Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

majca10
24. júl 2012

Ahojte.. Nájde sa tu niekto z Ružovej doliny? Mám 7,5 mesačného synčeka 🙂

zizza
26. júl 2012

@majca10 ahoj, ja byvam pri hoteli nivy, to nemame daleko ;)

majusa4444
26. júl 2012

@zizza ja pri dulaku len uz mam starsie deti cize nekocikujem co je skoda 🙂

majca10
27. júl 2012

@zizza Tak to je fajn.. ;)) Určite chodíte asi aj k Štrkovcu 🙂

zizza
27. júl 2012

@majca10 ano ano, na strkovec chodievame 🙂 btw. ja mam skoro rocnu slecinku doma 🙂

zizza
27. júl 2012

@majusa4444 my sa este sem tam kocikujeme, ale uz sa jej nechce sediet 🙂

majusa4444
27. júl 2012

my ho od 15 mesiacov nepouzivame vobec 🙂 takze tak xixi.. a to prvy sa vozil tri roky 🙂)

zizza
29. júl 2012

@majusa4444 chodite sa hrat na strkovec???

majusa4444
30. júl 2012

obcas..velmi malo..ustriehnut tam dve deti je nanic..su tam nebezpecne preliezky...my skor na budovatelskej tam pri nivach chodime alebo do medickej 🙂

majca10
30. júl 2012

@zizza tak to sa mozme niekedy na Strkovci aj stretnút.. ktovie ci sa náhodou pri kočikovaní aj neobchádzame ;)) aj ked my sme na určitý čas prestali tam chodiť nakolko mi malý odmietal byť v kočíku, takže sme chodili len neďaleko paneláku aby sme po prebudení boli čo najskor doma.. Ale už sa to dalo do starých koľají, takže už opäť "boduje" Štrkovec 🙂 Máte už za sebou aj prvé krôčiky?

zizza
1. aug 2012

@majca10 budem rada ak sa stretneme ;) asi aj dnes tam zajdeme sa troska pohojdat 🙂 krociky este nie, iba popri nabytku, cakam kedy sa odvazi pustit...

majca10
2. aug 2012

Nám to ani včera ani dnes nevyšlo... :( Zajtra cestujeme na dovolenku, takže sme zhanali nejake vecičky a pomaly balíme...A k tomu sa ešte nášmu drobcovi konečne ukázali prvé zúbky takže si "užívame" výkyvy jeho nálad..;))

lucique29
27. okt 2013

Ahojte,, obnovujem opat tuto temu. Mamicky ktore hladaju spolocnost na kocikovanie v Ruzinove sa ozvite 🙂

senajka
5. máj 2014

Ahojte. Som mamička 6 týždňového dievčatka a rada by som našla inú mamičku, ktorá tiež hladá spoločnosť pri kočíkovaní. Rady sa prechádzame v okolí Štrkovca a ak máte takú istú trasu možme ich prežívať spoločne.

kazunomiya
5. máj 2014

@senajka ahoj, ja mám 9-týždňového a chodievame von síce v šatke, ale práve v tom okolí. V nedeľu sme prvý krát boli aj pri Štrkovci. Takže môžeme sa niekedy dohodnúť 🙂

senajka
6. máj 2014

neni problém. Budeme len rady. Ak chceš môžeš mi dať na seba kontakt do emailu a zavolame si. helena.ivancik@gmail.com

lucusa6969
18. júl 2014

Je tu niekto, kto by sa rad stretol? 🙂

senajka
18. sep 2014

ahoj ja by som sa rada stretla. predošle stretnutie dajako nevyšlo ale stále mám záujem o spoločné kočíkovanie. bývame v okolí štrkovca tak ak maš ešte záujem možme sa dohodnut. Moja emailová adresa je vyššie tak v klude mi možeš napísat na seba tel

dadulkas
18. sep 2014

ahoj hladam spolocnost na ihrisko pre mojho 3 rocneho syna,kedze ho nezobrali do skolky,tak mu hladam spolocnost,mam este aj 3 mesacneho chlapca,takze mozme aj spolocne kocikovanie,dakujem

catherine555
18. feb 2015

Ahojte, najde sa nejaka mamicka na spolocne kocikovanie v Ruzinove? Najlepsie Posen a okolie, ale s kocikom prejdeme aj dalej 🙂

skippy7
9. apr 2015

Ahojte, v Ružinove pri DK su teraz kolotoče, tak sa chcem opytať, či náhodou niektorá neviete,kedy ich pušťaju, dakujem !

ninadobre
17. apr 2015

Ahojte, hladame mamicku a maleho drobca kamosku al kamosa na Tomasikovej ul blizko OC Retro..mame 4 mes 🙂

andreaas
23. nov 2015

Ahojte, mam 10 mesačnú dcérku. Som z Ružinova. Je tu niekto kto by vítal spoločnosť pri kocikovani? 👍😄

mirkakochan
6. dec 2015

@andreaas ahoj, ja by som sa pridala🙂 mirkakochanova@gmail.com

mirkakochan
7. dec 2015

@andreaas oprava:kochanovamirka@gmail.com

kristina1204
14. dec 2015

@vcielocka1 ahoj ja som z obeznej to je na konci ruzinova a mam 3 mesacne babo.Tiez chodievam sama kocikovat.Ak by si niekedy chcela mozeme ist spolu

weronkas
10. jan 2016

Ahojte. Tiez sme sa prednedavnom prustahovali do Ba (Trnavka). Mam 3,5 r. syna, ktory navstevuje skolku a 8 mes. syna, ktory by potreboval partaka na brazdenie po byte :D

katiqa
15. jan 2016

Ahojte maminky, my byvame na Ostredkoch, ak by niektora chcela pokocikovAt spolocne a vymrznut tejto kose 🙂

ninadobre
16. jan 2016

@andreaas ahoj! Ja mam 13 mes dceru a ak este hladas spolocne kocikovanie ozvi sa mi 🙂

tinulienocka85
7. jún 2016

Cauky, je tu niekto kto nema s kym kocikovat deturence? My stale spacirujeme same a obcas je to nuda... Sme z Ruzinova, blizko ruzinovskej polikliniky... Dcerka ma 13
Mesiacov.tak sa kludne ozvite ak mate zaujem 🙂 budeme sa tesit