Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

natashkaa
18. jan 2012

ahojte babulky, ako sa mate?
@kralicica drzim palce na piatok
dufam ze vo Februari sa vidime
@eli00 vitaj 😉 😉

ivush
19. jan 2012

@kralicica Zajtra nastupuješ a prakticky pôjdeš rovno na sál ? 🙂 Juuj, myslím na Teba nech to bez problémov obe zvládnete a potom si uži tú radoosť z malinkého, voňavučkého dievčatka 😉 😵

kralicica
19. jan 2012

@ivush ahojky, neviem, asi... najprv som mala prist uz dnes vecer, ale ukecala som prednostu, ze pridem az rano... takze neviem ty si tusim spominala, ze si isla tiez az rano na cisarky? nepamatas co si to rano absolvovala a kedy ta robili? ja sa tak bojjiiiiim

kralicica
19. jan 2012

@natashkaa
@ivush kočky, možno mi pomôžete. ráno idem na antolskú taxikom, nechcem stresovat maleho z ranneho vstavania. necham ho aj s lukasom spat, nech maju klud. ja tam mam byt uz na 7.00 rano. dohodli sme sa s muzom, ze ked pridem na rad, tak mu brnknem a od dobehne, aby tam bol so mnou. tipujem tak okolo 10.00... len co za ten cas s malym ondrikom? rozmyslam ci zavolam opatrovatellu alebo by bolo fajn ho dat do retro kids... nebudete tam vtedy kocky? lukas so mnou bude 2-3 hodiny maximalne, po operacii mu ani viac nedvolia. v nedelu ho uz vezie k starym rodicom....

ivush
19. jan 2012

@kralicica Tak tak, ja som nastúpila do nemocnice a v podstate som rovno išla na príjem na pôrodnicu a tam som si počkala na voľný sál 🙂
Čo sa Ondrejka zajtra, mile rada Ti pomôžem. Avšak má to háčik, ja mám na 9.30 termín na zubné. To znamená, že budem doma tak medzi 10.45-11h. Ak by sa Ti to teda natiahlo a manžel by potreboval ísť za tebou po tej 11tej, tak nie je problém, kľudne nech mi ho donesie domov a tu u nás sa pohrajú so Sarou...Daj mu spokojne na mňa telefón ak by to tak časovo vychádzalo...

kralicica
19. jan 2012

@ivush oki ivush, zatial pride kamoska keby to bolo skor, ale keby bolo cosi ine treba, tak dam pre istotu na teba cislo 🙂 aj ja mam ist hned na por. salu tak uvidim, asi zalezi od toho kolko maju rano roboty, kolke zeny rodia...

eli00
19. jan 2012

@kralicica drzim vam palce 🙂

ivanulienka81
19. jan 2012

@kralicica neviem, ci je kazdy den doma o 20hod, to mu musim zavolat a dohodnut sa... a drzim palceky, nech vsetko dobre dopadne a nech uz mas drobca vo svojom naruci 😉

dievcata, ale ziadne velke party, cakajte na mna! 😀

ivanulienka81
19. jan 2012

@eli00 jej, tak ste blizo nas 😅

eli00
19. jan 2012

@ivanulienka81 super dufam ze sa stretneme niekedy 🙂

zizza
19. jan 2012

@kralicica
Drzim palceky nech vsetko dobre dopadne, a nech sa uz vytesujes z maleho vonaveho babatka ;)

natashkaa
20. jan 2012

@zizza
@eli00
@ivanulienka81
@kralicica
@ivush

Dievcata ja som spala u mamy a ta nema net. Prave som prisla do Bernolakova a keby som vedela ze potrebujes s malym pomoct ozvem sa ale dufam Ivi stihla. Pocitam, ze uz lezkas a malinku si videla 😵 😵 😵 😵 😵 Pockam na spravy a gratulacie pridu potom drzim palce nech ste obe ok

