Stretávka mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovej Vsi

tynushqa
1. apr 2009

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi ozvalo veľa mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovky, by som chcela urobiť stretko 🙂
Konečne sa všetky pospoznávame a bude super. Tak kto chce nech sa pridá 🙂
Mohli by sme sa stretnúť teraz v sobotu t. j. 4. apríla rovno zavolíme :-P? alebo navrhnite iný dátum 😉
Dúfam, že sa niekto vôbec pridá 😀

bubatenko
14. máj 2009

tak, ani mi neprídeme, v takomto počasí nejdeme vonka a malý práve zaspinkal.... tak úfam zajtra, keď počasie bude o niečo lepšie

tynushqa
autor
2. júl 2009

Stretávka

Zajtra - PIATOK o 14,00 pred kostolom, kto moze nech pride 🙂

horalka777
2. júl 2009

howgh. 😀

liki205
3. júl 2009

Ahojte , to je milé že sa organizujú takéto stretávky , ja bývam na dlhých dieloch asi rok, ale zatiaľ tam nikoho nepoznám a už mám teraz obavy že keď prestanem chodiť do práce o 2 týždne, že s kým ja budem komunikovať na materskej a prechádzať sa po dlhých dieloch s kočíkom....Hoci pôrod ma čaká až niekedy v auguste , dúfam že Vaše stretávky budú pokračovať a budem sa k Vám môcť niekedy pridať?

chasencha
3. júl 2009

liki jasne si vitana,aj s bruskom 🙂

novinka
3. júl 2009

Liki uz sa na Teba tesime 😉 stretko bolo supeeeer!!!

liki205
6. júl 2009

Ste milé, ale teraz sa mi tak ťažko chodí v tom horku že budem rada keď už budem po pôrode ( koniec augusta dúfam) a prídem za Vami s kočíkom na prechádzku.
Dúfam že budete naďalej pokračovať v stretávaní a že zapadnem aj s mojou malou , hoci vy už máte trošku väčšie detičky jak tak pozerám 🙂

zumka
17. júl 2009

Ahojte,aj mne sa páči že organizujete stretnutia mamičiek s detičkami 🙂 .Ja bývam v karlovke,prisťahovali sme sa asi pred 4,5 rokmi.Nepoznám tu žiadnu maminku,tak by ma potešilo keby som sa aj ja mohla nabudúce k Vám pridať.Mám dcérku,ktorá mala nedávno 1 rôčik. 🙂

chasencha
22. júl 2009

zumka kedykolvek 🙂

liki205
11. aug 2009

Ahojte baby, a už sa nestretávate pri kostole? Za chvílu začnem aj ja brázdiť ulice s kočíkom ....

novinka
12. aug 2009

liki ajoj, treba asi napisat na diskusiu Dlhe diely, sem asi tolko nechodia. nieco spachcame, neboj! 😉 nezavidim Ti tieto predporodne stavy, ufff....kde chces rodit?

liki205
12. aug 2009

Novinka ahoj, a to je kde tá diskusia dlhé diely? ☹ , akosi neviem poraď mi . Veru tieto predporodné stavy to je hororr celé tehitenstvo som mala super , ale teraz už neviema ani spať, ťažko sa mi chodí , dýcha no proste katastrofa , už aby to bolo za mnou 😀

liki205
13. aug 2009

jaj a zabudla som , budem rodiť v ružinove 😉

sarianah
14. aug 2009

Ahojte
..ano aano..uz by sa mohlo zase nieco spachat.. 😉

novinka
Slavko sa ma ako, uz to musi byt velky chlap..uz asi aj behat bude, ze..

