Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

zucha
8. júl 2009

joj baby, mne moja mala starsia o tej hodine zvacsa este spi. Ale mozno pojdeme okolo neskor a ak najdeme niekde tlupu kocikov, tak sa pridam. Hadam to nebude nejaka ina particka 😅

eimiky
8. júl 2009

zucha však mňa poznáš, tak určite budeš vedieť že sme to my 😉

zucha
8. júl 2009

neslubujem, ale pokusim sa, lebo ak naozaj bude pekne, neodolam vabeniu zmrzliny, takze tade pojdem aspon na tu zmrzku. Hadam to pocko naozaj vyjde

vcielocka1
autor
8. júl 2009

aj ja pridem , tak teda o 14,00 pri fontane - a mozme dat potom zmrzku 😉
a kludne sa mozete pridat aj ostatne - ja uz sa tesim 🙂

eimiky
9. júl 2009

ok o 14 tej pri fontáne, vcielocka1 ako ťa spoznáme, aspon farbu kočíka napíš... 😉

claudinka
9. júl 2009

ahojte,v noci som spala mozno 3 hodky dokopy a teraz cakam na odber krvi,tak poobede velmi neslubujem,ze sa ukazem,aj tatino ma volno,teda ide doobeda k doktorovi..sak ti eimiky napisem,ci budem vladat ist z domu a podla pocasia,ale teraz skor nie ako ano,nehnevajte sa,nabuduce urcite papa

paola.o1
9. júl 2009

vladka, aj ja by som sa chcela naucit tak skoro vstavat ako ty 😀 . o 14 sa dovalime aj my k tomu vodotrysku... dufam ze nebude prsat.

bibi1711
9. júl 2009

ak to najdem, dojdeme aj my...

eimiky
9. júl 2009

paola ja by som pospala, ale čo ked malý buntoší, postaví v postielke a jačí nech vstanem 😀
bibi dojdi 😉

eimiky
9. júl 2009

claudi uvidíš ako ti bude a čo máš s tým tlakom stále problémy? ☹

claudinka
9. júl 2009

ahojte, hlasim sa uz aspon trosku vyspata 😀 takze ma poobede cakajte 🙂 pokusim sa prist nacas, ale kedze som s malym dve hodky spala a neskoro sme desiatovali, obedik nam vychadza tak cca okolo jednej, mozno budeme trosku meskat..

vcielocka1
autor
9. júl 2009

no mna spoznate podla cerveneho kocika 😉
zatial vyzera, ze to pocasie sa drzi - dufam, ze to nezakriknem - inac aj ja budem asi 5-10 min. meskat - pockajte ma 😅

claudinka
9. júl 2009

no u nas to vyzera kazdou chvilou na riadnu metelicu.. sa dvihol ohromny vietor, tak snad to rychlo prefrci ☹

vcielocka1
autor
9. júl 2009

no teraz pozeram, ze aj u nas pocko nejako blbne - dufam, ze sa to ukludni ☹
ak nie - baby dame stretko zajtra?

claudinka
9. júl 2009

ja zajtra nemozem, mam program - na cely den idem do race.. muzikovi do prace ukazat maleho, uz ho par mesiacov nevideli a potom vsetkych znamych v raci obehat a vecer s muzikom domov

claudinka
9. júl 2009

tak sa vidime o druhej 😉 my sme obaja po obede, vytravime, nachystame sa a vyrazime 🙂 pa

eimiky
9. júl 2009

dnes to platí, veď je celkom dobre vonku.Hlavne nech neprší, my tiež vytrávime a ideme 😉

paola.o1
9. júl 2009

my netravime, nic sme nejedli, ale tiez uz vyrazame... 😵

vcielocka1
autor
10. júl 2009

ahojte, ako sa dnes mate?
dokedy ste este vcera kocikovai? 😎

claudinka
10. júl 2009

ja som bola dnes cely den v raci, najprv u jednej kamosky a potom u druhej.. tak nam den ubehol 🙂 🙂

vcielocka ahoooj 😉 paula odisla tusim okolo piatej a po chvilke sme aj my isli, lebo detuse uz vymyslali a vyzeralo to na dazd.. ja som este vybehla nachvilku k svokre a dosli sme domov okolo siedmej.. 🙂

eimiky
11. júl 2009

dobré foto 😉

paola.o1
14. júl 2009

pekne fotky pekne. tak baby dnes pojdem tiez kocovat, ale az neskor, okolo 16:30, lebo predtym idem na pedikuru, nech mi opravi behaky. budete niekto vonku?

claudinka
14. júl 2009

ja som dnes vonku vo vrakuni, o 16.00 sa otvara nove MC, tak ideme na otvorenie 🙂

claudinka
14. júl 2009

pauli, eimiky - ste na FB?

paola.o1
14. júl 2009

co to je FB? ja som bola na TM (trh miletic)

claudinka
14. júl 2009

😝 😀 facebook 🙂

paola.o1
19. júl 2009

caute zeny, som v ruzinove prave, nepojdete dnes niekto na prechadzku?

claudinka
19. júl 2009

dora co si mi nezavolala? by som bola doletela 😉

eimiky
21. júl 2009

No ako baby tento týždeň môžete niektorá ? mohli by sme dať stretko aj viaceré, má byť pekne 🙂