kralicica
22. jan 2012

ahojte kočky, tak už je sarah salome na svete. všetko je ok, máme sa dobre, maliná spinká a papá skoro vôbec neplače. dúfam, že to tak vydrží... keby ste mali cestu okolo 🙂 zastavte sa

ivush
22. jan 2012

@kralicica Miška, ešte raz blahoželám ku krásnej dcérke...zo srdca jej želám nech je zdravá a v živote šťastná.... 😵 Verím, že sa čoskoro uvidíme 🙂

zizza
22. jan 2012

@kralicica blahozelam k malej princeznej ;) prajeme jej vela zdravicka, stasticka a ostatne pride ;) tesime sa vas ;)

natashkaa
25. jan 2012

@kralicica jooooj bambulka krasna blahozelame 😵 😵 😵 nech ste zdravucke a tesime sa ked ju uvidime

ivanulienka81
25. jan 2012

@kralicica Miska este raz velka gratulka, mala je krasna a dobrucka, uplna parada, tak si to vychutnavaj...
Ondrik ako zvladol tie dni kym si bola v porodke?

zizza
6. feb 2012

@ivanulienka81
@natashkaa
@ivush
@kralicica
@eli00
Ahojte dievcence ;) ako sa mate??? Nejak sme sa dlhsie odmlcali ;) my sme zacali riesit obedne prikrmy tak sa vytesujeme ako mame mrkvicku vsade okolo ;) lebo ja trubka som Klarku naucila akoby prdkat pusou tak mi to potvorka robi a s jedlom v puse ;)
Napiste co mate nove.... Dame aj nejake stretko???

zulusa
7. feb 2012

Ahojte maminky,
dnes som objavila velmi prijemnu hernu a kaviaren Mamaland na Drienovej. Uplne idealne pre male deticky okolo roka. Nepridte sa niektora k nam / mam 10 mesacneho chlapca/ a nesli by ste sa s nami zahrat?

ivush
9. feb 2012

@zizza ahojko, jeej, tak Klarka si zacina uzivat taketo srandicky ;) A chuti jej tuhe jedielko?
Nooo stretko by sme mohli, cakam, ze napisu baby aj nejaky konkretny navrh 🙂

ivanulienka81
9. feb 2012

@ivush @zizza @natashkaa @kralicica ahojte dievcata, tak my sme chori a velmi ☹ 😢 Tak neviem kedy sa nam bude dat 🙄

natashkaa
9. feb 2012

@ivanulienka81
@ivush
@kralicica
@zizza

aj my sme chorí tada ja totalnu gastritídu a chrípku faakt ze perfektna kombinacia. Ale ked budem oka urcite sa pridam

eli00
10. feb 2012

Ahojte aj ja som chora ☹ ☹ ☹ Ak budem uz ok rada sa s vami stretnem 😉

ivush
10. feb 2012

@natashkaa
@ivanulienka81
@eli00

Tak všetkým chorúšikom želáme skoré uzdravenie ...

zizza
11. feb 2012

@zulusa Ahoooj ;) my sme este malicky na hernu ale o par mesiacov sa k tebe rady pridame ;) a vlastne odkedy sa da chodit s babom do herni???

zizza
11. feb 2012

@ivanulienka81
@natashkaa
@eli00
Skore uzdravenie prajem ;)

zizza
11. feb 2012

@kralicica ahoooj ;) ako sa mate??? Malinka v poriadku, vsetko zvladate??? Verim ze ano ;)

zulusa
11. feb 2012

@zizza Ahoj, no my chodíme tak od 7 mesiacov, odkedy vie śtvornožkovať. Ale jeho vždy bavilo pozerať na iné deti ako sa hrajú. 🙂)

miriamapeter
13. feb 2012

Ahojte, rada by som sa i ja k vám pridala 🙂 Mám trojmesačného chlapčeka.

zizza
15. feb 2012

@zulusa jeeej tak o mesiac by sme uz aj mohli ;) len neviem ci uz budeme stvornozkovat ;)

@miriamapeter vitaj medzi nami ;)