Stretávka mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovej Vsi

tynushqa
1. apr 2009

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi ozvalo veľa mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovky, by som chcela urobiť stretko 🙂
Konečne sa všetky pospoznávame a bude super. Tak kto chce nech sa pridá 🙂
Mohli by sme sa stretnúť teraz v sobotu t. j. 4. apríla rovno zavolíme :-P? alebo navrhnite iný dátum 😉
Dúfam, že sa niekto vôbec pridá 😀

sarianah
3. apr 2009

..mozem kedykedykolvek, prisposobim sa vacsine..

novinka
4. apr 2009

ja o 13, ale chasencha chce skor 11, poobede maju doktorov

zitaje
4. apr 2009

My o 11 tiez nemozeme, ale keby bolo stretko po 13.00, to by sme hadam uz zvladli. 😉

chasencha
4. apr 2009

tak teda o 13,ale budeme len hodinku,potom mame kontrolu klbikov u doktora... 😒

tynushqa
autor
4. apr 2009

Ahojte,
tak teda stretavka je v pondelok o 13,00 pred kostolom na Dlhych Dieloch, prisposobili sme sa vacsine 😉

Tak kto bude moct tak nech pride 🙂 tesim sa....len dufam ze sa ma nezlaknete bo ja som taka mlada resp. vyzeram velmi mlado 😀 Tak zatial ahojte

sarianah
4. apr 2009

tynushqa ked nas tam nebudes cakat na trojkolke, tak myslim ze je to v poho.. 😉

novinka
5. apr 2009

Tynus 😀 😀 😀 nebudes sama vyzerat mlado, mne donedavna soferi MHD v NR davali automaticky polovicny listok (do 16r.) 😀 a mam 27 😉

iwanna
5. apr 2009

pridem aj ja o 13.00. tesim sa pa 😀

tessie
5. apr 2009

aj my sa pridávame... tešíme sa. O 13:00 je to super 🙂

chasencha
6. apr 2009

baby caute konecne sme doma,boi sme dnes okrem ineho aj na klbikoch...a akoze moja doktorka mi nevie povedat ze sa tam treba objednavat???v ziline sa nemuselo tak som sinemyslela ze tu ano...a este truuuba mi dala vymenny listok od nasej byvalej doktorky zo settembra,zdalo sa mi to divne ale hovorim si hadam vie co robi a H...O...boze nervy nenormalne mam a u ortopeda mi ju teda prezreli,vsetko je ok ale musela som nechat zalohu 50 eur za to ze im zajtra donesiem vymenny listok od eminej doktorky.....ako mozu toto vlastne urobit?????najprv si pytala 20 eur a ja jej hovorim ze mam len 50 a ona ze to je v pohode....a nezaujimalo ju ci ich potrebujem alebo co...ale bola som z toho taka mimo ze som sa ani neozvala....ale zajtra poviem tej nasej pediatricke ze co a ko sa ma,nech si ma nezela aby som ja taketo soky a trapnosti kvoli nej zazivala... 🙄 🙄

tynushqa
autor
6. apr 2009

ahoj chasencha
tak to je cudne ze si od teba pytala zalohu za vymenny listok tak to som este nepocula 😖 ale hlavne ze mala ma tie klbiky v poriadku. My sme napr. nepotrebovali vymenny listok ale aj tak mi ho Dr. dala...

chasencha
6. apr 2009

caukooo 🙂 uz su aj fotky vyvesene kukni temu dlhe diely 😉
no aj ja som kukala ale nejako som nereagovala....dufam ze mi to vrati v plnej vyske....akoze nechali si tam aj eminu karticku poistenca....tak uvidime ci ju maju zalozenu v tej 50-eurovke... 🙄

zitaje
6. apr 2009

No baby, my sme to dnes nezvladli... tak snad nabuduce.

majernicka
7. apr 2009

ahoj chasencha,
my sme sa na klbiky tiez museli objednavat, dokonca skoro mesiac dopredu, inak by nas neboli zobrali... ale tu
zalohu nechapem... to si snad ani len nemozu dovolit takto jednat, ale vidis predsa...nase slovenske zdravotnictvo...
... inak baby super stretko, bolo to fajn, ste super mile a mate krasne deticky...
tesim sa na dalsie, ... a aj na tie nahodne...
Monika

tynushqa
autor
1. máj 2009

Ahojte,
dame zase stretko? 😀

chasencha
1. máj 2009

oukej kedykolvek okrem vikendu 🙂

tynushqa
autor
1. máj 2009

no ja tiez tu nebudem cez vikend 🙂 ale mohli by sme tak koncom tyzdna bo pondelok utorok a streda mame vela vybavovaciek 😅

chasencha
1. máj 2009

jasne,nie je problem ved sa este dohodneme 🙂

majernicka
4. máj 2009

caute baby,
viem sa tiez pridat, ale najskor od buduceho pondelku /11.5./... mame velke oslavy Simonkinho rocika /a mojej 30 zaroven/... tesim sa

tynushqa
autor
4. máj 2009

ahoj majernicka,
tak vam obom blahozelame aj s Biankou 🙂
oukej tak to nejako zase prisposobime...len by sa mohlo pridat viac bab idem asi napisat do temy dlhe diely 😀

tinus20
4. máj 2009

tynushqa;
ahoj miciiiii no skoda ze sme sa prestahovali teraz nemam s kym chodit kocikovat a nikto z Vajnor sa nechce ku mne pridaaaaaat,som z toho smutnaa ☹ kebyze mam vodicak tak dojdem za tebou a Biankou 😝 ale ked vydrzis do Oktobra tak dojdem lebo si chcem robit vodicaaaak tak bratislavcania traste sa!! 😠

tynushqa
autor
5. máj 2009

ahoj tinus, vsak niekedy mozeme dat stretko niekde v "strede", ja teiz nemam vodicak a tiez sa ho chystam robit /hovorim si to uz 3 roky 😀 / ...
Inak niekedy mozeme s Biankou prist za tebou do Vajnor, len musim povedat muzikovi aby ma odviezol
😝

eva2009
6. máj 2009

Ahojte, uz ste sa stretli ? Tiez by som sa rada pridala ak pojdete kocikovat.
Som na DD "nova" a nikoho tu nepoznam. Na kedy organizujete dalsie stretnutie ?

sarianah
6. máj 2009

ahojte,
stretko by bolo super, pridavame sa...

majernicka
..aj my blahozelame k narodkam.. 😉

chasencha
6. máj 2009

majernicka tiez sa pridavame vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj 😉
este sme sa druhykrat nestretli,ale teraz to priiide 🙂 a mozeme ist aj dole do parku snp 🙂

tynushqa
autor
6. máj 2009

eva2009 stretko jedno uz bolo ale chysta sa dalsie 😉
oukej tak ja dam navrh, ja tento tyzden vobec nemozem to tak vyzera a tiez sa cez vikend chystame prec...co teda ten pondelok ako spominala majernicka 11.5. 2009 okolo 13???? Co vy na to?

horalka777
6. máj 2009

11.5.2009 okolo 13 nasho letopoctu moooooozem 😵

lasicka_
6. máj 2009

ahojte ak nam to vyjde a bude pekne, tak sa pridame 🙂 😉

chasencha
6. máj 2009

tak aj my sa pridame 🙂 a kde?zase na DD?ci niekde inde?

tynushqa
autor
6. máj 2009

Hm no mozeme dat zase staru klasiku pred kostolom na DD alebo ak ma niekto iny navrh.. 😉