Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivka_alex
19. nov 2011

ahojky, my byvame tiez pri retre 🙂 ale tehotna este nie som, planujeme zacat vo februari cize + - porod december januar, kocikanie zasa od valentina 🙂)

ivanulienka81
19. nov 2011

@natashkaa jasne, ze sa mozete pridat 😉 Kedy chodievate vonka?

elvi00
20. nov 2011

aj my byvame pri retre.dcera bude mat 2 roky 🙂

kralicica
20. nov 2011

@natashkaa
@ivanulienka81 caute baby, aj my byvame pri retre, pridam sa, stretneme sa niekedy? chodime do retra aj von na ihrisko pri retro. máme 19 mes. drobca, ale nechodíme ešte všade pešo, vozím ho v golfáči. kedy sa stretneme?

kralicica
20. nov 2011

@elvi00 aj my byvame pri retre, pridam sa, stretneme sa niekedy? chodime do retra aj von na ihrisko pri retro. máme 19 mes. drobca, ale nechodíme ešte všade pešo, vozím ho v golfáči. kedy sa stretneme?

ivanulienka81
20. nov 2011

@elvi00 @kralicica dievcata, no tak napiste kedy! my mozeme aj doobeda aj poobede, jednoducho sa prisposobime, napr. aj dnes sme boli rano o 9:30 na ihrisku a boli sme tam sami
a dnes sme boli aj prvykrat v RetroKids a pacilo sa nam, ak mate zaujem bola by som rada ak by ste sa pridali, zima je dlha 😉

1marfa
20. nov 2011

ja som ochotna chodit kocikovat ale mne to nerobi problem aj stim babom aj ostat mam aj prax a tak oki a dam aj cislo kto aby chcel s mamiciek oki 0940740954

kralicica
20. nov 2011

@ivanulienka81 super 🙂 my sme dnes boli doma, maly je trochu chory a ja mam zapal vajecnikov a k tomu som tehotna takze nic moc, ale my chodime von len doobeda lebo maly spi poobede az do stvrtej piatej, to znamena ze vstava uz ked je tma, tak potom sme uz len doma ked pride muz z roboty. takze doobeda sa snazime chodit von na par hodin. do retro kids sme chceli ist aj my len neviem ci je to uz pre takych malych drobcov ako nas, on sa este nevie smykat sam alebo splhat a pod... zajtra neviem ako lebo idem doktorke ale v utorok by sme sa mohli stretnut okolo 10.30, co povies? niekde vonku pri hojdacke?

elvi00
20. nov 2011

my spime do 10, 10:30 byvame vonku okolo12.30,alebo poobede .mozem sa prisposobit
😉 😉

1marfa
20. nov 2011

ktori by potreboval aby smo ostala s vasou dcerou alebo sinom tak sa mi mozte ozvast lebo mam skusenosti a mam aj tom prax ci tu kde som ci doma oki dam cislo 0940740954 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

ivanulienka81
20. nov 2011

@elvi00 v utorok budete tiez o 10:30 na ihrisku? my tam budeme asi aj zajtra, bud doobeda alebo poobede, ja - cervena vetrovka.

ivanulienka81
20. nov 2011

@kralicica tak sa skoro vyliecte a pridte... retrekids sa vedia zahrat aj male deticky (kuchynka, babiky, knizky, auticka, skladacky, puzzle, trampoliny, odrazadla atd.)

elvi00
20. nov 2011

@ivanulienka81 sorry zle som to napisala, mala vstava o 10 alebo 10.30, nooo nekedy aj okolo 11 🙂 🙂 .Vonku sme okolo 12.30=13.00 🙂 zajtra pozajtra mame uz program.Mozno v stredu?

ivanulienka81
21. nov 2011

@elvi00 dnes doobedu to ani nam nevyslo
@elvi00 ano, v stredu kolo 13hod moze byt,
@kralicica a o 10 nemozete?

