Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

katiqa
7. jún 2016

@tinulienocka85 Ahoj, kludne napis spravu, kedy chodievas vonku a odkial presne ste a mozeme sa dohodonut 🙂

solvia
23. jún 2016

Hladam kamarata pre 4rocneho syna sme z okolia Strkoveckeho jazera no vieme prist aj do Medickej ci Sadu Janka Krala. Zaroven mam 8mesacneho chlapceka tak mozme aj pokocikovat 🙂

olena123
30. aug 2016

Dobry den! Hladam kamarata ci kamaratku pre 4 mesiacne dievcatko ;) Byvame vedla Racianskeho myta, ale vieme prist do Kuchajdy, Medickej ci Sadu Janka Krala.

weronkas
2. okt 2016

Ahojte. My sme z Ruzinova-Trnavka. Starsi syn ma uz sice 4 roky a navstevu skolku, no je velmi spolocensky a zboznuje tenis. Mladsi ma 17mes. a najradsej by bol cely den von. No samej mi cas plynie pomaly, tak hladam kamosku, s ktorou mozeme postebotat a obcas aj kafe vypit bez drobcov 🙂

rencacaa
2. okt 2016

AHojte ja mam 3 rocneho syna a 14 mesacnu dceru, sme s ostredkov tak sa ozvyte kto by sa chcel pripojit na prechadzky 😁

kat13s
30. jan 2017

Ahojte, ja mam 4.5 mesacneho synceka. Rada by som si tu nasla mamicku, mamicky, kt. tie hladaju tiez partacku na kocik. Zvacsa chodime okoko obeda von, ale vieme sa aj prisposobit. Sme z Travnikov. Budem rada, ak sa mi nejaka mamicka ozve aj prostrednictvom spravy.

martulienka1
16. mar 2017

Ahojte, niekto na kocikovanie z ruzinova - travniky?

kat13s
16. mar 2017

Ahoj martulienka1, ja som z Travnikov pisala som vyssie. Mozeme sa dohodnut, ak by si chcela.

martulienka1
4. apr 2017

Ahoj kat13s prepac ze az teraz odpisujem no mali sme troska vela povinnosti.tak to by sme sa mohli dohodnut na kocikovanie 🙂

100lambi
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
kika171
25. máj 2017

Ahojte my sme s Ruzinov- Trnavka, mam 4 mesacnu dcerku a tiez si hladame partakov na spolocne kocikovanie a podobne. 🙂 Niekedy nam uz je dlho, tak by sme sa spolocnosti potesili. 🙂

martulienka1
25. máj 2017

Ahoj,ak chodievas aj na travniky resp okolo strkovca kludne sa mozme dohodnut.moja mala ma 3,5 mesiaca. 🙂

eliskapa
5. nov 2017

Ahoj 🙂
Mam 2 rocnu dcerku a hladame niekoho na spolocne hranie na ihrisku, prechadzky, za skaredeho pocka ist do nejakeho centra a dat kavu 😉
Sme z Trnavky ☝🤗