Stretávka mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovej Vsi

tynushqa
1. apr 2009

Ahojte,
vzhľadom na to, že sa mi ozvalo veľa mamičiek z Dlhých Dielov a Karlovky, by som chcela urobiť stretko 🙂
Konečne sa všetky pospoznávame a bude super. Tak kto chce nech sa pridá 🙂
Mohli by sme sa stretnúť teraz v sobotu t. j. 4. apríla rovno zavolíme :-P? alebo navrhnite iný dátum 😉
Dúfam, že sa niekto vôbec pridá 😀

tynushqa
autor
1. apr 2009

Ešte som zabudla, že sa kľudne môžu pridať aj tehuľky a môžeme urobiť aj takú malú burzu 😉

letuskah
1. apr 2009

ja by som sa v sobotu stretla ale mozeme az niekedy poobede, neviem ci vam to bude vyhovovat 😉

sarianah
1. apr 2009

..mne vyhovuje skor tyzden..vikendy si uzivam manzela a rodinne navstevy..ale super napad to stretko.. 😉

horalka777
1. apr 2009

aj mne vyhovuje skor niekedy cez tyzden, z tych istych dovodov, ako pise sari... 😉 a konkretne tento vikend idem na stretko satkarok do Bojnic 😕

majernicka
1. apr 2009

ahojte,
mna sem pozvala Kristynas - urcite vies, ktora si to 🙂
tuto stranku som nepoznala, super ze o nej viem...
stretko je skvely napad a tento vikend by bol suprovy - ma byt pekne pocasie...
je mi jedno ci v sobotu, alebo v nedelu, ale asi skor v nedelu ... a ak by to bolo s babatkami tak cez tyzden
by to bolo naiidealnejsie... pri kocikovani... 🙂 ... no ale to by sme sa asi moc neporozpravali, ze...
no v kazdom pripade sa prisposobim
pa
M.

tynushqa
autor
1. apr 2009

ahoj majernicka ja som kristynas 😀
Tak vidim ze vsetky skor cez tyzden, tak co vy na piatok? mohil by sme sa stretnut pri kostole na DD nieco okolo 14?

tynushqa
autor
1. apr 2009

horalka vidim ze aj ty satkujes tak potom ked bude stretko a pojdes tak by si mi mohla ukazat ako viazat, bo my viazeme iba kriz s kapsou a ine nam nejde 😖 😉

novinka
1. apr 2009

ahojte, rada sa pridam, moze byt aj sobota 😉 ale neviem kde je ten kostol na DD, dufam ze to najdem 😅

majernicka
1. apr 2009

ahoj tynushqa,

myslis tento piatok? to uz nieco mam... no ved uvidim ako sa presne dohodnete... mozno by som na chvilu skocila... ak mam ale povedat za seba, tak buduci tyzden po-streda by mi to vyhovovalo lepsie, ale prisposobim sa... a je to taka mamicko-babatkovska party? 🙂, ci iba mamicky?... to miesto moze byt... ved aj tak sa tam stretava denne velmi vela mamiciek s detickami na pieskovisku... tak daj prosim presne vediet, ze kedy - cas je ok... z mojej strany
pa

tynushqa
autor
1. apr 2009

ahoj novinka,
vies kde je ZS Alexandra dubceka? tak to je hned vedla keby si vedela 🙂 zastavka majernikova

Hm tak baby urobime to takto kazdy napise den kedy by mu bolo najlepsie a prisposobime sa vacsine, ok?

majernicka
1. apr 2009

ahoj novinka,

kostol na DD je ten krasny zlty kostolik pri zakladnej skole Majernikova /v sobotu sa tam konaju volby prezidenta 🙂 /.
M.

iwanna
1. apr 2009

ahojte, tak ja by som tiez radsej cez tyzden, lebo zrovna tento vikend ideme prec. Cez tyzden sa viem prisposobit......

majernicka
1. apr 2009

Caute kocky,

tak, ako to tu citam, to vsetkym vyhovuje lepsie cez tyzden...
takze co tak buduci tyzden v pondelok, t.j. 6.4.2009 o 11:00 hod doobeda? Vtedy skoro vsetky mamicky kocikuju a navyse ma byt kraasne pocasie... az do 20 stupnov - podla predpovede...
Napiste, ktore suhlasite, aby sme nejako dohodli...
diky

sarianah
2. apr 2009

..pre mna je to v pondelok idealne..
..fuuuha 20 stupnov, no neviem ako obleciem maleho aby mu nebolo teplo a pekne spinkal..

