Stretávka mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovej Vsi

tynushqa
1. apr 2009

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi ozvalo veľa mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovky, by som chcela urobiť stretko 🙂
Konečne sa všetky pospoznávame a bude super. Tak kto chce nech sa pridá 🙂
Mohli by sme sa stretnúť teraz v sobotu t. j. 4. apríla rovno zavolíme :-P? alebo navrhnite iný dátum 😉
Dúfam, že sa niekto vôbec pridá 😀

chasencha
6. máj 2009

hmm a na namesti sv.frantiska dole?ci?

lasicka_
6. máj 2009

ja by som bola za kostol, ale prisposobim sa 😉 🙂

tynushqa
autor
7. máj 2009

hmmm tak mne by bolo najlepsie asi tiez pred kostol na DD ale zase chasencha je az z karlovky z Donnerovej...co takto zlaty stred na molecke pri fontanach - hribikoch?? je tam aj kde sadnut a keby nieco tak rychlo nastupime na bus a utekame domov 😉

sarianah
7. máj 2009

..ja by som tiez skor kostol.. 😅 ..

bubatenko
7. máj 2009

ahojte,

my sa asi nepridáme, lebo máme poradňu a čakajú nás prvé očkovania, takže neviem aký budeme, tak nechcem nič sľubovať... škoda, tak niekedy inokedy.... ☹

zitaje
8. máj 2009

Ahojte, termin sa blizi a ziadne nove prispevky... Zda sa, ze aj my by sme mozno mohli v pondelok o 13. - dufam ze som nic neprehliadla a tento cas plati. Takze hore pri kostole? My budeme meskat, lebo musim najprv nakrmit starsiu, budete tam aspon hodinu, ze? 😀 Alebo 14.00?

tynushqa
autor
10. máj 2009

Ahojte,
tak oki teda pri kostole ako minule, teda pred kostolom o 13 ja tam budem na lavicke niekde sediet, takze ak niekto bude chciet tak nech sa prida...
pa paaaa

majernicka
10. máj 2009

ahojte,
my mame o 12:00 hod ockovanie, takze to tentokrat nestihame...
max. na par minut ked sa vratime, ved uvidime...
papa a dobru nocku

chasencha
11. máj 2009

no ahojte,je mam nejaku virozu,brusnu....teda vcera to bol horor,vracala som a ine veci robila... 🙂 dnes je sice faj ale nechcem to zakriknut a ani nikoho nedajboze nakazit takze s emou az niekedy nabuduce sa pridame.. 🤐 ale dajte vediet ako bolo

horalka777
11. máj 2009

no ja by som teda prisla dnes ku tomu nasmu dlhodielskemu kostolu, a ako citam, uz vlastne neviem - koho tam mam hladat?
Kto nakoniec pridete?? A ako vas spoznam? 😀 Tolko otazok 😕 Ja budem asi s malou v satke, tak ma spoznate, mam len tu, co mam v pase 🙂 tak sa potom prosim ku mne prihlaste

sarianah
11. máj 2009

..my prideme, ak by sa nieco neplanovane nestalo 🙂 ..

horalka
..super super ze pridete v satke..sme zvedavy ako viazete a tak, mozno sa inspirujeme 🙂 ..

lasicka_
11. máj 2009

aj my prideme - modry kociar chicco mame 😉

tynushqa
autor
11. máj 2009

No ahojte, tak dame zajtra repete? o 14 takisto? 😉

majernicka
11. máj 2009

ahojte,
ak bude pekne pocasie /ma prsat/ tak urcite budeme vonku, teda, ak nebudeme spinkat ako dneska... chuda po tom strasnom ockovani, cela urevana zaspala a spali sme - teda spolu az do 15:30 ... 🙂
a to sa stava teda ozaj len vynimocne tak dlho buvat...
M.

lasicka_
12. máj 2009

my tiez, ak bude pekne 🙂

sarianah
12. máj 2009

..my dnes nemozeme ☹, sme uplne zabudli ze dnes ideme na kontrolu noziciek na 13.30 ☹ ..

tynushqa
autor
12. máj 2009

Ahojte,
tak my sme dnes nemohli, mali sme vybavovacky...a nesiel nam cely den net takze som nemohla ani dat vediet... 😒
tak niekedy nabuduce 😉

lasicka_
12. máj 2009

baby, baby co ste nedosli?? 😠 🙂 🙂

novinka
12. máj 2009

uuha, nejak som tu dlhsie nebola a vida - stretko sa zas chystalo 😕 😅
dnes by som aj tak nemohla, mala som vybavovacky ale nabuduce sa chytim 😉

sarianah
12. máj 2009

..my sme nemohli, ale nabuduce uz urcite prideme 😉 ..v pohode aj zajtra, ak niekto mozete..

novinka
..vitaj spat, dlho si tu nebola.. 🙂

horalka777
13. máj 2009

no kocky ja len cakam, az mi zaspi a dnes zial musim upratovat 😝 Rano sme boli dolu na poliklinike na odbere krvi, tak mame rozhadzany rezim 😒 tak nabuduce 🙂 Zajtra...?

horalka777
13. máj 2009

No, alebo pridem dnes, ak nezaspi, alebo zajtra 😎 pozajtra, ...

sarianah
13. máj 2009

..my to odkladame tiez na zajtra, je take blbe pocasie a po ceste na nakup sme absolvovali uz aj prechadzku..

tynushqa
autor
13. máj 2009

ahojte, tak zajtra kedy??? 🙂

lasicka_
13. máj 2009

caute no my ak pojdeme (a asi pojdeme 🙂 ), tak o jednej

sarianah
13. máj 2009

..ano lasicka, pekne pridte... 🙂

..my mozeme kedykolvek, moze byt aj o jednej..

bubatenko
14. máj 2009

ahojte, tak aj my sa dufam tentokrat pridáme..... ostávate pri kostole, keby sme náhodov meskali.... viete zosuladit papanie, odsavanie?

tynushqa
autor
14. máj 2009

Ahojte, tak my budeme pred kostolom o 13 bo aj tak musim ist vybavovat /posta, banka/, ked nie je pekne mozeme sa tam iba stretnut a ist kusok vedla do cajovne...tak prida sa niekto? 😉

lasicka_
14. máj 2009

ahojte baby, tak mi dnes asi nedojdeme. boli ma cely clovek, dufam, ze na mna nic nelezie. len ma boli aj prsnik, tak dufam, ze sa mi nezapaluje...lebo maly dnes dlho spal a ja s nim a ked som sa zobudila, tak... 😔 tak hadam zajtra 😉

sarianah
14. máj 2009

..mne sa v tomto pocasi nechce ani na krok, tak vyuzivam cas a upratujem..maly akurat zaspal, dufam ze si pri klopkani kvapiek na parapetu pohaja aspon 2 hodinky a ja si trochu oddychnem..
..tak zajtra ak bude lepsie pocasie..