kralicica
21. nov 2011

@ivanulienka81 ok, moze byt 10.00. tak zajtra. ja budem mat bežovu bundu (dlhsiu pod zadok) a dieta v kociku s cervenou bundou :D

natashkaa
22. nov 2011

@kralicica
@ivanulienka81

Babyyy 🙂 ja som prisla k PC az teraz. Boli ste? ja mozem az buduci tyzden lebo maly mi osoplavel a berie pamycon. Tak ak sa vam bude dat ja mozem buduci tyzden v utorok vo stvrtok alebo v piatok.

natashkaa
22. nov 2011

@elvi00 teba sim zabudla kliknut

ivanulienka81
22. nov 2011

@natashkaa ano bola som 😀 mne je to jedno ktory den, my chodime vonka kazdy den 😅 a skore uzdravenie zelam

natashkaa
22. nov 2011

@ivanulienka81 aj my chodime len dva dni v tydzdni doobeda plaveme a potom dalsi den vytvarka. Preto som napisala len tie uvedene dni.pred. Retrom?

natashkaa
22. nov 2011

@natashkaa sa mi vymazala polovica spravy....ze mozeme sa dohodnut predbezne v utorok o 10 alebo 10:30 pred Retrom?
@ivanulienka81
@kralicica

ivanulienka81
23. nov 2011

@natashkaa kam chodite na vytvarnu? Buduci tyzden v utorok zatial mozeme 😉 mne vyhovuje o 10, lebo budeme moct byt tak do 11hod

ivanulienka81
23. nov 2011

@kralicica vy sa ako mate? uz ste lepsie?

kralicica
23. nov 2011

@ivanulienka81 ahojky, no, trochu lepsie, ale von moc nechodim, v piatok by som uz mala byt asi ok, takze ak vam vyhovuje piatok, mohli by sme sa stretnut 🙂 a vy ste sa uz stretli kocky niektore?

natashkaa
23. nov 2011

@kralicica aj vy ste chorí?
@ivanulienka81 do Rafaela. Ale planujem od Januara Hojdanu maju tam byt Montessori dielnicky

ivush
23. nov 2011

Ahojte maminy, až teraz som si všimla, že ružinovská téma je oživená 🙂 Teším sa....Ja mám dvoch drobcov - 4ročného chlapčeka a 21mesačnú dcérku 🙂 Synátor chodí do škôlky, ale s malinkou cez deň rady spoznáme nové tváre z okolia 🙂 S niektorými z vás sa vlastne možno aj z videnia poznám, bývame totiž tiež v okolí Retra a v lete sme veľa času strávili vzadu na ihrisku ...🙂

elvi00
23. nov 2011

ivanulienka81 Ahoj mala som problem s pocitacom,preto som sa neozvala.Si bola dnes o 13vonku?

ivanulienka81
24. nov 2011

@elvi00 vcera sme boli, ale len poobede kolo 15hod, aj to len nakupy a tak....
@ivush vitaj, no ja som sa dlho cudovala, ze ruzinovske mamicky sem neprispievali, ale tiez sa tesim, ze to tu ozilo 😉
@natashkaa a je v Rafael aj herna pre rocne deti? ci su tam len kruzky a cvicenia? kolko sa tam plati?
@kralicica nie, este nic sa nekonalo 🙄

takze zhrniem to! dnes (stvrtok) pojdeme vonka kolo 14hod, zrejme sa budeme tulat kolo ihriska, cize ak niektora pojdete okolo, uvidite maminu v cervenej vetrovke, ktora sa jeduje s dietatom v oranzovej vetrovke, tak to sme my, oslovte ma, doobeda riadime (varim, periem atd.)

ivanulienka81
24. nov 2011

@kralicica vam to vyhovuje doobedu? v piatok by sme teoreticky aj mohli o 10hod

kralicica
24. nov 2011

@ivanulienka81 my chodime von len doobeda, lebo mne drobec chodi neskoro na obed spat a teda v stava az za tmy okolo 16.00-17.00 takze to uz sme len doma do vecera, maximalne ideme s mm po robote do terna alebo tak, takze v piatok by som mohla-zajtra, budete okolo 10.-11. na ihrisku?

ivanulienka81
24. nov 2011

@kralicica no ja mozem zajtra o tej 10, lebo mne zase pojde mala spat kolo tej 11hod. takze mozeme od 10 do 11 ak vam to vyhovuje