Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

olifcek
6. dec 2011

@kralicica dakujem za link x;o)

kralicica
6. dec 2011

@olifcek jasne ze mozete, tesime sa na na vas 🙂 my uz v marci budeme o jedno dieta navyse :D to naše :D

ivanulienka81
6. dec 2011

@kralicica jasne, ak budeme v poriadku tak pojdeme 🙂

ivush
6. dec 2011

Malinka dnes nejako predčasne zaspala o 11h takže akurát sme hore, idem jej dať obed....a potom trošku von. Nepridáte sa teda niekto ? Či deti soplikujú tak ostávate radšej doma ?
A čo je s @natashkaa nejako nepíše 🙂

zizza
6. dec 2011

Ahojte kocky, som tu dnes prvy krat... Po 3 mesiacoch na materskej ma prepadol absolutny pocit osamelosti ;) prida sa k nam zajtra niekto na prechadzku??? Ak pocasie dovoli ;) 😉

kralicica
6. dec 2011

@zizza odkial si? my sme uz partia 4 kociek tu v okoli RETRO na Nevadzovej... radi ta spozname.

kralicica
6. dec 2011

@ivanulienka81 super, aj my ak budeme OK, ale pocitam s tym, ze v piatok ideme. takze ak budete OK, pridte nekedy v tom case (cena plati od 9-12.00)

kralicica
6. dec 2011

@ivush a ty by si isla s nami do retri kids v piatok? ideme s natashou aj ivanou zatial

zizza
6. dec 2011

@kralicica ahoj 😊 byvam pri zimnom stadione, takze nie az tak daleko od vas 🙂 rada vas vsetky spoznam ;)

kralicica
6. dec 2011

@zizza koľko má tvoje dieťatko mesiacov? lebo my chodíme radi do retro kids tam sa deti vyhrajú, ale ak ešte nechodí ani nič, môžeš prísť len za nami a pokecáme aposedíme dáme si kávičku. napr v piatok ideme do retra o 10:00
, pridáš sa?

ivush
6. dec 2011

@kralicica jasné, ja sa k vám rada pridám. Len som myslela, že sa ešte do piatku stretneme 😅 😕

natashkaa
6. dec 2011

@olifcek
@kralicica
@ivush
@ivanulienka81

Dominik bol dnes cely den u babky a ja som behala po knizniciach hladat literaturu na diplo. Teda moc vela som toho nenasla Zajtra planujeme Retro okolo10 tam pojdeme tak ak sa niekto prida budeme radi. 😉

olifcek
6. dec 2011

@kralicica inak tir hodky v retro su faks super cena... a ja az uz budem v ba, mozem prist rovno v pyzame xz;oDDDD

kralicica
6. dec 2011

@natashkaa my ideme zajtra doobeda na poradnu na antolskú takze zajtra nic z toho. ale ten piatok plati?

ivanulienka81
6. dec 2011

@kralicica my ak prideme, tak ako minule, kolo 10hod, dam este vediet do piatku, ze co s nami je, Misko je ok, ale Tamka je chora...
@natashkaa u nas to tak vyzera, ze zajtra doobedu pojdem asi Tamku ukazat pedine

natashkaa
6. dec 2011

@ivanulienka81
@kralicica

jasne plati piatok. Ok tak my sme tam aj zajtra. Aspon ze poobede plaveme tieto zimne dni sa vlecu priserne.. 😝

zizza
6. dec 2011

@kralicica moja slecinka má skoro 4 mesiace ;) uvidime ako nam bude vychádzať kojenie a spinkanie a dufam že sa stretneme ;)
Ako dlho sa asi zdrzite keď ste tam???

natashkaa
6. dec 2011

@zizza jej ahoj pozeram ze nova maminka super ze sa takto rozrastame cez leto nas bude plne ihrisko 🙂

minule sme boli od 10 do pol 12 ci 12?
@ivanulienka81 nech je Tami cim skor ok!

kralicica
7. dec 2011

@zizza byvame tam do 12.00 potom utekame deti ulozit.

ivush
7. dec 2011

Zajtra aj my ideme 🙂
@olifcek My sme sa mimochodom zrejme stretli vo febr. téme, kedysi keď bola moja dcérka ešte novorodeniatko som tam párkrát nakuk 🙂 ale žili ste v Košiciach, či ? ak sa mýlim - prepáč 🙂

olifcek
7. dec 2011

@ivush tak tak... my este sme v ke, mm uz je ale v ba a ja s oliv ideme do ba natrvalo v marci... teda natrvalo... este nevieme, ako dlho budeme v ba, ci sa vratime do ke, alebo, cipojdeme dalej... 🙂

ivush
7. dec 2011

@olifcek aha, takže možno to tu budete maŤ len ako "medzizastávku" 🙂 Pochopila som teda, že budeš bývať niekde tu v okolí, tak potom sa môžeme zozámiť aj osobne... 😉 Aj naše baby možno budú dobré parťáčky... 😵

didulka85
7. dec 2011

Nie je doobeda v Retro kids vela deti? Dnes som tam chcela ist, ale skoncili sme na ihrisku pri Retre.
Minule isiel do Retra manzel s malou a nepustili ho, ze uz maju plno.

ivush
7. dec 2011

@didulka85 ťažko povedať....možno mali vtedy nejajkú špeciálnu akciu (mikulášsku alebo niečo podobné) a tak sa tam mohlo nazbierať veľa detí. Inak tam nezvykne byť plno...

natashkaa
8. dec 2011

@ivush
@olifcek
@didulka85
@kralicica

Ivush bola si vcera v Retre? my sme boli ale nejako som Vas nenasla.Bolo celkom vela deti ja som sa ucila. Dnes sme ostli v Bernolakove idem nieco upiect nech to mam s krku a mozem cele sviatky pisat. Zajtra sa vidimeeeeeeee

kralicica
8. dec 2011

@natashkaa
@ivush
@didulka85
@ivanulienka81 baby tak zajtra v retro kids, uz sa tesim.

ivanulienka81
8. dec 2011

@ivush @kralicica @natashkaa @didulka85 dievcata, my neprideme ani zajtra, som chora ako pes, fungujem na paralene 😝

natashkaa
8. dec 2011

@ivanulienka81 ☹ nech ste cim skor ok

didulka85
8. dec 2011

Mozno zajtra pridem do Retra. Uvidim podla pocasia a ako budem stihat rano domacnost.

ivush
8. dec 2011

@ivanulienka81 skoré uzdravenie...

My teda zajtra prídeme, tešíme sa 🙂 Dnes sme boli celé doobeda na štadióne, synátor trénoval, tak aspoň zajtra doobeda to Sare vynahradím a bude mať zábavu ona 🙂