Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivanulienka81
18. dec 2011

baby u mna to vyzera na nocnu sichtu, Tamka sa budi kazdu chvilu ☹
@kralicica aky odtien?

ivush
18. dec 2011

Ok, tak teda aj ja potvrdzujem zajtra cca 20h Retro Parcafé...🙂 Myslíte, že je potrebné to ráno rezervovať ? 😕
Fíha, tak tu sa robia iné image zmeny 🙂

natashkaa
18. dec 2011

@ivush dobra otazka
Miska Ty si tam bola uz vecer byva to plne?

abbie
18. dec 2011

Včera sme sa boli prvý krát pozrieť Retro Kids a to ešte pre mojho malého nie je ☹ Jednoznačne pre dieťa, ktoré už vie chodiť ...a akurát tam mali detskú párty, takže plnooooo bolo 😀

kralicica
19. dec 2011

@natashkaa
@ivanulienka81
@ivush odtien tusim cokolada ale dnes to nestiham 🙂 takze snad cez tyzden lebo este mam kopu roboty do vianoc. ja uz sm tam bola vecer a nebolo plno, a urcite nie v pondelok. navyse tam maju fakt vela miesta... stretneme sa az dnu?

natashkaa
19. dec 2011

utekam do Ba napiste mi sms alebo call ako ste to dohodli
@kralicica
@ivanulienka81
@ivush

vecer 😉

ivanulienka81
19. dec 2011

ahojte, tak ja som mala tuto noc suvisly spanok skvele 4 hodky, dufam, ze vam tam o osmej nezaspim 😅
@natashkaa @kralicica @ivush tak kde sa stretneme von ci uz dnu? nieze vas budem cakat vonka a vy si uz budete v pohodicke popijat v teplucku 😀
a baby nemam na vas t.c.!

ivush
19. dec 2011

OK, tak sa teda stretnime vonku o tej 8mej, ok ? 🙂 Potvrďte mi to a ja to potom smsknem Natashke 🙂

kralicica
19. dec 2011

@ivanulienka81 tak sa stretnime rovno dnu, aby sme tam nepostavali ako take kurence, keby nahodou niektora meskala. kto bude prvy vybera miesto a flasu vina :D ale nie, srandujem 🙂

kralicica
19. dec 2011

@ivush aha pisali sme naraz 🙂 tak mozme aj o 8smej hned tam za tymi dverami, nech sa nezimime vonku, myslim pred bioobchodom

ivush
19. dec 2011

Fajn, ja som to tak aj myslela - vonku (nie na ulici), ale pred podnikom teda z vnútornej strany 🙂 Takže pred bioobchodom ;)

didulka85
19. dec 2011

Caute! Cez vikend nechodim na net, preto som sa neozvala. Mozno by som prisla, len by musel moj muz prist normalne z roboty. 😒

ivanulienka81
19. dec 2011

@ivush @kralicica dievcata ok, o 20hod pred bioobchodom 😉

kralicica
19. dec 2011

@ivush
@ivanulienka81 takze bioobchod 🙂 natashke napiste prosim vas

ivush
19. dec 2011

@didulka85 Veď to mal dostať príkazom 😉 😀 😀

didulka85
20. dec 2011

@ivush no jasne... Do 23-tej tu sedel s kolegami a robili. 😒

ivanulienka81
20. dec 2011

@ivush @kralicica @natashkaa dievcata dakujem za prijemne straveny vecer a tesim sa na tapas 😉

bebel
20. dec 2011

🙂 tak to sme tam boli naraz 😀 ...my sme mali tiež 4 kamošky, z toho 2 tehule, včera večer rande v Parcafé .
Nechápem prečo musia o 21,00 zatvárať....je to trápne pre takýto typ podniku.

kralicica
20. dec 2011

@bebel my sme vas videli, ved ste sedei vedla nas, sme sa smiali, ze tiez nejaka partia z konika ma rande. a veru 🙂 tak nabuduc spolu musime dat 🙂 my sme potom isli este hore do restiky

kralicica
20. dec 2011

@ivanulienka81
@ivush
@natashkaa dakujem za super posedenie a pokec vcera vecer. nabuduce aj tapas a teda nesmie to byt nedela ani pondelok... baby, co poviete na utorok po vianociach (tusim 27.12)? kedze sme chceli nieco medzi sviatkami...

bebel
20. dec 2011

@kralicica my nie sme z koníka...ale kamošky už 15 rokov. 😉
My sme sa presunuli do nejakej kaviarne, škoda, že aj tú zavreli o 22,00... najlepšie sa nám sedí v Riverparku, tam s nami vydržali až do pol 2. v noci 😀

ivush
20. dec 2011

Aj ja ďakujem za príjemné posedenie 🙂 Ja osobne som k dispozícii aj toho 27.12 🙂

zizza
20. dec 2011

Ahojte ;) teoreticky by som sa k vam toho 27ho pridat ;) ale ja mozem az okolo deviatej prist, lebo malinka sa nechce zatial dat uspat nikomu iba mamke ;););)

natashkaa
20. dec 2011

@zizza
@ivush
@kralicica
@ivanulienka81

Az dnes som na nete. Dakujem za prijemny vecer konecne po dlhej dobe a 27.12 by som mohla len my ideme vtedy k Matovej rodine cize ci mozno by som meskala ale 28 som volna uplne.
A zajtra nejdete von? hoc aj na prechadzku alebo neviem....niekam

kralicica
20. dec 2011

@natashkaa
@ivush
@ivanulienka81
@zizza baby tak ktory datum skor 27 alebo 28? dohodnite sa vy, mne lepsie 27...

ivanulienka81
20. dec 2011

@natashkaa my pojdeme vonka, ale zrejme len po 13hod, Tamka sa vracia na predchadzajuci rezim a o 10hod doobedu mi uz zalomi (rano buntosi uz o 6:30), zobudi sa kolo 12hod, este kym sa napapaju drobci, obliect, tak najskor mozeme o 13hod...

ivanulienka81
20. dec 2011

@kralicica @natashkaa @ivush @zizza mne je jedno ci 27 alebo 28 .... 28. mam meniny 😅

natashkaa
20. dec 2011

juu tak to by mala co ivi oslavovat 🙂 neviem dohodnite sa mne zas skor 28 ale viem sa prisposobit tak ze budem chvilu meskat mozno nie uvidim na kolku nas vobec zavolaju

natashkaa
20. dec 2011

vlastne obe ci?

kralicica
20. dec 2011

@ivush co povies? podarili sa mi? 🙂