Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

amanra
26. mar 2010

caute, tak by sme sa mohli dohodnut na spolocne kocikovanie 🙂

natalii6
27. mar 2010

Ahojte tak ak chcete tak by sme sa mohli predbezne dohodnut na Utorok po obede 😉 ja mozem po 14h

kathynka
28. mar 2010

ja sa mozem tiez niekedy po tej 14h pridat, to je dobry cas...ale ja mozem najblizsie az po velkej noci...

zuzankaro
28. mar 2010

amanra a natalii6 ja mozem v utorok tiez po 14h

natalii6
29. mar 2010

supris baby tak sa dohodnime na ten utorok okoko 14:30 pri tranporinach ja budem mat zeleno modre chicco 😉 a paiatok3 dufam ze aj ty sa pridas 🙂 tesime sa na vas

amanra
29. mar 2010

ok 14:30 som tam, snad si maly vynimocne neda dlhsi spanok 🙂 ja mam tmavomodre pegperego

zuzankaro
29. mar 2010

ahojte ja mam cokoladovo hnedu teutoniu, tesim sa 😉

natalii6
1. apr 2010

Ahojte baby..ked chcete mozeme si dat na buduci tyzden stretko cas o 14:30 a v pondelok za predpokladu ze bude pekne..ak sa vam bude chciet tak pridte ja budem na tom mieste kde sme sa stretli minule..ostatne maminy su tiez vitane strkovec pri tranporinach

kathynka
1. apr 2010

natalii6..ja by som prisla, len snad to na tu 14.30 stihnem, kedze pojdem z prievozu...ale 66kou mi to trva tak 10min...ja mam zeleny pegperego

natalii6
1. apr 2010

ale teraz ma napadlo ze v pondelok je sibacka tak prekladam to na utorok a kathynka neva keby si nestihla tak ta pockame 🙂 a na pondelok hlasia uprsane pocasie ☹ ale ja im aj tak moc neverim necham sa prekvapit 😉

kathynka
1. apr 2010

aj dnes malo byt skaredo a zima a jak bolo krasne...len sa vykotit niekde na deku a opalovat sa...ja viem, ze je pondelok sibacka, ale kedze idem maleho yoana varovat tak ci tak, tak mne je to jedno...ak teda nebudem mat nic na utorok, kedze sa planuje navsteva eurovey, tak by som sa pridala...urcite dam este vediet, nech ma zbytocne necakate

natalii6
6. apr 2010

ahojte dievcata...ospravedlnujem sa ale dneska prist nemozem mam nejake zaludocne problemy ☹

mortis
6. apr 2010

Nejaká mladá mamča (mamče🙂 z Ostredkov a okolia na kočikovanie???
poprípade aj psík vítaný🙂)

beruska.zuzanka
7. apr 2010

Ahojky mortis, my bývame na pošni, Súmračná ulica, kedy dáme stretko a máme aj havošku 🙂 1,5 ročnú kríženku kokršpaniela 🙂

mortis
7. apr 2010

Ahoj Zuzka, Sumracna ulica, nieje az tak daleko od Mesacnej a tam byvam ja🙂
Bola by sranda keby sme sa aj z videnia poznali🙂))
Mohli by sme dat stretko aj dnes (stvrtok), popripade piatok a vlastne aj teoreticky stale, ja mam cas🙂))))
Ja zvyknem vybehnut tak okolo 4, ale mozem aj skor, ako sa dohodneme🙂

beruska.zuzanka
8. apr 2010

hellof mortis, no, môžeme napríklad zajtra tak okolo štvrtej kde? teda v piatok 🙂

mortis
8. apr 2010

Ahoj, no ja zvyknem chodit, hlavne kvoli havovi na tu "luku" ku Vysokej Skole Prava,cize ja tam tak okolo 4 teda budem pri tych lavickach pred skolou a poznavacie znamenie---zeleny kocar+biely vacsi pes🙂))))

beruska.zuzanka
8. apr 2010

Okii, my máme červený kočík, ak by sa niečo zmenilo počas dňa, píšem Ti IP 😉 brú noc 😉

piatok3
13. apr 2010

ahojte, pozeram, ze sa nam to tu trochu rozbehlo... ako sa mate? my sme boli odcestovane, ale ked sa zlepsi pocasie, mohli by sme dat stretko na strkovci... tiez tam casto chodime. dnes sme boli v mc hojdana cvicit a bolo tam deti pozehnane. tak prijemny den!

mortis
17. apr 2010

Konecne vyliezlo slnko, a Ostredky ozili, cize kedy teda????? 😎 😎

piatok3
23. apr 2010

heej, zienky, tak dame stretko buduci tyzden? kedy mozete - v pondelok, utorok alebo stredu?

mortis
25. apr 2010

A kde by bolo stretko?

evita747
25. apr 2010

Ahojte maminy, tiez by som uvitala spolocnost pri kocikovani 🙂 chodi niekto kocikovat na Kuchajdu??

mortis
26. apr 2010

Ahoj evita...skor Ostredky, teda aspon ja 🙂 je tu krasne prostredie 🙂

piatok3
26. apr 2010

ja mam kuchajdu tiez od ruky... takze vacsinou park a.hlinku alebo strkovec. mortis, kolko ma tvoje babo?

mortis
26. apr 2010

,,Moje kuratko bude mat rok aj 3 mesiace ochvilu 🙂...
...a v podstate ani ty tam nemas nic moc vypisane, tvoje babo ma kolko??? alebo aj ty...
🙂

natalii6
28. apr 2010

Caute zienky...ak chcete dneska stretko tak budem na strkovci nieco po 10h ..budem pri hojdackach mam zeleno modre chicco 🙂 pekny dnik

amanra
28. apr 2010

caute, ja chodim vsade - ostredky, park, kuchajda,strk. jazero ale zvacsa iba poobede

natalii6
28. apr 2010

dievcata nejak tie stretka tu viaznu a to sa mi nepaci kde ste vsetky poschovavane?..jedna nechodi tam druha tam takto sa potom nestretneme nikdy 😒 dneska bolo pekne a nikto neprisiel no co uz nam z Davidkom bolo supris 🙂

amanra
28. apr 2010

ked ja nemozem doobeda :-/ ale pridem kamkolvek