tynushqa
autor
2. apr 2009

Dobre, tak mne tiez vyhovuje v pondelok o 11 🙂

majernicka
2. apr 2009

Super, tak sme zatial 3...
v pondelok o 11 pred kostolikom...
Kto sa este prida???

bambi09
2. apr 2009

ahojte vsetky,o tejto teme som nevedela,tynushqa diky,no,my mame o 11-tej este hlboku noc a buduci tyzden balime kufre k nasim,tak my az po Velkej noci...snad na dasie stretko 🙂 🙂 😉

horalka777
2. apr 2009

caute, ja mam presne 6.4. o 11 zubara v centre.. 😒 nechcete sa stretnut poobedeeeee?
alebo potom pridem na dalsie stretko... a aby som nebola taka pasivna - co tak v stredu hned po Velkej Noci? 😕

tynus, tento vikend sa dufam naucim aj ja nieco ine ako kriz s kapsou 🙂

tynushqa
autor
2. apr 2009

Vsak nevadi, dalsia stretavka bude hned po Velkej noci 🙂 a potom este dalsia ked 😉

Takze zatial ratam na 100% majernicka, sarianah, tynushqa a myslim ze aj iwanna 🙂
Horalka vsak myslim ze budeme aj do poobedia vonku potom by si sa pridala 😀

chasencha
2. apr 2009

pridam sa aj ja 🙂

tessie
2. apr 2009

aj ja sa pridávam 🙂 tešíme sa na pondelok o 11:00 pred kostolom 🙂

tessie
2. apr 2009

my inak kľudne môžme aj poobede, ak vám to vyhovuje, aspoň sa môže pridať aj horalka 🙂

iwanna
2. apr 2009

tynushqa mas pravdu
😉 tesim sa o jedenastej pred kostolom 😀

sarianah
2. apr 2009

..no super baby, sa nam to tu pekne rozrasta... 😉
..inak moze to byt aj poobede ked vam to viac vyhovuje, mne je to jedno, ja som na materskej 😀 ..

horalka777
2. apr 2009

poobede, poobede, poobedeeee ☹ ja nemyslim, ze tam zotrvate od jedenastej az do poobedia bez obeda. Ale nevadi, tak ja niekedy nabuduce 🙂

novinka
3. apr 2009

mne vyhovuje aj dnes aj zajtra ale v pondelok doobeda ideme na vyplach ocnych kanalikov a neviem ci vas stihnem a ci s nim budem moct byt vonku. vsak uvidi sa...a po Velkej Noci ja nemozem, budem v Nitre.

tessie
3. apr 2009

tak ak vám to v ten pondelok nevadí poobede, tak ja by som radšej poobede, lebo malá mi obeduje okolo 12:00 - 12:30, tak to by som sa dlho nezdržala, ak teda plánujete to stretko na dlhšie... Ale ak nie, tak určite prídeme aspoň na tú hodinku 🙂

majernicka
3. apr 2009

ahojte,

ja som myslela ze to prve stretko bude tak na tu hodinku, potom sa deticky i mamicky pojdu napapat a potom, ked sa uz budeme poznat sa mozeme stretavat kedykolvek - i nahodne neplanovane... i poobede ... ale takisto sa priposobim vacsine... tynushqa rozhodni ... ved je to nakoniec tvoje forum ... 🙂

tynushqa
autor
3. apr 2009

ahojte,
Tak ten pondelok je teda 100%, no ale pozeram ze poobede by asi bolo lepsie... tak co vy na to? uz len ten cas dojdedname a bude 😉
Mne by bolo asi tiez poobede lepsie .. urobime anketku... Kto je za 11? a kto o 13? 😀

majernicka
3. apr 2009

ahojte,

v tomto pripade som za 11, pretoze mi okolo 13 papame, a potom buvame ... ale nie je to vzdy pravidlo, tak ak nebudeme buvat, tak by sme sa stavili...
pa