Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

ivush
17. dec 2011

@kralicica
@natashkaa

Tak do toho parcafe by sme naozaj mohli vybehnúť bez detí :D Takže držím siiiiilno palčeky na tú skúšku, nech má doc. dobrú náladu a ty šťastnú ruku na otázku 🙂

kralicica
17. dec 2011

@natashkaa
@ivush no baby, ako to dopadlo? kedy vybehneme? mate cas v nedelu napriklad okolo 20.00? az ked ulozime deti alebo ako? sadneme na vinko a nejake tapas :D

ivush
17. dec 2011

@kralicica ja som pripravená kedykoľvek, kľudne aj zajtra o 20h 🙂

kralicica
17. dec 2011

no natashka sa neozyva, dufajme, ze preto, ze na nas zabudla od radosti 🙂 alebo uz rezervuje pre nas miesta v parcafe ? 🙂)

natashkaa
17. dec 2011

@kralicica
@ivush

ahojte babule ja som len teraz prisla 😖 no neviem mam divny pocit este to nema opravene tak uvdim len sprisnili pravidla a normalne kazdy rad zvlast kontroloval jeden clovek hore dole hore dole ani opisat sa nedalo..a museli sme byt v lavici po jednom cize sa spravili az 4 casy na skusku a v kazdy cas boli aj ine otazky. Vraj to bude takto kontrolovane uz na kazdej...normalna presacovacka kabele telefony doklady vsetko mimo lavice fujha inokedy sa aspon nieco opisat dalo. Zajtra urcite nemozem som z toho taka cela znicena navyse musim dat oprat a veci podobne vikendu kedze sobota zabita. ale ak by ste isli niekedy aj mimo tuto nedelu ok....ja som tam este nebola to je vinoteka?

ivanulienka81
17. dec 2011

Ahojte dievcata, tak co sa tu chysta, vyrazit si po 20hod? to sa mi lubi 😉
@natashkaa kedy budes vediet vysledky?

ivush
17. dec 2011

Nooo fakt by sme takto mohli, veď si to po tých dlhých, predlhých dňoch s deckami zaslúžime 😉

natashkaa
17. dec 2011

@ivanulienka81 netusim behom bud tyzdna. 😒

Mozeme skocit ! buduci tyzden dame stretko?

kralicica
17. dec 2011

@ivanulienka81
@ivush
@natashkaa tak mame dve moznosti - bud pojdeme vsetky spolu v pondelok po 20.00 alebo zajtra len my tri (kralicica, a ivanky) lebo natashka zajtra nechce ist. co navrhujete?

natashkaa
18. dec 2011

ja to mam totiz po 20 trochu horsie len kvoli tomu ze som 20km za Ba. cize mna musi niekto hodit a zaroven aj pre mna prist kedze si mam dat aj vinko. No a ak by aj Mato pre mna isiel nemozem nechat Dominika 20 km za BA sameho spat (svokrovci su vo Svajciarsku) jedine ze ho zo sebou nalozi alebo vybavim spanie u maminy neviem ako inak to poriesit. Ale mojou nadejou je ze sme uzatvorili zmluvu so serioznou firmou a datum ukoncenia prac je 20.1 cize takeho 25.1 uz kompletne byvame v Ruzinove huraaaaaaaaaaaaaaaaaaa. A to uz bude cele jednoduchsie. ale ak by ste aj isli v podndelok alebo zajtra ja si to skusim nejak poriesit

ivush
18. dec 2011

@natashkaa veď samozrejme môžeme ísť aj inokedy keď už budete bývať tu 🙂 Ale mohli by sme ísť aj dnes - čo tak urobiť kompromis, že prídeš sama autom (Maťo ostane doma s Dominikom) a nedám si ani ja s tebou víno ? 😵

natashkaa
18. dec 2011

baby bezte kludne ja dnes gruntujem na Vianoce peciem pocas skuskoveho som nic nestihala konecne som dala 4 varky pradla oprat a uz teraz padam na hubu este kura upiect a urcite vecer budem rada ze som. ak by ste chceli este pocas tyzdna vybehnut budem rada

natashkaa
18. dec 2011

ozaj a da sa tam ist vobec autom? myslim parking..alebo ja aj tak radsej spojmi. Lebo ked uz do parcafe tak aj vino to ako ist k moru a kupat sa v bazene 😀

ivush
18. dec 2011

Oki @natashkaa rozumiem 🙂 Dnešné stretko predsa nevylučuje ďalšie spoločné predvianočné 😉 Ale tak napíšte či pôjdeme alebo nie ? Nech sa viem toto.......zariadiť 😅

kralicica
18. dec 2011

@ivush
@natashkaa
@ivanulienka81 no tak ja navrhujem zajtra teda pondelok vo vecernych hodinach. da sa tam parkovat, samozrejme, orkem vinka tam maju aj ine cool veci, natashka by si to nejako mohla zariadit, my dnes vecer mame navstevu tak neviem neviem. co vy na to?

