Stretávka mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovej Vsi

tynushqa
1. apr 2009

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi ozvalo veľa mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovky, by som chcela urobiť stretko 🙂
Konečne sa všetky pospoznávame a bude super. Tak kto chce nech sa pridá 🙂
Mohli by sme sa stretnúť teraz v sobotu t. j. 4. apríla rovno zavolíme :-P? alebo navrhnite iný dátum 😉
Dúfam, že sa niekto vôbec pridá 😀

letuskah
20. sep 2009

aj ja o 15 pri kostole 🙂

bubatenko
21. sep 2009

no dúfam, že sa nám podarí prísť.....nezaspíme a podobne, tak o 15,00 pred kostolom 😉

sarianah
21. sep 2009

..my sa tiez pridavame o 15tej..ak by sme teda nemali nejake reakcie po ockovani, alebo nieco ine..

horalka777
21. sep 2009

ja v utorok o tretej mozem tiez 😉

tweetinkapp
22. sep 2009

tak ja sa z dnesneho stretka ospravedlnujem, kedze som sa zobudila s poriadnou bolestou hrdla a nechcem nakazit deticky ☹ . dufam, ze nabuduce mi to uz vyjde ☹ . prajem prijemne stretko 😉

tynushqa
autor
23. sep 2009

baby neprida sa niekto ku nam chcem ist s malou do liscieho udolia 🙂

chasencha
23. sep 2009

my by sme aj sli ale varim obed....a kedy tam idete????lebo ema je protivna ,ani spat,ani byt hore...

tynushqa
autor
23. sep 2009

asi az okolo takej 14 az 15

chasencha
23. sep 2009

no nakoniec prisla kamoska tak sme tam sli az o pol 16....nabuduce 🙂

tynushqa
autor
23. sep 2009

My sme nakoniec tiez nesli, mala mi poobede dlho spinkala 😉 asi pojdeme zajtra ked bude pekne

novinka
23. sep 2009

Ahojte holky, ja som stretko neriskovala, Slavko kychal od rana a aj voda z nosa sa mu pustila. Nadopovala som ho vitaminmi a vyzera ze ustupuje, mozno by som sa pridala do Liscieho, uvidim podla stavu. Taaak ma to kocikovanie samu nebavi...

chasencha
24. sep 2009

no aj my pojdeme dnes do liscieho len tak na hodku... 🙂

novinka
24. sep 2009

Katka ja tam budem (tipujem okolo 14-tej) mozno sa uvidime.

weronyca
15. máj 2010

Ahojte- nechodite niektore kocikat do liscaku a okolia? Mame 4 mesiace, a samej ma nebavi sa prechadzat. Maly mi dlhsie spi len vonku-doma tak cca 30min. Tak chodim hore dolle niekedy aj 3hodky, Ak ste nahodou niektore na tom podobne piste pls IP

crapula
14. júl 2010

tak moje mimi sa ma kazdu chvilku narodit a potom budem chodit do liscaku a okolia kocikovat, tak napiste ak by ste sa pridali

crapula
24. nov 2011

ahojte maminky, nedame nejake stretnutie trebars v karlovke? 🙂

liki205
25. nov 2011

Ahoj aj by som sa pridala , kedy kde 🙂 a čo v tejto zime 🙂)? 😎

narnana
16. okt 2019

Ahoj baby akurát som sa prisťahovala do Ba do karlovky ... je táto skupina ešte aktuálna?