• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Stretko - decembrovky 2007 :-)))

4. marca 2011 
janka tak aj sa pridám k vám na uhlie a poskladáme sa :slight_smile:
3. jún 2010 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ženy nebláznite veď to bude spoločné pohodička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
centik radšej zober vínečko fajne domáce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved vinko beriem len neviem kolko :grinning:
3. jún 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ci suche ci polosladke...
3. jún 2010 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa vyjadrite lebo ja pit nebudem podla vsetkeho tak mne to je jedno :grinning:
3. jún 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja si dám akurát tak pohárik a ja mooožem sladké :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani tak to aby som ti zohnala cuco :grinning: :grinning:
3. jún 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani aj ja ti prispejem moja na to uhlie aj na tanierik ak mozem :wink:
baby len ak zobereme kazda maso tak aby nemali problem nam toho tolko odlozit. Tak ja zajtra kupim tie slaninkove parky. A tak isto ak niekto kupi ten jednorazovy grill tak prispejem urcite.
za ten kasel ste zlate,urcite ak sa to zhorsi tak neprideme,tak dufam ze od nas nic nenachytate :wink:
3. jún 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veva nemaj boja, ak nachytame tak sa vyliecime :grinning:
3. jún 2010 o 15:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik ďakujem ale cuco neprosím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
fakt neblbnite s tým prispievaním :wink:
3. jún 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani akurat som isla napisat ze aj ja prispejem :O)) tak ale si to tu delite, tak ja donesiem aspon servitky na utieranie:O))))
3. jún 2010 o 16:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jani podla mna sme sa nato uhlie mohli fakt vsetci poskladat a nikto uz nemusel kupovat, jeden balik by asi stacil.. ale ako myslite
3. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sme sa s mm dohodli ze na maso pre nas si skocime az v sobotu do topolcian,nebudeme to brat uz zajtra
3. jún 2010 o 17:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, hlásim, že vezmem uhlie, nejaké jedorázové taniere a poháre tiež doma nájdem, mäsko tiež nejaké zbúcham a máme aj palice na opekanie, takže požičiame aj to, ak bude treba. nebojím sa toho, že tam bude chaos, myslím že keď všetci to budeme brať tak že každý donesie niečo, nakoniec z toho bude dobrá gril párty :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: a vína máme aj my doma dosť. vezmem tiež.
3. jún 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a tričká ste zbalili??????
3. jún 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ali robili ste domace? ake?
ja som sa este nebalila :sweat_smile:
čo víno? neeee, z obchodu, ale naposledy sme grilovali a chlapi akosi moc nakúpili, tak mám plný bar, musím to pomíňať :grinning: ale neboj, žiadne kvašáky, riadne akostné :sunglasses:
3. jún 2010 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja už mám dačo na posteli nahádzané, ale Samkovi som nemohla to jeho triko nájsť, bolo v krabici na leto, takže už je tiež zbalené
3. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj, no ja chcem brat capovane, podla na grilovacku uplne staci :grinning:
3. jún 2010 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby a co mam zobrat ja????, zajtra sa chystam do tesca na nakupy tak napiste nieco.... Na pitie beriete aj pivko niekto ci sa tam bude dat kupit??? neviem co kupuje moj manzel ale vína bude asi dost ako tak citam.... My byvame sice v pezinku ale vinco nepijeme
3. jún 2010 o 18:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este mi niekto hodte ten link kam to vlastne ideme nechce sa mi listovat dozadu. diiiiiiik
3. jún 2010 o 18:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sakris inak ja som malej to triko zabudla zbalit ... takze my budeme bez :(((( lebo ja som uz u nasich,aj s batozinou.... zajtra si nas manzel vyzdvihne a ficime za vami
3. jún 2010 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja este nemam nic zbalene chcem ist na to ked niki zaspi lebo ona by zbalila a to co by nebolo treba:o))) ale triko mam polozene tu vedla seba, tak 1 bod. mam:o)))
3. jún 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem ci nebudem az zajtra balit, sa mi dnes vobec nechce
3. jún 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
centik sme na tom nejak podobne, sa ani ja neviem dokopat k tomu:o)) ale hadam vecer .O)
3. jún 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som bola donutena vcera .o(((( ale tiez sa mi nechcelo, este balit ako tak ale vybalovat .o((((
3. jún 2010 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja tiez balim az zajtra :slight_smile: dnes peciem :slight_smile: tvarohovy struhany kolac :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. jún 2010 o 19:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ufff same "pekarky", baby ved budem mat depku ked tam dovalim nieco z obchodu...
3. jún 2010 o 19:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja balim aj peciem zajtra :grinning: :grinning: :grinning: dufam ze sa na duchonku do vecera dopelhame :sweat_smile: :sweat_smile:
MM dnes dojde z roboty asi az po 22hej :confounded: tak to necham na rano-mudrejsie vecera :sunglasses:
3. jún 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok