Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

abbie
30. nov 2011

@natashkaa
@ivush moj maly ma este len 10 mes. takze to budeme musiet este chvilku pockat 🙂, ale je super, ze nieco take je v Ruzinove

natashkaa
30. nov 2011

@abbie myslis hernu? Preco podla mna v pohode (teda Retro kids neviem tam som nebola) ale Rafael a Hojdana kludne. My sme ked mal Niko 10mes chodili na take to cvicenie mamin s detmi a po skonceni boli decka v herni a to boli drobci 10-13mes len je pravda ze bud stvornozkoval alebo tie rocne uz sa ucili chodit cize podla toho ak sa Ti drobec plazi je jasne ze by im to tam len vyzametal 😀

abbie
30. nov 2011

@natashkaa aha, no t som nevedela, ze aj Rafael je pre takychto drobcov ... som myslela, ze skor pre vacsie deti a o Hojdane som este nepocula,ale idem si to kuknut ... teraz ma laka UniCare centrum, ale nikto mi tam nebere telefon

abbie
30. nov 2011

@natashkaa uz mi stvornozkuje a stavia sa 🙂

natashkaa
30. nov 2011

@abbie ja som maniak do centier a naozaj Unicare odporucam ani neskusat. Je to des boli sme tam 2 krat podla mna do toho niekto len investoval prachy ale 0 bodov tam ani herna nieje je tam sukromna skolka a robia kurzy pre deticky ktore dopadli asi tak my sme tam boli prihlaseny na ukazkovu hodinu ktora bola tak udesna ze z 10 ludi prisli na tu dalsiu 2 viem to lebo pani mi volala ci prideme lebo ma tam len 2 deti a ze sa tam ten kurz asi zrusi. 😀 ale kludne zbehni mozno sa to tam posunulo ale pochybujem

abbie
30. nov 2011

@natashkaa aha, no super, dobre vediet, ale kukala som Hojdanu a nenasla som nic pre mojho drobca vhodne, vsetko pre vacsie deti

natashkaa
30. nov 2011

myslis kruzky? ahaaa ja som myslela, ze hernu. hej je mozne ze teraz su ine vekove kategorie zalezi od poctu deti zaujemcov. a hladas skor cvicenie alebo hudobnu? pozri este sem: www.ktovtebebyva.sk alebo sem http://detskekurzy.webnode.sk/ alebo v tom Rafaeli www.centrumrafael.sk tam su kurzy pre 10mes urcite. dufam, ze mi to tu nezmaznu kym sa stihnes pozriet

natashkaa
30. nov 2011
ivanulienka81
30. nov 2011

@natashkaa @kralicica @ivush @abbie baby, tak idete zajtra do RetroKids? O kolkej, o 10:00? Ja by som tiez sla, ale ja sa bojim, ze neustriehnem svoje deti, syn je beziaci vzdor a dcera chodiaci zuro. Iba az by ste mi slubili, ze mi pomozete 😀

ivush
30. nov 2011

Ok, tak teda môže byť Retro, ale vlastne kedy ? 🙂

ivush
30. nov 2011

@ivanulienka81 tam je fajn to, že pokiaľ ustriehneme východ z herne (čo nie je problém) tak vlastne vieš, že sú niekde na ploche detského kútika 🙂 Ale samozrejme, pomôžeme dohliadnúť....🙂

kralicica
30. nov 2011

@ivanulienka81
@ivush
@natashkaa baby ja by som išla do retrokids zajtra. natashka, co povies? zmenime plany a skusime ist s babami zajtra o 10.00 do retro kids? rafaela mozme dat na piatok. ved aj tak sme sa bavili ze by sme sa tam chceli ist pozriet.... ja by som teda aspon skusila...

natashkaa
30. nov 2011

@ivanulienka81
@ivush

no jasne 🙂 tak ak vam viac vyhovuje Retro mozeme. Ja mozem trochu po 10tej

kralicica
30. nov 2011

@abbie aj abbie predchadzajuci prispevok

natashkaa
30. nov 2011

@kralicica jasneee sme pisali asi naraz 🙂

natashkaa
30. nov 2011

tak zajtra okolo10 Retro Kids. papaaa my utekame

kralicica
30. nov 2011

@natashkaa ok tak zatial to dajme na 10.30, tiez radsej trochu neskor. stretneme sa v retre pred vytahom? myslim vytah pri terne.

kralicica
30. nov 2011

@ivanulienka81 pomozeme neboj sa 🙂 prid okolo 10 do retro kids, stretneme sa tam ok?
@ivush takze zajtra okolo 10.00? priamo tam? ako sa tam vlastne dostaneme?

abbie
30. nov 2011

@natashkaa rychlo som si to pozrela 😀 na stranke kto v tebe byva maju min vek 18 mes ☹ , ale ako pozeram Rafael, tak to by aj mohlo byt 😉 maju tam kurzy aj pre deti do roka...

abbie
30. nov 2011

@ivanulienka81 no pre nas je to este asi skoro ☹

ivanulienka81
30. nov 2011

baby, my vas budeme cakat uz hore v Retrokids! Prideme tam na desiatu! A ako sa spozname??? 😀

@abbie kolko mesiacov ma tvoje babo? Moja dcera ma 14 mesiacov, ale v RetroKids su aj knizky, vkladacky, odrazadla, vlaciky, babiky, kuchynka, trampoliny... urcite by sa tam zahralo aj rocne babo... a vsade mozes ist s nim! Ja som sa spytovala, aj na tramposku mozes ist s dietatom, aj na smykalku vyliest, aj do hradu ist.... Ja som sa so synom pretekala na odrazadle 😀 😀 😀

ivanulienka81
30. nov 2011

@abbie jaj teraz citam, ze maly ma 10 mesiacov, no ako chces, mozno je to este fakt skoro...

abbie
30. nov 2011

@ivanulienka81 uz sa tesim na buduci rok 🙂 ked uz bude vediet chodit, tak tam hned pojdem kuknut

natashkaa
30. nov 2011

@abbie a Ty byvas za kostolom? aj my sme z tych koncin mozno trochu dalej smerom ku kocke

natashkaa
30. nov 2011

Ivi ked je tvoj maly take sidlo tak s Dominikom si urcite porozumeju vrana k vrane sada a my budeme mat mozno klud 😀 su aj v rovnakom veku

abbie
30. nov 2011

@natashkaa ja byvam ako je to male futbalove ihrisko pri hoteli BA 🙂

natashkaa
30. nov 2011

@abbie tam sme sa postarali o slusne vykrmenie toho zajacika to co mu Dominik nanosil 😀 chodili ste tam?

kralicica
30. nov 2011

@ivanulienka81
@natashkaa takze my 3 sme dohodnute na zajtra v retrokids, stretneme sa asi az tam aby sme sa zbytocne kdesi necakali a nehladali. spozname sa v pohode 🙂 my sa uz pozname s natashkou a dominikom a teba spozname kedze uz budeme dve 🙂 ja idem rano na krv doktorke tak dufam ze to stihnem na cas. tesim sa baby

ivush
1. dec 2011

Tak kde teda stretneme ? Priamo v detskom kútiku okolo 10.30 alebo pri výťahu pri Terne ? Ako vás spoznám baby ? :D Dajte nejaké poznávacie znamenie ;)

ivanulienka81
1. dec 2011

@ivush my tam budeme uz o 10:00 priamo v RetroKids, lebo my budeme musiet najpozdejsie o 11:30 odist, tak aby sme nieco z toho aj mali. Ja mam napr. take dlhsie tmave vlasy, dam si do vlasov cervenu gumicku 😅 + 2ks deti do 3 rokov 😅