ivush
18. dec 2011

Počkajte, ja len či som v obraze, že hovoríme o podniku na Budkovej, áno ? 😀
A ako tam pôjdeš Ty @kralicica ? Napadlo mi, že či by sme nešli spoločne viaceré s jedným taxi, pretože ak každá vezmeme auto, tak si tiež víno nedáme...hm ?

natashkaa
18. dec 2011

@ivush
@kralicica
a ten vinebar co je v Retre ste uz niektora vyskusali? skusim zariadit na zajtra

natashkaa
18. dec 2011

teda skusim zariadit na zajtra dominika 🙂

ivanulienka81
18. dec 2011

ahojte dievcata... tak ja len teraz citam diskusiu... Len mi uslo, ze kam chceme ist ked riesite taxiky? Ja by som teoreticky v pondelok mohla 😉

natashkaa
18. dec 2011

@ivanulienka81 parcafe.

ja som sa este bavila s Matom a vravi ze ak zajtra ostanu projekty na nom (co musia dokoncit do piatku) tak pride z roboty az okolo 8 vecer cize ja by som potom vyrazala z Bernolakova dost neskoro este kym ho uspime lebo on sa ceckuje inak nezaspi absolutne (to je este otazne ked sa zobudi ako to MAto zvladne bez cecku 😀 ) ale ja to beriem ako prilezitost na odnaucenie sa cize ja som zajtra bez netu tak mi Miška alebo Ivi napiste alebo callnite ako ste dohodnute a ja dam vediet ci sa aj mne zadari.

natashkaa
18. dec 2011

navyse plaveme do pol 7 ale ak by som ostala vecer u maminy tak tam by prisiel Mato a mohol by tam ostat s Dominikom a nemusela by som ist z Bernolakova.ja pre istotu idem zbalit tasky s vecami ak by sme spali u maminy.

ivanulienka81
18. dec 2011

@natashkaa Parcafe je v Retre??
@ivush @kralicica dievcata vy ste ako na tom zajtra?

ja si teraz farbim vlasy, tak snad sa nedodrbem 😀

natashkaa
18. dec 2011

@ivanulienka81 nie nie to je niekde pri horskom parku, ja som sa len pytala ci ste niektora boli v tom Retrackom vinebare...ako na hnedo?

kralicica
18. dec 2011

@natashkaa
@ivanulienka81
@ivush asi sme sa nepochopili baby, parcafe je AJ v retre (jedno je na budkovej, jedno je v retre - to je hned ten podnik pri vchode na lavo). myslela som, ze pojdeme tam, aby sme to mali domov kusok, nemuseli riesit taxik, prip. ak by bolo nieco s detmi, mozme odist skor. nechce sa mi osobne trepat do inej casti mesta ked to mame tu za rohom. pri budkovej sme roky byvali takze nemam moc chut tam ist zas obsmrdat.

ivanulienka81
18. dec 2011

@natashkaa aha, tak to potom chapem spolocny taxik, tak to potom jo 🙂
cokoladova 😉

ivanulienka81
18. dec 2011

@kralicica tak Retro teda? Lebo uz som zmatena 😀
No idem zmyt vlasy, zatial dohodnite miesto...

natashkaa
18. dec 2011

@kralicica 😀 tak to je pre mna aj o dost jednoduchsie lebo mozeme ostat dokonca u babky a maleho mam pod oknom 🙂 jasneee takze to ani pre mna nemusi nikto chodit Mato ostane s Nikom si to viem prejst sama tak so mnou pocitajte a ak by Mato bol do 8 viem ho nechat aj u babky kedze to mam hned vedla keby maly jej moc vystrajal

natashkaa
18. dec 2011

@ivanulienka81 ako to vyzera ostala si blond? 🙂 🙂

ivanulienka81
18. dec 2011

tak supero, zatra o 20hod v Parcafe v Retre! Stretneme sa priamo tam?

@natashkaa nie, nie som blond 😅 ale ktovie co to nie je 😠 skusala som totiz tu penovu farbu co teraz reklamuju 🙄

kralicica
18. dec 2011

@ivanulienka81
@natashkaa
@ivush no super, uz sa nam to rysuje 🙂 aj ja chcem zajtra skusit tu novu penovu farbu, mam kupenu uz mesiac ale stale nic na hlave 🙂 takze zajtra 20.00 v RETRE!!! (parcafe)