Spoločné kočíkovanie v Ružinove. Nájde sa niekto?

vcielocka1
2. júl 2009

najde sa niekto na spolocne kocikovanie? 🙂

dadulkas
8. mar 2012

@zulusa Ahoj ja mam 8 mesacneho chlapca a rada by som sa pridala a aj kocikovat ak mozem.

dadulkas
8. mar 2012

@zuzulietka Ahoj ja mam 8 mesacneho chlapceka a ak by som mohla rada by som sa niekedy pridala kocikovat,ja chodim skoro kazdy den na strkovec.

monkop
8. mar 2012

Ahojte, som tu nova, mam 1,5 rocnu dceru, byvame v Ruzinove, tiez by som sa rada pridala niekedy, nebavi ma uz sama s nou chodit na ihrisko 🙂) Mala ma tiez rada druhe deti, s ktorymi by sa mohla zahrat...

dadulkas
8. mar 2012

@monkop Ak sa ti da mozme sa stretnut,trebars zajtra,ale my este nechodime na ihrisko iba okolo jazera.

tanija133
8. mar 2012

@monkop Ahoj, ja mam chlapceka 16 m podobneho veku ako mas ty dcerku, a sme na ihrisku skoro kazdy, den a casto sami....radi sa s Vami zoznamime a zahrame..... 😉

dadulkas
8. mar 2012

@zizza Mozme zajtra ak nebude snezit,napis o kolkej ja sa budem snazit prisposobit

monkop
8. mar 2012

@tanija133 a kam chodievate na ihrisko?

tanija133
8. mar 2012

@monkop na strkovec...a ty?

zuzulietka
9. mar 2012

dadulkas...jasne...mohli by sme vybehnut..mi mame teraz chripku takze ked sa vyzdraviem tak sa ozvem...🙂UUUUZ s a tesim🙂 pa

miriamapeter
9. mar 2012

@zizza
@dadulkas ahojte, ja mám skoro 4 mesačného synčeka 😉 rada sa niekedy pridám, tiež chodím každý deň na štrkovec kočíkovať....

monkop
9. mar 2012

@tanija133 oki, tak sa tam mozeme stretnut napriklad aj v pondelok...

tanija133
9. mar 2012

@monkop jasne plati v pondelok..... 🙂

dadulkas
9. mar 2012

@zuzulietka ahoj aj ja sa uz tesim konecne uz nebudem kocikovat sama,tak sa potom ozvy pa

dadulkas
9. mar 2012

@miriamapeter ak sa ti bude dat tak mozme zajtra,napis o kolkej a kde presne,budem rada

olifcek
9. mar 2012

i ja s Oliv 27mes.by sme sa pridali k detickam, co uz chodia

zizza
9. mar 2012

@dadulkas Ahoj... ja som sa tu uz vcera nedostala a teda ani som nevidela tvoju spravu 🙂🙂🙂 mozno sme sa aj stretli, ja som sa prave vratila z prechadzky 🙂
@miriamapeter
ako ste na tom buduci tyzden??? my by sme mohli dat prechadzku v pondelok a utorok doobeda okolo pol desiatej a v stredu kedykolvek to uz sa viem prisposobit...
dufam ze sa stretneme... veeelmi sa tesime 🙂🙂🙂

dadulkas
9. mar 2012

@zizza o pol desiatej to je asi skoro,vtedy je este zima ak bude pekne tak mozme a ked nie tak potom v stredu,ved este sa ozvem aj my sa uz tesime

elvi00
9. mar 2012

@olifcek Ahoj aj ja by som sa pridala s dcerkou 26mes. 😉

zizza
9. mar 2012

@dadulkas a ty o kolkej vacsinou chodievas von???

dadulkas
10. mar 2012

@zizza podla toho kedy maly papa,ale vedsinou medzi 10.30 az 12.00 a ked je pekne tak chodime aj poobede okolo 16.00

zuzulietka
11. mar 2012

@dadulkas ok..dam vediet...mala ma este sopliky....ale buduci tyzden uz mozme vybenut...🙂) tesim sa...🙂

dadulkas
11. mar 2012

@zuzulietka ok uz sa tesime

monkop
11. mar 2012

@tanija133 a o kolkej sa stretneme? Moze byt aj tak poobede?

tanija133
11. mar 2012

@monkop napisem IP 😉

miriamapeter
12. mar 2012

@dadulkas ahoj, prepáč že odpisujem až teraz, ale nebola som odvtedy na nete 🙂 Aj dnes som bola okolo štrkovca na prechádzky, chodíme tak po obede cca okolo jednej, vyhovovalo by Ti to? 🙂

dadulkas
12. mar 2012

@miriamapeter ahoj aj ja som dnes bola okolo 12 30,mozno sme sa aj stretli,jasne moze byt,ale v utorok ideme akurat
v tom case na sono noziciek a v stredu na poradnu,tak ak sa ti da tak sa mozme stretnut vo stvrtok

sandrikacsg
12. mar 2012

caute kocky, ja chodim tiez casto na strkovec mam 5,5mesacneho syna..sa tam vsetky navzajom obchadzame a nakoniec sa to da dokopy cez net 😀 rada pojdem s niekym kocikovat 😉

dadulkas
12. mar 2012

@sandrikacsg ahoj ja mam 8,5 mesacneho chlapceka a rada sa s tebou stretnem

sandrikacsg
12. mar 2012

@dadulkas tiez samka 😉 😀 a kde v ruzinove byvas?

dadulkas
12. mar 2012

@sandrikacsg a tiez sa vola samuel