liki205
..cesta k dlhym dielom..kliknes na "Regiony" a v ponuknutych temach pohladas "Dlhe Diely", alebo napises do toho prazdneho riadku dlhe diely a sa ti to vyhlada..
..ten posledny tehul mesiac tiez nezavidim, pamatam si to spanie ako s balvanom, ziadna poloha neni dobra, ale 2 tyzdne ubehnu ani sa nenazdas a uz sa budes tesit z drobceka.. 😉 drzime palce nech je vsetko o.k. 😉

novinka
23. aug 2009

Sari ahoj, Slavko je hrozne akčný, nestíham za ním, ano už začína chodiť už spravil pár krokov sám ale nič vážne 😨 radšej má lezenie 😀 a Kristiánko sa má ako? 🙂 a aké má miery? Slavko má 77 cm a 7 kg presne

sarianah
23. aug 2009

🙂)))sa teda nenudis s drobcom..my tiez hlavne lezieme, stojime, skaceme a ruckujeme v postielke🙂, uz suverenne choditkujeme, stahuje co sa da🙂 ale sami este ee chodit🙂..najnovsie zacal hovorit okrem ta-ta-ta uz aj konecne ma-ma-ma, tak som na neho hrda🙂))
..Slavko je take zlate male drobatko, ze 7 kg..ja presne neviem, sme boli minuly mesiac u lekarky a vtedy mal tusim 8,80 kg a cm neviem, musim ho pomerat, ale je to uz take "muziatko" velke🙂)
..co tak stretko niekedy?

chasencha
24. aug 2009

stretko stretko stretko!!!!! 🙂

tweetinkapp
31. aug 2009

Ahojte 😉 , aj ja by som bola za nejake to stretko, kedze sme sa len vcera prestahovali a ziadnu maminku v blizkom okoli nepoznam 😅

sarianah
1. sep 2009

Ahoj tweetinkapp,
ked sa nam konecne podari nieco dat dokopy, tak budeme radi ked sa pridas 😉 ..

horalka777
2. sep 2009

no ako? stihame este tento tyzden? Ci radsej dohodneme rovno buduci tyzden niekedy? Hm? 🙂

Trebars taky utorok doobeda, co vy na to? To len tak strielam naslepo 😀

sarianah
2. sep 2009

..v pohode horalka, u mna moze byt ten utorok 😉 ..

tweetinkapp
3. sep 2009

aj mne zatial vyhovuje ten utorok 😉 . A miesto stretnutia, aby som dovtedy vedela zistit, kde to vobec je? 😅

sarianah
3. sep 2009

tweetinkapp
..stretavame sa pred kostolom kde je aj zakladna skola A. Dubceka, neviem ako sa tam ta ulica vola..
..kde konkretne byvas, na akej ulici?

tweetinkapp
3. sep 2009

To je ten kostol sv. Michala? som pocula, ze tam sa stretavaju mamicky 😉 , ale zatial som tam este nebola. Ja byvam na Segnerovej

tweetinkapp
3. sep 2009

aha..tak uz som to pozrela na mape, nie je to tam, kde som myslela. budem to musiet pohladat. 😀
chcela som sa este opytat, ci niektora nechodite k detskemu lekarovi na tu polikliniku liscie udolie 😕

lasicka_
3. sep 2009

ahojte tak ak nic, tak aj my sa pridame v utorok 😉 🙂

sarianah
3. sep 2009

tweetinkapp
..tak som si to uz aj ja pozrela na mape🙂..ten kostol sa vola Narodenia Panny Márie..
..fuuuha no Segnerova je teda dost daleko na vysvetlovanie..len orientacne aby si vedela kde na mape mas hladat ten kostol na mape, najdi si napr. Pribisovu, ta vedie aj k nemu a tak najdes aj ten kostol..

..k doktorke, ja chodim na polikliniku v liscom udoli, chodim MUDr. Uhrinovej a som spokojna..

liki205
4. sep 2009

Ahojte ja už som od pondelka doma z porodnice v pondelok ideme s malou na očkovanie tak ak nám doktorka dovolí tak možno by sme sa aj pridali , napíšte mi o kolkej sa stretávate,a možno sa uvidíme

sarianah
4. sep 2009

..jeeej liki, gratulujem k babetku 😉
..pekne sa rozrastame.. 🙂 myslim ze sme si este nedali hodinu, zda sa mi ze sme sa zatial dopracovali len k tomu utorku a dalej uvidime 🙂 ..

betka1
4. sep 2009

tweetinkapp, toto snad trochu pomoze:
http://maps.google.co.uk/maps?f=d&source=s_d&sa...