ivka, ale mysleli sme si, ze do tej zimy sa ti nechcelo. nasi mali chalani sa aj vozili spolu na vlaicku v retre. dohodli sme sa ze sa stretneme vo stvrtok o 10.30 pred rafaelom? co povies? prisla by si?

kralicica
29. nov 2011

@ivush ja som v retro kids este nebola ale celkom rada by som isla, ale asi s niekym kto tam uz bol, aby som tam nebola vyvalena ako kon :( mozme ist niekedy spolu? my chodime von len doobeda lebo poobede dlho spime. takze co povies na piatok?

ivush
29. nov 2011

Inak vo štvrtok doobeda by som sa možno pridala aj ja 🙂
Kľudne do retrokids môžeme spolu...Avšak cenovo výhodnejšie je ísť tam práve doobeda - síce som tam ešte doobeda nebola - ale viem, že za 3hodiny od 9-12h účtovali hodinovú cenu zatiaľ čo poobede musíš platiť každú za každú začatú hodinu...Ja zvyknem ísť aj so synátorom večer od 18-19h, on je tam už relatívne "samostatný" , ale vtedy tam uŽ zvykne byť dosť veľa väčších detí - ktoré rýchlo utekajú, takŽe pre tých mladších cca 2roč. je to také nebezpečnejšie...teda ako mama musíš neskutočne striehnuŤ aby sa niČ nestalo...

ivanulienka81
29. nov 2011

@kralicica @natashkaa jej super dievcata, ze to uz konecne vyslo, aj ked bez nas 😅
a to chcete ist do Rafaela? Baby, ja mam s tymto problem, bo ja mam 2 deti, syn je strasne sidlo, neustrazim ich oboch medzi kopou deti 😝
@kralicica my sme v Retre uz boli, ale iba vtedy ked bol s nami aj tatko, sama nemam sancu a raz som bola sama so synom a po polhodine som uz bola z neho vycerpana, on na jednom mieste neposedi ani minutu ☹

ivanulienka81
29. nov 2011

@ivush ano, v RetroKids je Po-Pia od 9-12hod poplatok 2,80€ na tri hodiny za dieta

inac ma teraz tak napadlo, v utorok je v RetroKids Mikulas v case od 17-18hod, ak pride vcas mm domov, tak tam pojdeme so synom pozriet

natashkaa
29. nov 2011

@ivanulienka81
@ivush
@kralicica

Ahojte ja som doobeda isla nakolko som nemala sancu spravu od ivky precitat lebo cez den sme u babky a ta nema net 😀 ale som rada ze sme isli a konecne sme sa stretli. Ak mozem velmi rada by som isla do Retro kids s vami. Kedy ten piatok? a teda stvrtok plati? neviem podohadujte sa ja sa prisposobim my plaveme uz vecer takze doobeda mam volno. Ivi presne viem ja mam tiez takeho neposedaka navyse od narodenia nespi ani cez den a dokonca ani v noci ked je sam este sa to da ale keby som mala este strazit aj druhe neviem ako...takze uplne chapem.

ivush
29. nov 2011

Nebojte sa, čo sa týka pobytu v detskom centre - to sa časom zlepší...môj malý má presne 4roky a keď tam prídeme - ja som taká, že sa vždy snažím mať prehľad kde je, čo robí, atď, ale v podstate sa tam vždy k niekomu pridá a hrá sa s dotyčným/dotyčnou 🙂 Takže lietam viac-menej "len" za dcérkou 🙂
Nuž na toho Mikuláša tam podľa mňa bude dosť nátresk....hm..
Kľudne sa môžeme predbežne dohodnúť na prechádzku vo štvrtok doobeda 🙂

abbie
29. nov 2011

@ivush
@ivanulienka81 Ahojte, ja som tiez z Ruzinova 😉 byvam ako je biely kostol ... pre ako stare deti je vhodne Retro Kids? Je to skor pre vacsie deti? Vsimla som si, ze hore nie je mozne ist vytahom 😖

ivush
29. nov 2011

@abbie neviem koľko má tvoje dieťatko rokov, ale ono aj decká okolo 1.5r si tam nájdu svoje....napr. bazén s guličkami ...A dá sa tam ísť aj výťahom, len to nie je ten hlavný výťah a je riadne zašitý....🙂

kralicica
30. nov 2011

takže ako? my ideme vo štvrtok do rafaela ale ak sa dohodnete na retrokids tak zmenime plany nie?
@natashkaa takže kedy a kde?

natashkaa
30. nov 2011

@ivush
@kralicica
@abbie
@ivanulienka81

tak sa nam to uz trocha zamotalo 😀 ak sa chceme stretnut viacere tak Retro je lepsie lebo Rafael ma malinku hernicku. My chodime aj do Hojdany ta je obrovska len je dalej. Takze podla mna ak nas ma byt viac retro kids je lepsie lebo je vacsie.